Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunio pradinukės, 45 tema

QUOTE(daivajazz @ 2013 10 25, 16:15)
Dėkui 4u.gif
O dėl pakantumo, taigi mes MOKYTOJOS, su kokiais tėvais ir kokiais jų vaikais tik nėra tekę susidurti doh.gif jei visada pulsi reaguot, sveikata neatlaikytų.
O dabar visos pailsėkim. Mes atostogaujam dvi savaites yahoo.gif

Mes tik savaitę verysad.gif Bet atsigriebsim pavasarį biggrin.gif O ar kas nors paaiškėjo kaip ten su tom 33 vietoj 32 savaitėm mokslo metų? Aš šnd dirikui pasakiau, kad taip yra tai lb nustebo
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
QUOTE(Aurute @ 2013 10 24, 22:17)
Labas vakaras
Šaunūs tavo mokinukai, Zuzanėle  thumbup.gif

Ačiū. Manau, labiausiai reikia dėkoti tėveliams- šaunuoliai. Tik 5 neatsiuntė nuotraukėlių: trys neturi interneto, du matyt preleido šį kartą biggrin.gif

QUOTE(agė-melagė @ 2013 10 25, 16:00)
ZUZANĖLĖ, KUR BALSUOT?

Nusiunčiau nuorodą į paštą mirksiukas.gif

QUOTE(agė-melagė @ 2013 10 25, 16:16)
Pabalsavau biggrin.gif
Zuzanėlė, o kas sunešė kaštonus ir kitas gėrybes tam kilimui? ar mokytojos ar vaikai?

Visas gėrybes sunešė vaikai. Paskui pasiskirstėm ir darėm. Buvo penktadienis. Manėm jau po savaitgalio rasim viską išspardyta, bet klydom- viskas savo vietose jau kelios savaitės thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2013 10 25, 15:42)
Laba,
Dėkui, šitas blush2.gif Sakiau, kad nusikalbėsiu. Gal dar gali patarti, o kaip įdėti į savo internetinį puslapį ax.gif

Net pažiūrėjau į tą programą, nes seniai ten kėliau nuotraukas ax.gif . Žodžiu, pirmiausiai užsiregistravau (nežinau, ar būtina ax.gif ), tada sukėliau nuotraukas ir pasirinkau vaizdelį rolleyes.gif . Kai jau viskas man patiko, tada spaudžiau SAVE (get code) ir tą kodą nusikopijavus nusinešiau į savo svetainę. Ten klijuoji kaip ir kitas nuorodas (widget/HTML) mirksiukas.gif .
Atsakyti
Zuzanėle, prabalsavau. Patiko mintis smile.gif dažnai organizuoji fotografijų konkursus?

Ačiū už info apie tolerancijos dieną. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(riešutasgilė @ 2013 10 25, 18:12)
Zuzanėle, prabalsavau. Patiko mintis  smile.gif  dažnai organizuoji fotografijų konkursus?

Ačiū už info apie tolerancijos dieną. 4u.gif


Šiais mokslo metais planuoju du konkursus mirksiukas.gif (Gal bus ir tečias, jei nepersigalvosiu rolleyes.gif )
Pernai tik vieną - žiemos ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 25 spalio 2013 - 17:22
labas 4u.gif ale kokią viešnią turėjot biggrin.gif užuojauta jos vaikų mokytojai ir, kad mūsų nesirinktų, tai čia tik mums laimė smile.gif

pagaliau atostogos. namie ligoninės priimamasis, mažiai iš darželio stomatitą parnešė, tai tik viduriukei kol kas nieko. dičkiui tempa vakar iki 40,2 pakilus buvo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(arden @ 2013 10 25, 19:24)
labas  4u.gif  ale kokią viešnią turėjot biggrin.gif užuojauta jos vaikų mokytojai ir, kad mūsų nesirinktų, tai čia tik mums laimė smile.gif


Aš lygiai tą patį pagalvojau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2013 10 25, 16:15)
Net pažiūrėjau į tą programą, nes seniai ten kėliau nuotraukas  ax.gif . Žodžiu, pirmiausiai užsiregistravau (nežinau, ar būtina  ax.gif ), tada sukėliau nuotraukas ir pasirinkau vaizdelį  rolleyes.gif . Kai jau viskas man patiko, tada spaudžiau SAVE (get code) ir tą kodą nusikopijavus nusinešiau į savo svetainę. Ten klijuoji kaip ir kitas nuorodas (widget/HTML)  mirksiukas.gif .


Su kokia programa keli tu į savo svetainę. Kaip suprantu su šita ax.gif
QUOTE(zuzanele @ 2013 10 25, 17:21)
Šiais mokslo metais planuoju du konkursus mirksiukas.gif (Gal bus ir tečias, jei nepersigalvosiu  rolleyes.gif )
Pernai tik vieną - žiemos ax.gif


Pasidalink patirtim kaip tu sukeli nuotraukas konkursams. ax.gif Man reik padaryti logotipo konkursui. O man visiškai tamsus miškas. unsure.gif

QUOTE(arden @ 2013 10 25, 18:24)

pagaliau atostogos. namie ligoninės priimamasis, mažiai iš darželio stomatitą parnešė, tai tik viduriukei kol kas nieko. dičkiui tempa vakar iki 40,2 pakilus buvo  doh.gif

Pas mane panašiai. Nors jau ne oks jau ir mažas, bet pasisodino šalia. Taip gražiai paklausė: "Mama, ar tau būtina dabar tvarkytis? Ateik pasėdėti šalia." wub.gif Kaip miela, kad aš jam dar reikaliga. O vis bėgu dėl darbo. blush2.gif Taip širdukę suspaudė. Užsnaudė, tai mama vėl prie kompuko. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergelė: 25 spalio 2013 - 18:42
Pagaliau atostogos. Valio!
Džiugu kaip mažam vaikui, bet vis šis tas, atsipūtimas nuo vaikų.Pailsėkite, pasikraukite energijos, nes kai grįšime iš po atostogų lauks ne ką mažesni darbai, nes jau metas galvoti apie Kalėdas. Gerai toms, kurios neruošiate vaidinimų, o kažkur važiuojate. Mes tradiciškai vaidiname, statome bendrą spektaklį visos klasės.
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2013 10 25, 19:40)
Su kokia programa keli tu į savo svetainę. Kaip suprantu su šita

Dažniausiai keliu su jimdo nuotraukų albumu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vildinga @ 2013 10 25, 08:40)
O mes laukiame lapkričio pabaigoj

Gal ir jūsų atidės...
Atsakyti
Valio!!! Atostogos thumbup.gif
Atsakyti