Įkraunama...
Įkraunama...

VIVI. kosmetika

QUOTE(Macadamia @ 2014 06 12, 22:18)
Pvz. maximoj prie prekės rašo, kad kainuoja 10 lt., o kasoj įmuša 11 lt., tada su kvitu eini į info centrą ir parodai kainos neatitikimą, tada paprašai 5 lt dovanų čekio.

Aš VIVI kremą gražinau po gero menesio. Pradžioj panaudojau ir po savaitės sualergizavo, galvojau, kad gal ne nuo to kremo. bėrimas tęsėsi savaitę. tada nenaudojau jokios kosmetikos, gėriau ant...


Na, man yra tekę aiškintis dėl kainų informacijoje, bet niekada tikrai nesiūlė tokio dovanos čekio.. verysad.gif Ačiū, kad informavote.

Gal tikrai reikia nunešt ir pasikeist kitu.. tikriausiai pagal vartotojų teises taipir priklauso. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(korespond @ 2014 06 12, 17:09)
Kokiais atvejais taip būna, kada tos kainos neatitinka?  g.gif
Papildyta:

Mūsų atveju aš neprašiau, kad priimtų, nes ji buvo naudota apie 20 dienų, nors sunaudota nedaug, pagalvojom, gal kokia draugei atiduosim. Bet alerginė  reakcija man keista, atsirado gan ilgokai vartojant. Gal kad pažastys yra skutamos, tai per žaizdeles sualergizavo.
Papildyta:

Nevartoju ir aš, bet va dukrai stipriai prakaituoja, jaučiasi kvapas, reikia kažkaip su tuo kovoti, tai pabandėm pasiskaitę atsiliepimus, bet labai stipriai nepasisekė.. verysad.gif

Vivi - jaunas gamintojas, tikrai neaišku, kas kuria formules, juolab kad natūrali kosmetika tik neseniai išpopuliarėjo, bet produktus reikia atsirinkti žiūrint į sudėtis.. blink.gif

tikra tiesa,va,vakar buvau nulėkus Kaune į jų parduotuvę,tai nusipirkau prausiklį veidui su rožių ekstraktu,nors buvo ir su šilko proteinais,bet manau pabandysiu naują,tiesa,jis kiek brangesnis,bet liuks thumbup.gif Kremo jie duoda pabandyti,bet reikia atsinešti mažiuką indeliuką,tai įdės,nes mėginukų sako dabar kažkaip neveža.Dar labai gyrė naują produktą-apsaugą nuo saulės 15,mūsų pajūriui jis tinka,bet į šiltus kraštus.manau,per silpnas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DaliaMon: 13 birželio 2014 - 11:11
Cia maciau diskutavote apie alergijas sukeliamas kremu ir panasiai, tai noreciau pasakyti, kad net ir brangiausi ekologiski sertifikuoti kremai ta sukelia, pati esu dirbusi su eko produktais, ne lietuviskais, brangiais, kur kremai po 100 lt kainuoja, atrodo kaina didele, sudetis lyg ir gera, sertifikuoti, ekologiski, naturalus, bet nustebtumet, kiek klientu ateidavo ir sakydavo, kad alergizavo, isbere ar dar kas 4u.gif Tad nereiktu kaltinti Vivi kad jauna imone, neturinti patirties ir panasiai, del to galbut alergizuoja jos produktais, tikrai ne del to, tiesiog tie naturalus ingridientai toli grazu ne visiems tinka, reikia savo atrasti 4u.gif
O as isbandziau pirmuosius Vivi produktus, ir tikrai paliko gera ispudi, pasidalinsiu nuomone:
Vysniu kremas- labai patiko, oda atrodo atsigavusi, skaistesne, kremas gaivus, lengvas, kvapas siek tiek keistokas tik;
Roziu veido putos-svelnios, gaivios, malonios, puikiai nuprausia makiaza,net akiu, negrauzia, nedirgina, isvalo poras;
Mango soliariumo kremas- kvapas tai pasaka blush2.gif greitai geriasi i kuna, nepalieka jokio riebumo pojucio, kolkas nebandziau su juo degintis, tik tepiau kuna del idegio palaikymo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bubbleghost: 16 birželio 2014 - 10:27
Visiškai su Jumis sutinku drinks_cheers.gif mano pažystama yra alergiška paprastam alijošiui, kuris yra priskiriamas prie ingridientų jautriai odai
o VIVI kremai taip pat kai kurie kainuoja nepigiai, pvz. medetkų kremas, arba roži serumas 4u.gif Ir kaina negarantuoja, kad būsi jam nealergiška biggrin.gif
Atsakyti
O man, gali būti, kad netinka Vyšnių kremas verysad.gif Kol kas nesinori galutinai vertinti, bet panaudojus truputėlį daugiau nei savaitę kremą, veidą išmėtė giluminiais spuogais. Mano oda šiuo metu ir taip nelabai kokios būklės, bet toks jausmas, kad kremas dar labiau pablogino situaciją. Kol kas atidėjau į šalį aš jį, bandysiu apsitvarkyt odą ir vėliau gal dar pabandysiu, jei vėl netiks - teks mest lauk arba perleisti kam nors..
Gaila šiaip, nes toks lengvas ir malonus kremukas, oda jaučiasi padrėkinta, bet neblizga kaip taukais ištepta biggrin.gif
Atsakyti
Laba,nieko mest lauk nereikia,jei man koks kremas netinka,tai aš puikiai rankoms tepti panaudoju bigsmile.gif ,tik būna gaila išleistų pinigėlių verysad.gif .O mano bendradarbė nusipirko kondicionierių plaukams,labai patenkinta. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DaliaMon @ 2014 06 16, 14:18)
Laba,nieko mest lauk nereikia,jei man koks kremas netinka,tai aš puikiai rankoms tepti panaudoju bigsmile.gif ,tik būna gaila išleistų pinigėlių verysad.gif .O mano bendradarbė nusipirko kondicionierių plaukams,labai patenkinta. 4u.gif

...tik kad turiu 2 rankų kremus lotuliukas.gif Palaikysiu aš tą kremą šaldytuve kol kas, pažiūrėsiu ar gerės odai netepant juo ir mąstysiu, ką daryt vėliau. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2014 06 16, 13:06)
O man, gali būti, kad netinka Vyšnių kremas verysad.gif Kol kas nesinori galutinai vertinti, bet panaudojus truputėlį daugiau nei savaitę kremą, veidą išmėtė giluminiais spuogais. Mano oda šiuo metu ir taip nelabai kokios būklės, bet toks jausmas, kad kremas dar labiau pablogino situaciją. Kol kas atidėjau į šalį aš jį, bandysiu apsitvarkyt odą ir vėliau gal dar pabandysiu, jei vėl netiks - teks mest lauk arba perleisti kam nors..
Gaila šiaip, nes toks lengvas ir malonus kremukas, oda jaučiasi padrėkinta, bet neblizga kaip taukais ištepta  biggrin.gif



Neškit atgal gražinti, turi priimti ar pakeisti į kitą produktą.
Mane sualergizavo 72h drekinimo kremas, odą ėmė perštėti, taip pat atsirado giluminių spuogų, ko niekad nebūdavo. Aš parašiau jiems laišką ir man atsakė, kad kreipčiausi į vivi parduotuvę, kur konsultantė priims netinkamą produktą. Šią savaitę ruošiuosi vežti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sninga: 16 birželio 2014 - 15:00
QUOTE(sninga @ 2014 06 16, 14:57)
Neškit atgal gražinti, turi priimti ar pakeisti į kitą produktą.
Mane sualergizavo 72h drekinimo kremas, odą ėmė perštėti, taip pat atsirado giluminių spuogų, ko niekad nebūdavo. Aš parašiau jiems laišką ir man atsakė, kad kreipčiausi į vivi parduotuvę, kur konsultantė priims netinkamą produktą. Šią savaitę ruošiuosi vežti smile.gif

Matot aš kremuką pirkau ne iš pačios VIVI parduotuvės (ten kremo neturėjo), o iš moters, kuri didmena užsisako iš VIVI produktus smile.gif Vis tiek manot, priimtų? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2014 06 16, 15:45)
Matot aš kremuką pirkau ne iš pačios VIVI parduotuvės (ten kremo neturėjo), o iš moters, kuri didmena užsisako iš VIVI produktus  smile.gif Vis tiek manot, priimtų?  unsure.gif


Manau turėtų smile.gif juk tai vivi produktas.
Išduokite paslaptį, perkant iš tos moters kainytės mažesnės nei su vivi kortele?
Atsakyti
QUOTE(sninga @ 2014 06 17, 11:42)
Manau turėtų smile.gif juk tai vivi produktas.
Išduokite paslaptį, perkant iš tos moters kainytės mažesnės nei su vivi kortele?

Pirkau ta pačia kaina, kaip ir perkant su VIVI kortele. Būčiau pirkusi parduotuvėje, jei būtų tuo metu turėję to kremo smile.gif Pirkau iš šios narės - http://www.manodrabu...ys/456877-kitta
O būtina jiems parašyti ar galima tiesiog nueiti į parduotuvę?
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2014 06 17, 11:44)
Pirkau ta pačia kaina, kaip ir perkant su VIVI kortele. Būčiau pirkusi parduotuvėje, jei būtų tuo metu turėję to kremo smile.gif Pirkau iš šios narės - http://www.manodrabu...ys/456877-kitta
O būtina jiems parašyti ar galima tiesiog nueiti į parduotuvę?



Tiesiog nueikit smile.gif Aš jiems rašiau, nes norėjau sužinoti ar iš viso toks dalykas kaip gražinimas įmanomas.
Atsakyti