Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunio pradinukės, 45 tema

QUOTE(Aurute @ 2013 10 23, 19:21)
O mums auditą atidėjo. Kažin iki kiek? Naujo termino dar neskelbia...


O mes laukiame lapkričio pabaigoj sad.gif

QUOTE(zuzanele @ 2013 10 23, 19:52)
Gal ir negalima unsure.gif Bus gerai, ką jau padarysi...
Balsavimą pasidariau, prašau balsuoti biggrin.gif Nuorodą įmesiu į pirmą paštą.


Padaryta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Akmenskeltė @ 2013 10 24, 18:50)
Tad rinkčiausi mokytoją, kurios žinios ribotos, bet kuri išties myli vaikus, nes pradinėse klasėse tai yra pagrindas.

Sveikos! Vakarykštė viešnia - gana prieštaringa asmenybė. Kabinėjasi prie klaidelės, o labiausiai vertina širdies gerumą. "Nesueina" galai doh.gif
Atsakyti
Sveikutės, darbas baigėsi, einam atsipalaiduoti yahoo.gif
Atsakyti
QUOTE(b.s @ 2013 10 25, 12:46)
Sveikutės, darbas baigėsi, einam atsipalaiduoti  yahoo.gif

pilnai pritariu...
user posted image
Atsakyti
QUOTE(NOKIA @ 2013 10 25, 15:49)
pilnai pritariu...
user posted image

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labukas, na ir ,,karščio" čia būta hihihi.gif Ateity nereikia kreipti dėmesio į tokius išsišokimus, nesuteikim malonumo.
Pagaliau atostogos, bet kitą savaitę ramybės nebus, tris dienas seminarai doh.gif
Ar Tame tėvai mato mūsų vertinimus, kodėl pas mane matosi tėvams tik žvaigždutės? schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Vaivorytė @ 2013 10 25, 15:10)

drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(viga @ 2013 10 25, 16:13)
Labukas, na ir ,,karščio" čia būta hihihi.gif Ateity nereikia kreipti dėmesio į tokius išsišokimus, nesuteikim malonumo.
Pagaliau atostogos, bet kitą savaitę ramybės nebus, tris dienas seminarai doh.gif
Ar Tame tėvai mato mūsų vertinimus, kodėl pas mane matosi tėvams tik žvaigždutės? schmoll.gif
Papildyta:

drinks_cheers.gif  thumbup.gif

Paspaudę ant tos žvaigždutės tėvai ir mato įvertinimus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2013 10 24, 16:29)
Manau, kad turėjai galvoje http://www.picturetrail.com/  mirksiukas.gif . Prezi skirta pateiktims ruošti  mirksiukas.gif

Laba,
Dėkui, šitas blush2.gif Sakiau, kad nusikalbėsiu. Gal dar gali patarti, o kaip įdėti į savo internetinį puslapį ax.gif

Aš ir penktadieniais, ir antradieniais turiu po tik 3 pamokas. Vėliau taisau sąsiuvinius, pildau tamo. Darbo lig valiai. Tik dirbk ir darbą mylėk. Nieko nespėju. verysad.gif
Atsakyti
Sveikutės,
aš dar neatsipalaiduoju - antradienį mūsų konferencija, tai darbelio turim. Bet visos pasidalinom darbus ir viskas bus gerai.
Tik sveikata nelabai ax.gif trečia savaitė sergu viskuo iš eilės doh.gif
Tai šiandien paryčiais nubudusi ne laiku galvoju (atleiskit jei kam tai nepatiks blush2.gif ) apie tą naujosios diskusijų narės meilę vaikui. Ta meilė vaikui nuskambėjo kaip iš tarybinio lozungo. Man tai atrodo, kad mylėti turi tėvai, seneliai ir t.t., o mokytoja turi gerbti vaiką - tai yra normalus elgesys su vaiku, nežeminti, palaikyti visada, nuraminti, skatinti ir t.t. Arba aš meilę suprantu ne taip g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivajazz: 25 spalio 2013 - 14:54
PASIRODO ČIA KARŠTA BUVO biggrin.gif schmoll.gif GERAI, KAD VAKAR NEPRISIJUNGIAU, BŪČIAU PAKLIUVUS... ŠIANDIEN BESKAITANT SPAUDIMAS KILO blink.gif lotuliukas.gif doh.gif VARGŠĖ MOTERYTĖ unsure.gif
BET MANO KOKS KVAILAS BŪDAS. ŽINOKIT, JEI KAS TAIP PAKRITIKUOJA, AŠ TADA TYČIA PRADEDU DARYT KLAIDŲ, BET NE GRAMATINIŲ, O VISOKIŲ ŽODŽIŲ "NAUJADARŲ" PRISAKAU... ŽIŪRIU JŪS KULTŪRINGOS ŠAUNUOLĖS.
O ČIA PAS MUS TIKRAI GERA BENDRAUT 4u.gif 4u.gif 4u.gif
ZUZANĖLĖ, KUR BALSUOT?

daivajazz SĖKMĖS KONFERENCIJOJ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agė-melagė: 25 spalio 2013 - 15:03
Dėkui 4u.gif
O dėl pakantumo, taigi mes MOKYTOJOS, su kokiais tėvais ir kokiais jų vaikais tik nėra tekę susidurti doh.gif jei visada pulsi reaguot, sveikata neatlaikytų.
O dabar visos pailsėkim. Mes atostogaujam dvi savaites yahoo.gif
Atsakyti
Pabalsavau biggrin.gif
Zuzanėlė, o kas sunešė kaštonus ir kitas gėrybes tam kilimui? ar mokytojos ar vaikai?
Atsakyti