Įkraunama...
Įkraunama...

Anmar

vava-labai tiksliai viskas nusakyta thumbup.gif kazklaip apie rankenos perkelima is azarto ir neparasiau biggrin.gif galiu patvirtint-tikra tiesa
Atsakyti
Visom teigiamom nuomonem issakytom apie si vezima drinks_cheers.gif thumbup.gif yahoo.gif

mes irgi si stebukla turim wub.gif esu patenkita juo 100 proc thumbup.gif nu kas del masinos idejimo tai sutinku kad jau jam reikia masina pritaikyt nes i savo mazaja tai kai idedi jau daugiau i bagazine ir nieko neidesi lotuliukas.gif

Jau kaip sis apibudinimas tinka "rieda kaip tankas" drinks_cheers.gif dar nebuvo tokios vietos kad nepravaziuotume lotuliukas.gif

ka cia girt isigykit ir patys isitikinsit wub.gif

Atsakyti
mes irgi turim Anmar Fox. tikras džipas thumbup.gif lopšys platus, vietos daug, vienintelė bėda - svoris doh.gif todėl pakeitėm jį į lengvesnį, nes man iš 4 aukšto (be lifto) jį tampyt jėgų neužteko, o ir vyras keikdavosi biggrin.gif

mašiniukas pas mus Golfas IV, bet nuimtais ratais tilpdavo biggrin.gif

neteko jo panaudoti kaip sportinuko, bet vis tiek gi namie bandinėjau jį, tai tikrai pritariu minčiai, kad jei vaiką veži veidu nuo savęs - sunku jį valdyti...

nusipirkę lengvesnį vežimą norėjom ir bandėm šį džipą parduoti, bet MB pagailėjo, sako gaila parduoti daugiau negu dvigubai pigiau, todėl išvežėm pas mano tėvus ir palikom - bus kitam leliui biggrin.gif


Atsakyti
Na na, nejau daugiau niekas nieko negalite pasakyti apie siuos vezimelius? Mes norime pirkti toki, taciau bijome tik del lopsio, nes jis medziaginis. Ar neplysta jie? 4u.gif
Atsakyti
beje-jei kam tokio žalio vežimaicio reik-pas man yr tokys atliekamas naujas-manau del kainos susitarsim smile.gif per klaidą toki nupirkau aš,ir žmoniukas iš turgaus lygiai toki parsitysė-tipo radau-siurprizas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Invincible @ 2008 05 07, 11:21)
Na na, nejau daugiau niekas nieko negalite pasakyti apie siuos vezimelius? Mes norime pirkti toki, taciau bijome tik del lopsio, nes jis medziaginis. Ar neplysta jie?  4u.gif

Na, kad nemazai cia ir susakem rolleyes.gif O kas del lopsio, ji naudojom 2 ar 3 men., tai tikrai nespejo suplysti mirksiukas.gif Sakyciau liko, kaip naujas ax.gif O veliau, kai i lopsi netilpo tiesiai i vezima guldydavau.
Atsakyti
QUOTE(Invincible @ 2008 05 07, 10:21)
Na na, nejau daugiau niekas nieko negalite pasakyti apie siuos vezimelius? Mes norime pirkti toki, taciau bijome tik del lopsio, nes jis medziaginis. Ar neplysta jie?  4u.gif


as lopsi naudojau iki 6 men ir galiu pasakyt kad tikrai tvirtas lopsys nes man kiekviena kart iseinat i lauka reikedavo issiimt lopsi ir vienoje rankoje lopsys o kitoje vezimas ir galiu pasakyt kad atrodo kaip naujas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
turiu toki FOX. super vezimaitis! platus, erdvus, visur pravaziuoji, minkstas. aisku- 14 kg. bet cia baika,uztat vaikui jame tikrai gera smile.gif beje, pasportuot nei vienai nepakenke dar :)pati tampau i 2 auksta kazdien ir vargo nematau.
Atsakyti
Mes irgi isigijom vezima Anmar Vivan, labai fainuolis jis man pasirode wub.gif Tikiuosi taip pat sauniai ir vazinesimes jame. drinks_cheers.gif Gyvenam nuosavam name, todel problemu del svorio neturetu kilti ax.gif
Atsakyti
mes siandien anmar fox isigijome. Vaziavau nusiteikus tutis Trio nusipirkti, dizainas man ju patiko. ir dabar patinka smile.gif nenorejau as tokio "ispampusio" vezimo. nu bet kai parode visus privalumus, kaip lengvai susilanksto, ratai rudeniui - ziemai kaip tik. dar su tuo lopsiuku maziuku gali vaika nunest kur reikia, tai nupirkom anmar. Nors dizainas man jo siaip sau ax.gif
Atsakyti
keliu temą į viršų biggrin.gif
reikia jau apsispręsti dėl vežimaičio- patarkit gal kas naudojat- ar vertas demesio?
Ačiū
Atsakyti
Mes irgi nusipirkom anmar fox vezimuka,is pradziu buvau labai patenkinta,bet kuo toliau tuo labiau juo nusiviliu.Parasysiu is savo puses pliusus ir minusus:
pradesiu nuo lopsio + didelis,erdvus,kietu dugnu - labai nepatogus nesti,nes rankenos per vidury lopsio,tai nesant,maziuko galvyte gaunasi zemiau,lopsio uztrauktukas tik is vienos puses segasi,kapisoniukas nenusileidzia.
Dabar apie vezimuka: + didelis,erdvus (ypac aktualu ziema),gera amortizacija,dideli pripuciami ratai,persimeta rankena.
- sunkus,vezimo kapisonas pilnai nenusileidzia (ziema sunkoka isimti apvilkta maziuka),dirzeliai kazkaip ne vietoj,nes spaudzia nugaryte,jei sportiniam variante nori ka nors pakloti,tai dirzai neuzsisega,jei stumi permetus rankena,tai vezimelis visai nesivairuoja (tik tiesiai).Ir dar,jei planuojat veziotis vezima,tai tinkamas tik sausu oru,nes sulankstant reikia daug nuardyti kad neiisipurvintu ir nesuslaptu,jei maza bagazine,tai dar ir ratus nuimti reiks,o tada parsivesit labai purvina.

Cia tik mano pastebejimai,tai kurios esat siuo vezimuku patenkintos,prasau nepykti. smile.gif
Atsakyti