Įkraunama...
Įkraunama...

Pykinimas

Mane pykina nuo ryto iki vakaro su tarpais. Kartais ryte atsikeliu, viskas gerai, valgyti baisiai norisi. Bet po pusryčių praeina koks 40 min ir prasideda, tik visa laimė, kad dar nevemiu. Blogiausiai būna vakare prieš einant miegoti - baisiai pykina ir dar rūgštys sukyla, nors kauk verysad.gif Labai sunku prisiversti šeimynai valgyti gaminti, nes vien maisto kvapas iš koto verčia blink.gif
Bet žinot, aš tuo pykinimu labai džiaugiuosi lotuliukas.gif Tai mano ketvirtas bandymas susilaukti vaikelio nestuke.gif , vienas buvo sėkmingas, du ne verysad.gif Tai visi šie "nemalonūs" pojūčiai man labai malonūs lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Visoms linkiu geros sveikatos 4u.gif
Atsakyti
o mane nuolatos pykina wacko.gif nezinau kiek laiko dar taip tversiu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(cloudlet @ 2007 04 18, 17:07)
o mane nuolatos pykina  wacko.gif nezinau kiek laiko dar taip tversiu  unsure.gif

tversi, tversi, kai praeis, net neprisiminsi 4u.gif ir mane pykina, rytais iš vis, užtenka šaldytuvą atsidaryti, tai tampyt pradeda, bet kol nulekiu iki tualeto, praeina biggrin.gif Su pirmuoju pykino porą savaitėlių, labai tikiuosi, kad ir dabar greitai tie pykinimai praeis blush2.gif
Atsakyti
sveikos mamytes,as cia nauja,labai daug noriu suzinot apie viska,nes ir mane kankina tas pykinimas,bet man padeda tik ciobreliu arbata ir sumustinukai su suriu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vuukss @ 2007 04 21, 18:54)
sveikos mamytes,as cia nauja,labai daug noriu suzinot apie viska,nes ir mane kankina tas pykinimas,bet man padeda tik ciobreliu  arbata ir sumustinukai su suriu  ax.gif


tu atsargiai su ciobreliais! ju nesciosioms negalima... nes skatina gimdos susitraukimus... galimos labai negeros pasekmes smile.gif
cia draugiskas patarimas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cloudlet @ 2007 04 18, 20:07)
o mane nuolatos pykina  wacko.gif nezinau kiek laiko dar taip tversiu  unsure.gif


Užuojauta 4u.gif
Mane irgi pykino ištisą dieną ir niekas negelbėjo (galima sakyti ištisą parą, nes naktį, kai eidavau į wc, jausdavau tą šleikštuliuką taip pat.... (nuo 6 iki 12 sav. lygiai doh.gif )
Laikykitės, būsimos mamytės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cloudlet @ 2007 04 18, 20:07)
o mane nuolatos pykina  wacko.gif nezinau kiek laiko dar taip tversiu  unsure.gif


tversi tversi mirksiukas.gif
jei jau labai blogai, vaziuok i ligonine ten sulasins lasine kad neprarastum perdaug skysciu, ir atgaivins smile.gif
Atsakyti
Mane pradejo pykinti nuo dabar, nors pirmus tris menesius jauciausi puikiai. Nuo vakar prasidejo galvos skausmai ir pykinimas, nors ir nevemiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(besilaukianti.mamyte @ 2007 01 10, 15:47)
Gal kas gali patarti ir pasidalinti savo patirtimi. Iki 12 savaites mane pykindavo nuolat ir vemiau tik 1 karta. Dabar stipriai aprimo ir supykina tik kai labai noriu valgyti. Man jau tuoj 17 savaiciu. O siandien ryte bevalgant banana taip stipriai supykino, kad viska isvemiau g.gif . Ar kam taip buvo, kad vemtumet II trimestre, o gal cia tik toms, kurios turi probemu su skrandziu (man gastritas) verysad.gif

Mano broliene pykino iki 7 nestumo menesio, numete svorio per nestuma o ne priaugo g.gif
Atsakyti
Mamytes, padekit, ar normalu jei vel pradejo pykint nestumo gale? g.gif iki gimdymo maziau nei menuo, o stai jau gal antra sav tampo skrandi.. pasakiau gydytojai, tai tik liepe daugiau vandens gert, bet nepadeda. Gal kas turit ziniu ar patirties siuo klausimu?
Atsakyti
QUOTE(Inga28 @ 2007 04 21, 20:26)
tu atsargiai su ciobreliais! ju nesciosioms negalima... nes skatina gimdos susitraukimus... galimos labai negeros pasekmes smile.gif
cia draugiskas patarimas  4u.gif

rimtai ciobreliu negalima? O kokiu dar zoliu negalima, gal zinai. As tik siandien tesuzinojau, kad nestuke.gif , tai puoliau viskuom dometis
Atsakyti
Man tikriausiai labai pasiseke per visa nestuma pykino viso labo du kartus thumbup.gif nestuke.gif taigi galiu tik uzjausti tas kuriom prasciau kliuvo unsure.gif tik stai dabar 28sav,o svoris neauga blink.gif unsure.gif nestumo pradzioje sveriau 55kg,o dabar 53,5kg... ir neauga tas svoris nors tu ka,nesuprantu kas cia man yra.. gerai,kad vaikelis sveikas auga,su jo svoriu svarbu viskas tvarkoj nestuke.gif bet gal zinot panasiu atveju? kaip sekas gimdyme tokiom keistuolem? blush2.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nervuota:): 03 gegužės 2007 - 17:42