Įkraunama...
Įkraunama...

Pykinimas

kadangi man irgi baisiai aktuali tema (ko nebuvo, nešiojant pirmą vaikį), sąžiningai perskaičiau visą temą.
ačiū indrutei 4u.gif

QUOTE(indrutee @ 2006 03 07, 22:05)
Šleikštulys ir vėmimas
Tai irgi nėštumo pranašai. Bendra taisyklė: nevalgykite riebių keptų maistų, nenaudokite tabako, alkoholio, bėkite iš tokių patalpų. Mažiau važinėkite viešu transportu, nes daugybės žmonių kvapai ir kvepalai gali jus sudirginti. Pabudus gerkite vandenį dar lovoje, valgykite dažnai, kai tik pajuntate kylantį blogulį.

Ramia sąžine galite pasirinkti homeopatinius vaistus, kurie kūdikiui visai nepavojingi. Nux vomica (kai blogiausia savijauta ryte, padidėjęs jautrumas kvapams, dirglumas), Colchicum (pykina tik pažiūrėjus į maistą, jaučiamas deginimas skrandyje), Pulsatilla (šleikštulys, rėmuo, jausmingumas), Silicea (atsirūgstate rūgštimi, pilvo skausmai, neryžtingumas). D6 potencijos vaistus reiktų vartoti po 5 žirniukus - 3 kartus per dieną; D12 potencijos - po 5 žirniukus -1 kartą per dieną.

Padės ketvirtis Cerukal tabletės ar išrašytas Antihistaminas. Reikia ilsėtis ir skirti laiko sau.

Jei tai tęsiasi ypač ilgai (5-6 mėn.) vėmulys virsta liga - hiperemija. Įdomiausia tai, kad nukreipimas į ligoninę ir yra geriausias vaistas. Nebereikia jokių cheminių vaistų. Manoma, kad hiperemiją sukelia įtempti santykiai, dėmesio stoka, alinantis bendravimas su nemėgstamais žmonėmis. Kai atitrūksti nuo įprastos stresinės situacijos, vėmimas liaujasi. Kartais reikia pakeisti gyvenimo būdą, "išsinerti iš savęs" - nuvykti, kur dar nebuvai, susipažinti su naujais žmonėmis… Kai įsijausite į nėštumą ir susitvarkys emocijos, vėl sugrįšite į savo kūną.

vaikas.lt

Atsakyti
As irgi pajutau kas yra pykinimas, su pirmu kai buvau nescia, tai tik rytais kartais lengvai pykindavo bet kai pavalgydavau ir praeidavo. O dabar pykina visa diena ir taip ziauriai kad kartais iki tuliko vos speju nubegti, o kai pradedu vemti ir kraujas is nosies pasileidzia. Visai nebesmagu, gydytoja liepe gelezies gert ir c vit vartoti, is tikruju kai suvalgau koki kivi ar apelsina praeina blogumas kazkuriam laikui, bet kad as ju nenoriu visai valgyti, o nuo vitaminu dar labiau pykina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(yollka @ 2006 12 26, 11:55)
As irgi pajutau kas yra pykinimas, su pirmu kai buvau nescia, tai tik rytais kartais lengvai pykindavo bet kai pavalgydavau ir praeidavo. O dabar pykina visa diena ir taip ziauriai kad kartais iki tuliko vos speju nubegti, o kai pradedu vemti ir kraujas is nosies pasileidzia. Visai nebesmagu, gydytoja liepe gelezies gert ir c vit vartoti, is tikruju kai suvalgau koki kivi ar apelsina praeina blogumas kazkuriam laikui, bet kad as ju nenoriu visai valgyti, o nuo vitaminu dar labiau pykina doh.gif

Vargsele, mane irgi nuolatos pykindavo iki 12 savaites, paskui kaip ranka nueme. Bet dabar jei labai noriu valgyti ir nespeju, tai taip supkina, kad pradedu ziaugcioti ir vemti tusciu skrandziu doh.gif . Kai pavalgau, iskart pagereja tongue.gif Beje, kai pykindavo pradzioje, taip pat kazkiek padedavo nuolatinis valgymas (jogurtai, vaisiai, riesutai, arbatos)...
Atsakyti
Gal kas gali patarti ir pasidalinti savo patirtimi. Iki 12 savaites mane pykindavo nuolat ir vemiau tik 1 karta. Dabar stipriai aprimo ir supykina tik kai labai noriu valgyti. Man jau tuoj 17 savaiciu. O siandien ryte bevalgant banana taip stipriai supykino, kad viska isvemiau g.gif . Ar kam taip buvo, kad vemtumet II trimestre, o gal cia tik toms, kurios turi probemu su skrandziu (man gastritas) verysad.gif
Atsakyti
Man nesvarbu as valgau ar ne, pykina ir tiek. Tik tam kartui kai isidedu i burna koki sausainuka ir nesavo dantimis sukramtau, vel bloga. KAi buvau nescia su pirmuoju, drauges sake esu viena is laimingiausiu, nes jokiu problemu neturejau del pykinimo ar vemimo. O dabar va, sia kad nori, kitas nestumas kita savijauta
Atsakyti
o man kaip tik 12 savaite dingo blogumai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tanitausa @ 2007 01 18, 06:35)
o man kaip tik 12 savaite dingo blogumai  thumbup.gif


Nu tikiuosi kad mums irgi taip nutiks 12 savaite nes laukiu nesulaukiu kol viskas baigsi ir dziaugsimes gyvenimu toliau thumbup.gif
Atsakyti
[quote=SNIPE,2007 01 18, 17:48]
Nu tikiuosi kad mums irgi taip nutiks 12 savaite nes laukiu nesulaukiu kol viskas baigsi ir dziaugsimes gyvenimu toliau thumbup.gif


As net visiems sakydavau, kad gyvenimas vel nusvito visomis vaivorykstes spalvomis. thumbup.gif Buvo tikrai bloga, o sulig 12 savaiteliu nurimo tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(besilaukianti.mamyte @ 2007 01 10, 14:47)
Gal kas gali patarti ir pasidalinti savo patirtimi. Iki 12 savaites mane pykindavo nuolat ir vemiau tik 1 karta. Dabar stipriai aprimo ir supykina tik kai labai noriu valgyti. Man jau tuoj 17 savaiciu. O siandien ryte bevalgant banana taip stipriai supykino, kad viska isvemiau g.gif . Ar kam taip buvo, kad vemtumet II trimestre, o gal cia tik toms, kurios turi probemu su skrandziu (man gastritas) verysad.gif

buna pykina visa nestuma,na as meldziuosi,kad man tik taip nebutu.
Man 21 sav.pykina,bet maziau ne taip kaip pradzioj ir nepadeda jojie vaistai.....tik lasalines
Atsakyti
QUOTE(brenda mama @ 2007 01 20, 19:16)
buna pykina visa nestuma,na as meldziuosi,kad man tik taip nebutu.
Man 21 sav.pykina,bet maziau ne taip kaip pradzioj ir nepadeda jojie vaistai.....tik lasalines

Dabar supratau, kad man cia nuo tam tikro maisto taip buna, nes skrandukas labai jautrus pasidare. Sestadieni ir siandien uzvalgiau ryziu su keptom darzovem tai pykino ilgiausiai, atrode tuoj tuopj vemsiu. Ir net nesuprantu ko cia man taip? Gal nuo kepto maisto g.gif reikes atsargiau maista rinktis....
O ir pastebejau, kad nuo kavos labai blogai buna, matyt nepatinka mano skrandziui tokie stiprus dalykeliai blush2.gif
Atsakyti
O ką vartojat, kai nuo pykinimo labai issiskauda galvą ir jokie pagulėjimai, pamiegojimai negelbsti?
Atsakyti
per anksti pasidziaugiau , kad baigesi blogumai g.gif dabar beveik kas dien vemiu, ko seniau nebuvo doh.gif
Atsakyti