Įkraunama...
Įkraunama...

VUL Santariškių Akušerijos ir ginekologijos sk.

Nuoroda į kontaktus

Būtų smagu, kad visos, kurios gulėjo Santariškėse ar jose jau gimdė vaikutį, suteiktų kuo daugiau reikalingos ir aktualios informacijos visoms dar besiruošiančioms svarbiausiam gyvenimo įvykiui 4u.gif

Laukiami atsiliepimai - kokie jie bebūtų!

Ankstesnė tema

Gražių ir lengvų gimtadienių wub.gif
Atsakyti
Nors gimdžiau prieš keletą mėnesių, bet galiu pasidalinti informacija: ne itin maloni budinčioji (su silpnais sąrėmiais pasijuokė, kad dar ne vieną savaitę išvaikščiosiu, bet pasirodė kaklelis atsivėręs iki 6 cm tai juokus pabaigė greitai); registratūroje maloni moteris: paklausė ar gerai jaučiuosi, ar galėsiu užpildyti dokumentus; vėliau palydėjo į gimdyklų dalį - pasiūlė galinę kraštinę gimdyklą (gerai, kadangi buvo karštokos dienos, nors gimdžiau vėlai vakare, tai praviromis gimdyklomis durimis buvome); paklausė ar norėsiu su savo naktinukais būti ar ligoninės (pasirinkau savo); gydytoja ir slaugė leido vaikštinėti po palatą, tik kartą prijungė vaisiaus tonų paklausyti; siūlė eiti į dušą, davė kamuolį (ant kurio pabandžius prisėsti "pirmą kartą" pajutau kas tai yra sąrėmis), paklausė ar vyras mokės masažuoti nugarą ar pagalbos kokios nereikia, paklausė ar nebūsiu prieš, jei pastatys kateterį atsargumo dėlei; pagimdžiau per mažiau nei 2 val. po to padavė vaikelį prie krūtinės, ji pati mokėjo maitintis, todėl pagalbos nereikėjo, paliko mus su vyru džiaugtis gimusiu stebukliuku ir užeidavo tylomis pasiklausti kaip jaučiuosi, pažiūrėdavo ar kraujavimas neprasidėjęs stiprus ir pan. praėjus nežinau gal keliom valandom nakties metu jau pervežė į palatą (neleido eiti, nes sakė tokios taisyklės, nors jaučiausi galinti vaikščioti), tiesa akušerės paprašėme padėti parinkti rūbelius aprengimui (nes neįsivaizdavome su vyru nei dydžio kuris tiktų nei kas būtų patogiau), vaikelį prieš vežant į palatą dar susupo į antklodėlę (nes koridoriuje vėjas kažkaip pūtė stiprokai tai džiaugiausi, kad antklodė šilta); palatoje pirmą naktį praleidau su kaimyne (vyras namo iškomandiruotas išsimiegoti) tai smagiai pabendravome ir bendraujame iki šiol; apžiūra gydytojų labai skiriasi mokamose ir nemokamose palatose: mokamose klausinėja, su tavo istorija yra susipažinę, prinešė įvairiausių vaistų jeigu reikės nuo skausmo (visus atidaviau atgal), paprastoje - jeigu nedrąsesnė moteris tai ir pagalbą ne itin siūlosi sesutės. Mokamos palatos (bent kurioje gulėjau) beveik dvigubai didesnės už nemokamas; dušą tvarko nepamenu kiek kartų per dieną, atsiklausia ar galės palatą išplauti ir t.t. Jeigu dar kokios informacijos reikia klauskite pabandysiu atsiminti
Atsakyti
QUOTE(Muzika mano siela @ 2013 10 04, 00:15)
Nors gimdžiau prieš keletą mėnesių, bet galiu pasidalinti informacija: ne iti

o kokia kaina mokamu palatu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auštara: 04 spalio 2013 - 09:26
100 Lt para
Atsakyti
QUOTE(Auštara @ 2013 10 04, 10:25)
o kokia kaina mokamu palatu?

Bet girdejau,kad tu mokamu palatu ne visada yra laisvu g.gif gal del ju is anksto reikia tartis kazkaip?
Atsakyti
Gal kas zinot ar gimdymo namuose yra tikrai silta siuo metu? Kursus lankiau pries menesi, sake, kad vyrai turi aveti slepetes, lengvas kelnias ar sortus, lengvus marskinelius, tikino, kad tikrai lb silta. Orai dbr atvese gerokai, butai nesildomi, kazin kaip gimdymo istaigoje? Gal tos silumos nera tiek, kad verta susidet lengvus drabuzius ten bunant? Kai apziurejau gimdyklas, pogimdymines palatas buvo tikrai silta. Informuokit kokia situacija siuo metu? 4u.gif
Del mokamu palatu pasakojo, kad isankstinio susitarimo, rezervacijos nera. Kad pagimdzius pareiski nora ir jeigu yra laisva-prasom. Nors tikiu, kad jeigu turi savo sutarta gydytoja gali but visaip.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Interdiz: 05 spalio 2013 - 09:54
Drauge ten pagimde, vaziavau lankyti, tai silta palatose. Palata buvo nemokama tai normali, didele, erdvi, tik dusu ir tuoletu naudojasi dvi palatos.
Atsakyti
mokamos palatosi irgi dviem palatom tualetus bendrus turi.tik jos kaip buvo vasara buvo kitam koridoriaus gale)
Atsakyti
Man įdomu, kiek Santariškėse cezariai "draugiški" naujagimiams - t.y. ar įmanoma susitarti, esant galimybei, kad vaikelį padėtų ant krūtinės, ar bent jau niekur neišneštų, o atiduotų vyrui? Vyrams, ko gero, būti operacinėje, neleidžia? g.gif
Atsakyti
Sveika,sia savaite eisiu pas gyditoja i santariskes ir pasiklausiu siu dalyku,nes man tai irgi aktualu nestuke.gif Pasiziuresim ka gyditoja pati pasakys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(R.a.s.e.l.e @ 2013 10 15, 14:29)
Sveika,sia savaite eisiu pas gyditoja i santariskes ir pasiklausiu siu dalyku,nes man tai irgi aktualu  nestuke.gif    Pasiziuresim ka gyditoja pati pasakys  smile.gif

O, labai lauksiu atsakymų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*saulėgrąža* @ 2013 10 12, 10:04)
Man įdomu, kiek Santariškėse cezariai "draugiški" naujagimiams - t.y. ar įmanoma susitarti, esant galimybei, kad vaikelį padėtų ant krūtinės, ar bent jau niekur neišneštų, o atiduotų vyrui? Vyrams, ko gero, būti operacinėje, neleidžia? g.gif


Pries dvi sav. man Cezari Santariskese dare. Po operacijos sunkiai isivaizduot galiu, kad gali ant krutines padet, nes ten sirma pakabinta, plius ant veido kauke ir siaip visokie laidai. Parode man vaikeli kai tik iseme, dar visas gleivetas buvo, tada dar karta atnese i operacine kai jau ji truputi aptvarke , o mane tuo metu dar tvarke. Tada leido pabuciuot, is siaip prie zanduku pasiglaustyt. O paskui nuveze i naujagimiu skyriu. Vyras ten galejo ateit ir ziuret, nes as ji gavau po paros, kada jau judet galejau. Galima ir anskciau vaikai pasiimt, bet tada reikia kad vyras palatoje pastoviai butu, o kadangi maniskis negalejo, tai as paemiau po paros.
Siaip ligonine man labai patiko.
Atsakyti