Įkraunama...
Įkraunama...

Pykinimas

nusipirkau imbiero tablečių, nebepykina bigsmile.gif
Atsakyti
Mane nuo ryto iki vakaro pykino 7-8-ta savaite,po to praejo,o dabar tik kartais,ypac kai noriu valgyti.
Atsakyti
Esu laiminga nėštukė - manęs tai stipriai nepykina, šiek tiek bloga kartais būna, bet tada labiausiai padeda apelsinas ar mandarinas ,ar kivi...Pabandykit gal ir Jumi pagelbės...
Atsakyti
Tikrai,rugstele padedavo ir man-apelsinai,greipfurtai,braskes ir pomidorai buvo pagrindinis maistas kai pykindavo:)
Atsakyti
dabar desimta savaite. bet nepadeda niekas.nei sausainiai nei krekeriai.i arbatas isvis ziureti negaliu.pirmosiom sleikstulio dienom padedavo citrina.pora riekeliu be cukraus. ir visa diena vos viena karta i tualeta paziopcioti nubegdavau. dabar nezinau net ko griebtis.sleikstulys nuo ryto iki vakaro. g.gif ir maistas kazkoks beskonis.
Atsakyti
QUOTE(raganiuxs @ 2007 01 31, 07:58)
dabar desimta savaite. bet nepadeda niekas.nei sausainiai nei krekeriai.i arbatas isvis ziureti negaliu.pirmosiom sleikstulio dienom padedavo citrina.pora riekeliu be cukraus. ir visa diena vos viena karta i tualeta paziopcioti nubegdavau. dabar nezinau net ko griebtis.sleikstulys nuo ryto iki vakaro. g.gif ir maistas kazkoks beskonis.

Man pradzioje maistas irgi kazkoks beskonis buvo. Kai nezinojau kad laukiuosi, nesupratau, kas cia man darosi g.gif
O del pykinimo, tai man padedavo nuolatinis kramsnojimas. Budavo nerealiai bloga, jei tik siek tiek isalkdavau. Taigi nuolat po ranka turejau geriamo jogurto, daug skysciu, vaisiu ir riesutu (nuo darzoviu dar labiau pykindavo). Panadyk, gal geriau bus.
Mane ir dabar supykina kartais nuo tam tikro maisto, pvz, kavos isvis negaliu gerti, nes po to koki pusdieni pykina, fui schmoll.gif
Atsakyti
zinau kad valgyti reikia kuo dazniau.stengiuosi.ir darbe begioju kas pora valandu i tualeta.maista dabar stengiuosi valgyti kuo ivairesni.pradedant bulviu kose baigiant plovu.vakar siaubingai uzsimaniau raugintu kopustu troskinuko.bet visvien pastovus blogumas buna ryte ir vakare. unsure.gif
Atsakyti
oi oi, pykinimo laikotarpi prisimenu kaip didziausia kosmara, net gimdyt taip nebijau, kaip tokio laikotarpio.
mane pradejo pykinti, kai buvo 5 savaites ir 4 dienos ir siaubingai pykino iki 13 savaites. ir tai buvo istisos dienos, o ne rytinis pykinimas. bet vemiau tik paskutine savaite kokius 3kartus. valgyti galejau tik juoda duona, agurka ir nektarinus. dar tuo laiku gulejau ligoninej del gresiancio, o ten milijonai visokiu kvapu, tai siaubas. man gyd. patare tik pabudus tureti salia vandens su citrina, tai tam kartui gal siek tiek geriau budavo. ir dar koki gabaliuka apdziuvusios juodos duonos uzvalgydavau.
miegojau ant triju pagalviu, beveik sededama, o spranda lauze, bet tik zemiau pasileisdavau ir uzsimerkdavau, tai jausmas, kaip butum prisigerus ir primaisius galai zino ko.
paskui lankiausi dienos stacionare, tai kitos gydytojos paklausiau, ka man daryt, ji israse lasu, ir tai buvo vienintelis dalykas, kas man tikrai padejo, bet jau tada buvo 11 savaiteliu, tai gal del to, kad jau i pabaiga?

,,NUX-vomica" - homeopatiniai lasai nuo pykinimo. reikejo gerti 3kartus per diena, o kai labai pykindavao, tai kas 15min.

bet siaip mane ir iki siol papykina, aisku ne kiekviena diena, kartais ryte kaip girta atsikeliu, o kai pagalvoju apie maista, tai fui... gyd. sako, kad taip kai kurioms buna.
taip kad mergaites, kuriom taip buvo tikrai suprantu, nepavydziu ir linkiu, kad kuo greiciau tai baigtusi, nes man jau buvo minciu, kad niekada tai nesibaigs.skaiciau, kad apie 5 proc. moteru iki pabaigos pykina.
Atsakyti
QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2007 01 28, 21:44)
nusipirkau imbiero tablečių, nebepykina  bigsmile.gif


O man imbiero tabletes nepadėjo schmoll.gif
man irgi bloga budavo visą dieną wacko.gif Ir taip 3,5mėn. Dabar jaučiuosi gerai.
Atsakyti
o mane iki siol pykina...jau viska isbandziau,bet niekas nepadeda verysad.gif
Atsakyti
Na man jau pykinimas praejo.,tik kartais bebuna.,Man tai budavo jei tik pradeda pykint pavalgydavau ko nors ir praeidavo thumbup.gif .,manau neturi reiksmes ka valgai ar sausainukus ar normalu maista,ar kokiu vaisiu rolleyes.gif
Atsakyti


Sveikutes visoms 4u.gif

Visu pirma visas uzjauciu ka pykina doh.gif Isgyvenau toki laikotarpi ir as mane ir labai pykindavo siaubingai doh.gif doh.gif
Nors 21 savaite man bet vistiek dar apsivemiu kartais bet pagrinde kai pakyla rugstingumas o jis mane tai kankina daznai dabar unsure.gif

SEKMES VISOMS MAMYTEMS wub.gif
Atsakyti