Įkraunama...
Įkraunama...

Pykinimas

Manes visai nepykina schmoll.gif Gal negerai kas g.gif Tik pilva nuolat maudzia ir pastoviai noriu miego g.gif Dar darbe sedziu ir svajoju, kad kai tik grisiu, tuoj eisiu pamiegoti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2007 03 16, 23:54)
Manes visai nepykina  schmoll.gif Gal negerai kas  g.gif Tik pilva nuolat maudzia ir pastoviai noriu miego  g.gif Dar darbe sedziu ir svajoju, kad kai tik grisiu, tuoj eisiu pamiegoti  blush2.gif


viskas tau gerai thumbup.gif gali visa nestuma ir nepykint, tuo tik dziaugtis turetum smile.gif o del maudimo rasiau jau kitoje temeleje kad magnio b6 pagerk, arba tokie miltukai yra magnis diasporal smile.gif
Atsakyti
Pirmus tris mėnesius nei kartelio nevėmiau, jaučiausi labai gerai, o po to prasidėjo doh.gif ... Nedažnai, bet ypač rytais įėjus į vonią nuo karščio ir dantų pastos kvapo pykint pradeda... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMA#1 @ 2007 03 17, 20:50)
Pirmus tris mėnesius nei kartelio nevėmiau, jaučiausi labai gerai, o po to prasidėjo  doh.gif  ... Nedažnai, bet ypač rytais įėjus į vonią nuo karščio ir dantų pastos kvapo pykint pradeda...  verysad.gif


as tai pirmais menesiais su visais pasaulio kvapais ir skoniais susipykus buvau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif dantis reikdavo valytis tai nevisada ir pavykdavo blush2.gif
o nuo karscio ir dabar man kojos tirpt tiesiog pradeda, tai as visada dabar duse maudausi atsidariusi duris, kad neprigaruotu tik ir nebutu per karsta smile.gif
Atsakyti
As tai dvi savaites pragulejau ligoninej, nes absoliuciai nieko negalejau valgyti, net nuo vandens vemdavau. 8 kg nukrito, atrodziau kaip vaiduoklis. Gulejau po lasalinem. Na, bet dabar jauciuosi puikiai, esu 21 savaite nescia, apetitas labai geras tik kartais vis dar suerzina kai kurie kvapai. Linkiu visoms sekmes ir stiprybes istverti visus nemalonumus.
Atsakyti
QUOTE(Rita_M @ 2007 03 24, 02:53)
As tai dvi savaites pragulejau ligoninej, nes absoliuciai nieko negalejau valgyti, net nuo vandens vemdavau. 8 kg nukrito, atrodziau kaip vaiduoklis. Gulejau po lasalinem. Na, bet dabar jauciuosi puikiai, esu 21 savaite nescia, apetitas labai geras tik kartais vis dar suerzina kai kurie kvapai. Linkiu visoms sekmes ir stiprybes istverti visus nemalonumus.


na as irgi jauciuosi savo atvemusi... bet vis karts nuo karto negerumas uzeina... tai kvapas nepatiko, tai vel kas smile.gif bet jau nebegyvenu apsikabinus klozeto smile.gif
Atsakyti
O mane tik pykina doh.gif , is pradziu tik rytais, o dbar kiaura diena pykina-bet nevemiu, ir ne karto dar nevemiau blink.gif
Atsakyti
QUOTE(deine @ 2007 04 01, 18:56)
O mane tik pykina doh.gif , is pradziu tik rytais, o dbar kiaura diena pykina-bet nevemiu, ir ne karto dar nevemiau blink.gif


na man tas evmimo procesas toks baisus, kad net dabar oda siurpus prisiminus visa ta laikotarpi... doh.gif
Atsakyti
Na, mano pykinimai irgi jau praeitis thumbup.gif Jau baigiu ir pamiršt, ką tai reiškia. O buvo tikrai baisu ir liūdna...Dieną naktį pykindavo nuo visko...Atsikeli vidury nakties ir -į WC. Kartais spėji, kartais ne verysad.gif Apie maistą net pagalvot negalėdavau..Bet, prisiskaičius vis dėl to nutariau, kad reikia užvalgyt dar neišlipus iš lovos. Padėjo thumbup.gif Net naktį ant spintelės visada būdavo sūrių krekerių, galetų, juodos duonos. Prabundu, užkramtau ir truputį geriau būdavo. Nes jau gyvent bloga pasidarė verysad.gif Sukūdau tiek, kad jokios dietos manęs taip nebuvo nustekenusios. O dabar viskas tinka thumbup.gif Jau skaičiuoju paskutines dieneles ir nuostabiai jaučiuosi thumbup.gif
Sėkmės Jums visoms. Praeina tie dalykai, bet kartais taip apnuodija gyvenimą...Nors , kai pagalvoji, dėl ko visa tai-tai ne taip ir baisu. Viską galima iškęst dėl tų mažų stebuklėlių wub.gif thumbup.gif nestuke.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Mane ir per pirmą nestuke.gif pykino, pravėmiau apie 2 mėn. Bet pykinimas prasidėjo gal 8-9 sav. O dabar jau nuo praeitos savaitės bloga. Per išeigines namie pragulėjau, nekokios Velykos buvo. Labiausiai rytais pykina, net nėra ko vemti doh.gif
Atsakyti
aš sąžiningai vėmiau kiekvieną vakarą iki 14 sav. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2007 04 12, 21:58)
aš sąžiningai vėmiau kiekvieną vakarą iki 14 sav.  doh.gif


as irgi saziningai kasdien iki kokios 14sav pravemiau smile.gif
bet ne tik vakarais ax.gif
Atsakyti