Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo

QUOTE(Wallis @ 2013 10 15, 08:07)
kam truksta kokiu vitaminu paziurekit mergaites smile.gif uz turini neatsakau, bet manau jis teisingas. Pumpica, Tu del plaukuciu smile.gif
likusio straipsnio geriau neziureti biggrin.gif pvz: "Sveikos mitybos pagrindą sudaro grūdų produktai, duona ir batono kepiniai. Šių produktų vartojimas praktiškai neribojamas." arba " Cholesterolio kiekį kraujyje didina per didelis maisto kaloringumas, per gausus sočiųjų riebalų rūgščių vartojimas."
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2013 10 15, 11:34)
ooo, liuks  thumbup.gif o ka studijuoja dukra?  ax.gif

aplinkosaugą baiginėja, o aš stumiu toliau, kad mokytųsi MRM. Gal pavyks užsiaugint/turėt savo ekspertą? Ot būtų šaunu. biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(jautiena @ 2013 10 15, 11:53)
likusio straipsnio geriau neziureti  biggrin.gif  pvz: "Sveikos mitybos pagrindą sudaro grūdų produktai, duona ir batono kepiniai. Šių produktų vartojimas praktiškai neribojamas." arba " Cholesterolio kiekį kraujyje didina per didelis maisto kaloringumas, per gausus sočiųjų riebalų rūgščių vartojimas."

drinks_cheers.gif Taip, informaciją tenka išmokti atsirinkinėti, nes kas vienam yra sveika mityba kitam -peilis.
Atsakyti
Mergaitės, patarkit, kokią keptuvę pirkti... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2013 10 15, 12:03)
Mergaitės, patarkit, kokią keptuvę pirkti...  4u.gif

matai, kai išsiaiškini kaip kepimu maistas yra gadinamas, keptuvė išvis nebereikalinga.
Tačiau jei pirksi - tai kuo sunkesnę, storesniu dugnu su dangčiu, tiks troškinimui. Tada į tokią įmestas maistas jos neatšaldo ir greičiau paruošiamas. Jokių teflonų.
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 10 15, 12:09)
matai, kai išsiaiškini  kaip kepimu maistas yra gadinamas, keptuvė  išvis nebereikalinga.
Tačiau jei pirksi - tai kuo sunkesnę, storesniu dugnu su dangčiu, tiks troškinimui. Tada į tokią įmestas maistas jos neatšaldo ir greičiau paruošiamas. Jokių teflonų.


žinau, žinau, bet aš ne viena gyvenu ir kitiems giliai dzin mano svaičiojimai sveiko maisto tema... ax.gif
Tefloninių jau seniai nebeperku. Keramikinės po kelių mėnesių pradeda maistą traukti.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2013 10 15, 11:03)
Mergaitės, patarkit, kokią keptuvę pirkti...  4u.gif

as turiu dabar jau kelinti metai titanine mirksiukas.gif negaliu atsidziaugt...pries tai visokios teflono, keramikos susivarydavo man per pusmeti, metus, o sita kaip nauja kol kas thumbup.gif pas mane Scanpan firmos.
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2013 10 15, 12:16)
as turiu dabar jau kelinti metai titanine  mirksiukas.gif negaliu atsidziaugt...pries tai visokios teflono, keramikos susivarydavo man per pusmeti, metus, o sita kaip nauja kol kas  thumbup.gif pas mane Scanpan firmos.



turiu Woll su titano danga. Pradžioje gerai kepdavo, vėliau pasibraižė ir pradėjo traukti... doh.gif
Atsakyti
Aš turiu špižinę, vos pakeliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fudži @ 2013 10 15, 12:29)
Aš turiu špižinę, vos pakeliu smile.gif


va, kažkaip galvoju apie špižinę... rolleyes.gif Bet ji kažkokios spec priežiūros reikalauja, bent pradžioje? g.gif
O ta Woll su titano danga irgi žiauriai sunki... Vos su viena ranka pakeliu... doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytorasa: 15 spalio 2013 - 11:38
QUOTE(rytorasa @ 2013 10 15, 11:22)
turiu Woll su titano danga. Pradžioje gerai kepdavo, vėliau pasibraižė ir pradėjo traukti...  doh.gif

nu va sese irgi woll nepatenkinta..maniske tai tikrai kol kas puiki, turiu jau trys metai tikrai jei ne daugiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fudži @ 2013 10 15, 12:29)
Aš turiu špižinę, vos pakeliu smile.gif

Aš irgi turiu ketaus keptuvę, tai rankeną nusukus ir orkaitėje kepu, bet sunkumo tokio, kad ką nors išberti iš jos viena ranka neišeina, turiu į ką nors atremti biggrin.gif juokingai atrodo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE
Pats vertingiausias yra kiaušinio baltymas. Jo aminorūgščių sudėtis ir tarpusavio santykiai geriausiai atitinka žmogaus organizmo poreikius. Kiaušinio baltymas vertinamas kaip baltymo etalonas.


eee.. o tai ka, iseina as is kiausu mazai gaunu (valgau kas ryta) ar nepasisavinu aminorugsciu? kad man reik sultinio? g.gif
Papildyta:
QUOTE(" voresta " @ 2013 10 15, 09:58)
va, šioks toksvaizdelis iš to rojaus , ir net papuoliau nuo 1.10 min. į kadrą  doh.gif  Vieni  vištas pirko, kiti mažus žvirbliukus.
tas receptas iš dar senesnės, lygtai  1907m. knygos
neimk į galvą, ir tarp dėstytojų bukų ir nesidominčių pasitaiko. Pvz. mano dukra savo universiteto dėstytoją  sugebėjo sudominti  šia mityba, metabolizmo reguliavimu ir jai net leis rašyti diplominį ta tema. 



kaip fainaĄ butu labai idomu pasiskaityt darba rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE
POVEIKIS ORGANIZMUI. Vitaminas D reguliuoja mineralinių medžiagų, kalcio ir fosforo, teikiančių tvirtumo kaulams ir dantims, apykaitą. Vitaminas D reguliuoja kalcio ir fosforo  įsiurbimą žarnyne, šioms mineralinėms medžiagoms padeda išsilaikyti kauluose ir dantyse, neleidžia kalciui inkstuose išsifiltruoti iš kraujo ir taip pasišalinti iš organizmo. Vitaminas D gerina kalcio pasisavinimą, saugo nuo osteoporozės. Vitaminas D gerina ir magnio pasisavinimą, greičiau iš organizmo pašalina šviną, kuris gali veikti toksiškai.


o as kaip tik girdejau kad vit D ir mg/klc negalima kartu vartoti, nes viens kita neutralizuoja... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taša: 15 spalio 2013 - 11:40