Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios,25 tema

QUOTE(mairux @ 2013 10 15, 21:48)
Noriu ir as del rugsciu paklausti. Nesvarbu, ar riebi, ar sausa oda, rugsciu balansas turetu buti toks pat, tik reketu rinktis aliejus butent riebiai ar sausai odai?

Aš tai įsivaizduoju taip g.gif
Šiaip pasidariau sąrašą kokie aliejai kokiai odai tinka, ir kaip suprantu rinkis kokį nori. Jeigu klystu - pataisykit. Tik su tais sunkiais nesunkiais aliejais vėl susibalamutinau. Nebežinau į ką žiūrėti - jis sunkus ar ne. Arba man su atmintim visai prastai.
Atsakyti
Šarka-Li, kaip tau patiko pasigaminti anksčiau kremai? Rašei, kad viename buvo labai daug mononesočiųjų rūgščių. Lengviausia viską suprasti ir atsiminti, kai analizuoji ir darai išvadas. Sunku ir nebūtina iškalti visų aliejų rūgščių sudėtį. Tuos, kuriuos turi - pasinagrinėk ant savo odos. Kaip geriasi? Kaip tepasi? Kokie pojūčiai? Tada pasižiūrėk, iš ko susideda, ir suprasi kas ką daro. Daug sočiųjų rūgščių bus riebu, sunku. Kas kokiai odai tinka, tai man regis daugiau komercinis pardavėjų skirstymas, kaip kvapų į vyriškus ir moteriškus. Sąlyginis skirstymas ir toli gražu ne universalus.
Rusiškoje lentelėje, apačioje, galima perjungti skyrius - "Pokazanija i ogranicenija" kas kam rekomenduojama surašyta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnė/Ramutė: 16 spalio 2013 - 13:14
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2013 10 16, 14:13)
Šarka-Li, kaip tau patiko pasigaminti anksčiau kremai? Rašei, kad viename buvo labai daug mononesočiųjų rūgščių.  Lengviausia viską suprasti ir atsiminti, kai analizuoji ir darai išvadas. Sunku ir nebūtina iškalti visų aliejų rūgščių sudėtį. Tuos, kuriuos turi - pasinagrinėk ant savo odos. Kaip geriasi? Kaip tepasi? Kokie pojūčiai? Tada pasižiūrėk, iš ko susideda, ir suprasi kas ką daro. Daug sočiųjų rūgščių bus riebu, sunku. Kas kokiai odai tinka, tai man regis daugiau komercinis pardavėjų skirstymas, kaip kvapų į vyriškus ir moteriškus. Sąlyginis skirstymas ir toli gražu ne universalus.
Rusiškoje lentelėje, apačioje, galima perjungti skyrius - "Pokazanija i ogranicenija" kas kam rekomenduojama surašyta.

Ačiū, Agne/Ramute 4u.gif

Noriu paklausti, biosol yra AZ, ar aš nerandu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarka-Li @ 2013 10 16, 22:31)
Ačiū, Agne/Ramute  4u.gif

Noriu paklausti, biosol yra AZ, ar aš nerandu  g.gif

http://www.aroma-zon...s_apaisants.asp
Atsakyti
QUOTE(Šarka-Li @ 2013 10 16, 22:31)
Ačiū, Agne/Ramute  4u.gif

Noriu paklausti, biosol yra AZ, ar aš nerandu  g.gif

Ne biosol nera AZ. Rusijoje yra. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 10 17, 07:11)
Ne biosol nera AZ. Rusijoje yra. 4u.gif

lotuliukas.gif oi negaliu ir kaip as ten vakar perskaiciau kad bisabol doh.gif blush2.gif nuo kryžiukų akys kryžeja doh.gif
Atsakyti
sakykit, o is kur jus ziurit kiek kokiu rugsciu aliejuje yra? Aciu
Atsakyti
Pas pardaveja prie aliejaus aprasymo. Cia butu tiksliausi duomenys. Arba jeigu nera, tada googlas padeda. Duomenys buna panasus. Jeigu ten kazkiek skiriasi, tai ne laboratorijos tikrinimams gi gaminam, o sau, taigi nieko tokio wink.gif
Atsakyti
Merginos, vonioj laikau eterinius prausimuisi. Šiandien prausiausi su apelsinais ir toks keistas kvapas pasirodė. Kažkaip nemaniau, kad eteriniai taip greit genda g.gif Ar galėjo per mėnesį nuo atidarymo sugesti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2013 10 18, 09:21)
Merginos, vonioj laikau eterinius prausimuisi. Šiandien prausiausi su apelsinais ir toks keistas kvapas pasirodė. Kažkaip nemaniau, kad eteriniai taip greit genda  g.gif  Ar galėjo per mėnesį nuo atidarymo sugesti?  g.gif

g.gif manau, kad negalėjo, gal galiojimo terminas pasibaigęs? Šiaip tai jie tikrai ilgai negenda, tik citrusiniai greit " nusilpsta" kai dažnai atidarinėji smile.gif O gal tik šiandien tavo uoslė taip suveikė ax.gif , man taip būna, kad skirtingai kvapus suvokiu
Atsakyti
as turiu aplesinu ea, pas mane tai vonioj buna kai i vonia lasinu, tai kambary kai prabegom padedu... zodziu tikrai ne saldytuve saugomim ir nieko, ir turiu tikrai ne viena men smile.gif
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 10 17, 07:11)
Ne biosol nera AZ. Rusijoje yra. 4u.gif

supratau 4u.gif

QUOTE(zydrem @ 2013 10 17, 07:35)
lotuliukas.gif oi negaliu ir kaip as ten vakar perskaiciau kad bisabol  doh.gif  blush2.gif  nuo kryžiukų akys kryžeja  doh.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti