Įkraunama...
Įkraunama...

Pykinimas

man tai nereikejo nei masina vaziuot, budavo pvz pabundi nakti, pasoki ir begi nusivemt laugh.gif ir taip n, n kartu i para mad.gif apie vaziavima masina gal isvis patylesiu, vaziavom karteli tevu aplankyt, tai visas pakeles pazenklinau unsure.gif paskui atsibodo, nes dar ir svoris eme krist, pagulde i ligonine, palasino skysciu, skyre fizioterapija ir situos lasiukus liepe gert. pagerejo thumbup.gif visai pykint nenustojo, bet dazniausiai bent jau su priezastim tai ivykdavo, pvz ka nors uzuodus. ir pora-trimis kartais per diena apsiribodavau thumbup.gif tesesi taip iki 12-13sav kazkur.
Atsakyti
mane irgi pykino ziauriai, bet negeriau jokiu vaistu... unsure.gif O ir gydytoja nieko nerekomendavo... (nors pas mane gydytoja tokia, kad ne duok dieve...) Siaip girdejau, kad yra kazkokie vaistai, bet as is esmes pries bet kokia chemija nestumo metu, tai ir kentejau apsikabinusi tulika 3 menesius... Bet uz tat jau viskas praejo... liux clap.gif
Atsakyti
nu tie nux vomica tai jau tikrai ne chemija, man siaip 2 skirtingos gydytojos juos patare. as, kai ziauriai tasydavo mane, vis stengiausi save itikinti, kad tai 2.gif man sako, kad jam viskas gerai tongue.gif daug lengviau taip buvo viska iskest biggrin.gif
Atsakyti
Mane su antruju nestumu pykino taip, kad sprende ar nereikia daryti valymo, nes nuo tokios toksikozes galejo nesivystyti vaisiu. Aciu Dievui viskas buvo gerai. Taigi menesi gyvenau ligonineje po laselinem, leido ir Cerukali. Pstoviai gyvenau su ranksluosciu po ranka ne toks seiletekis buvo ir pastovus pykinimas. Kentejau iki 13 savaites. Po to namuose geriau imbiero tabletes(rekomendavo gydytoja), ir nux-vomica zirniukus. Kiek domejausi tai yra tiesiog kazkoks riesutas. Veliau kai taip nebepykino visada kramciau metine guma ir net uzmigdavau su ja. veliau nestumas buvo puikus ir pagimdziau tikra galiuna 4210 g. 58 cm sunu. Dabar jam jau metukai auga puikus berniukas. Linkiu sekmes.
Atsakyti
Aš žiūrėjau internete, ten radau ACO-NUX VOMICA, lietuviški, ar čia tie patys?

Čia nuoroda http://vic.vvkt.lt:8...2.2,1#_Section4
Atsakyti
Cia yra lasiukai, kuriu sudetyje yra etanolio. Vartojau ir siuos. Bet pabandyk homeopatineje vaistineje paieskoti butent Nux-vomika zirniuku. Tokie labai mazi, ju reikia atrodo po 10 3 kartus per diena suciulpti.
Atsakyti
man irgi israse Nux vomical lasiuku nuo pykinimo, tai dabar ikalu kelis kartu per diena - tuo kartu lyg ir apmalshina, kai vel supykina smarkiau, vel ikalu smile.gif o siaip man tai gydytoja patare is lovos neislipus pavalgyt ka nors ir tik tada keltis - sako, kad tada irgi neturetu taip pykinti. ir liepe daug skysciu labai gerti. rolleyes.gif
Atsakyti
kai laukiausi su pykinimu problemų neturėjau didelių, tik darbe nuo kvapų užeidavo vėmimo priepoliai sad.gif gydytoja išrašė Cekuralio, gerdavau tik eidama į darbą iš pačio ryto ant tuščio skrandžio-tikrai labai padėdavo thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Linka @ 2004 12 09, 13:55)
Noriu paklaust, ar susidūrėt su nepakeliamu pykinimu? Mane pykina kiaurą parą, vemiu retai (tikiuosi nepradėti dažniau), bet jau sveikatos nebeliko visai. Nėra jegų ir išeiti pasivaikščiot, nei dirbti nebegaliu. Radau internete informacijos, kad galima gerti Cerukalį, nusipirkau, o inform. lapelį parašyta, kad 1 trimestre negalima. Bet gal 1 tabletyte kas 3 dienas nepakenktų? labai prašau, paatarkit!

Sveikute smile.gif nestuke.gif
Esu su tokia problema susidurusi, kazkur nuo antro niestumo menesio du menesius taip vemiau, net nuo vandens, vos egzus issilaikiau, maniau jau mirsiu, galejau suvalgyt tik dziuvesiu ir jogurto, bei saldzios arbatos, tikra kankyne doh.gif bet paskui man tokia senyva moteris dave patarima ciulpti gliukozes tabletes, vaistinej visokiu skoniu yra, tokios baltos, vitaminiukai, tai atsigavau, nes jau is namu viena neiseidavau, svoris nukrito, galvojau, kad jau galas bus, temperatura ir t.t. Deja mesa vel valgyt ar ka riebiau teko priprast, bet dabar ryju viska tongue.gif ir laukiu savo 2.gif tai kad pabandyk biggrin.gif nestuke.gif heart.gif ir sekmes tau
Atsakyti
Baigiu jau visai nusigalabyti nuo to pykinimo. Jau 3 men, bet dar neatrodo, kad baigtusi. Man tas rytinis pykinimas visai ne rytinis, o vakarinis. Ir visai negaliu vaziuoti nei autobusu nei masina. Turbut nuo lingavimo. Ir kaip ten su ta arbata? Man gydytoja sake, kad irgi nagalima, nes turi kofeino.
Atsakyti
gelbekit! siandien visai nusigalabysiu... visa nakti pykino, skaudejo skrandi - jis toks kaip sutrauktas, skausmingas buvo.. is ryto pashokau issivemt tulzim ir rugstim.. po to vis pykino - ora vemiau... dabar va ka tik vel rugstim pavariau.. bet taip ziauriai dar nebuvo.. tie nux vomica nieko nebepadeda... skrandis vis dar kaip sutrauktas.. nieko negaliu ne i burna... gal ka zinot, patartumet pavartot. bo visai ziauriai siandien..
Atsakyti
Sveikos!

Man pradejo pykinti pries kokia savaite, bet kaip pykina, tai ir pykina istiesai cry.gif . Pvz. vakar valgiau sriuba (cukinijos ir bulviu kremas), ir po ju nebegalejo nieko valgyti, schmoll.gif nes pykino. Siaip ar taip, pagalvojau, reikes antro valgyti, del vaikucio wub.gif . Buvau planavusi zuvi, bet negalejau prisversti gaminti, nes nuo kvapo irgi negera. Ir prisiminiau, kad guli spintoje sardiniu skardine, ir nors konservuoto maisto negalima valgyti nestumo metu (ar kuo maziau), vis tiek pagalvojau, jog viena karta nepakakenks, juolab, kad ten daug calcium... rolleyes.gif
Ir kaip pradejo pykinti- tai iki siandien, visa nakti kaip pabusdavau, tai ir pykindavo verysad.gif . Tiesa, vakare norejosi vemti, bet susilaikiau, gal ir butu buve geriau nueiti pas nykstukus unsure.gif ? Dabar valgiau sudytu sausainiu, geriau metos arbata su cukrumi, ir kiek praejo wub.gif , bet kiek ilgam, tai nezinau.
Ar tai normalu, jeigu visa diena pykina? Ar tureciau susirupinti ir kreiptis pagalbos?
O ar tas homeopatinis preparatas nuo pykinimo galima pirkti nepasitarus su ginekologu?
Atsakyti