Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(sobieska @ 2013 12 01, 22:02)
Vienas procesiux dabar, kitam...dienos šviesos pritrūko

blink.gif cia speceliai,aneee...,nu galejai nors viena diena leist virsunej pabut mad.gif

rasiux-,as su tavim mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 01 gruodžio 2013 - 21:35
QUOTE(zerutis @ 2013 12 01, 22:34)
blink.gif cia speceliai,aneee...,nu galejai nors viena diena leist virsunej pabut  mad.gif

rasiux-,as su tavim  mirksiukas.gif

Nea:pasiduodu ...šį kartą tu pirmoji , nenusivertink mirksiukas.gif

Man laaaabai patiko tai ką mačiau wub.gif , vos laikausi nepaprašiusi schemutės , bet žinojimas kad kokius puse metų prie jos neprieisiu,susilaikau, tai pasižymiu, tik kas ją turi...Gaminuosi tiksliau gamina mano povyzos schemą, jūs čia mane dievinat, aš irgi noriu prie to prisidėt, dievinsiu save- pasistatysiu prieš akis lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Žinau, kad galiu būt nušvilpta už tokį prašymą, bet gal galite padėt paskaičiuot medžiagos dydį? Skaičiuoju tai vienur tai kitur, vis kitaip gaunasi verysad.gif Planuoju pradėt HAED ir labai nenorėčiau, kad pritrūktų.. nes vieną sykį jau yra taip buvę.. Tuo pačiu paklausiu, ar imti 16 ar 18 aidą? (Kryželių 450 x 250)
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 12 01, 22:41)
Nea:pasiduodu ...šį kartą tu pirmoji , nenusivertink mirksiukas.gif

Man laaaabai patiko tai ką mačiau wub.gif , vos laikausi nepaprašiusi schemutės

bigsmile.gif ir manes nori paprasyt,jega thumbup.gif norejau tau raudonus padus parodyt,bet tiek to atsileidau,parodysiu su visom kojom lotuliukas.gif lotuliukas.gif

user posted image

unkid as skaiciuoju su ta kur temutes prieki ideta,gaunasi keliu mm.paklaida ,tik krastam rasau 0,1,o paskui dadedu pati kiek reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 12 01, 23:53)
bigsmile.gif ir manes nori paprasyt,jega  thumbup.gif norejau tau raudonus padus parodyt,bet tiek to atsileidau,parodysiu su visom kojom  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



Tai jau mergiotę ant sūpuoklės siuvinėji...nenuostabu, kai aplink tave , kaip ir mane , supa vien vyriškoji lytis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 12 02, 00:01)
Tai jau mergiotę ant sūpuoklės siuvinėji...nenuostabu, kai aplink tave , kaip ir mane , supa vien vyriškoji lytis  biggrin.gif

lotuliukas.gif nesusiturejau,i Kauna iskeliaus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 12 02, 00:07)
lotuliukas.gif nesusiturejau,i Kauna iskeliaus  mirksiukas.gif

Nu jooooo, Kaune tik mergų ir tetrūksta, nors gal g.gif mano vyresnėlis vieną nusitvėręs, nepaleidžia, kad nepabėgtų...gal nėra iš ko rinktis, o aš taip noriu jį į Vilnių išgrūst, va ir rytoj varo testuotis 2 dienom į Karo akademiją, jei nieko neveiksit...palaikykit kumščius, a blush2.gif
Atsakyti
Kur tik pasisuki te vis sobieskos nervatriopkė cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif
Atsakyti
Sveikos merginos bei moterys 4u.gif bandau jungtis i jusu bureli blush2.gif siuo metu siuvineju Bothy Threads Gorjuss mergyte stovncia ant knygu, jau einu i pabaiga ax.gif kaqdangi radau daugiau ju schemu galvoju reik dar keleta pasiuvinet ju ir ka nors pakomponuot, labai patinka jos man wub.gif wub.gif bet dabar iskilo klausimelis, prie ju siulu diagramos nebuna niekada nurodyta joks kodukas siulu, vadinas man kaip ir reikes paciai siulus susirinkt panasiu spalvu is akies? ar kazkaip kitaip jie tuomet zymimi? g.gif va cia vienos is mergaiciu diagrama siuliuku ax.gif
user posted image
Atsakyti
Tresnia- deje teks paciai atsirinkt mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 02 gruodžio 2013 - 10:15
Oho kiek uzbaigtu darbu ir procesu, wub.gif Net kava skaniau isgeriau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 12 02, 11:14)
Tresnia- deje teks paciai atsirinkt  mirksiukas.gif

Jus kiek maciau mergyte ant supyniu su katinu siuvinejat, gal paskuj galesit pasidalint spalvytem kurias naudojote? ax.gif

as ant 14 aidos siuvinejau saviske kaip kad buvo rinkini ir kita turiu 14 aida balta reiks manau visas ant jos siuvinet kadangi paskuj dydis skirsis g.gif vis mastau pabandyti ant lino, kuris geresnis dydis "pradedanciajai" ant jo siuvinet? g.gif
Atsakyti