Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios,25 tema

QUOTE(Saulė/Guoda @ 2013 10 18, 10:04)
g.gif  manau, kad negalėjo, gal galiojimo terminas pasibaigęs? Šiaip tai jie tikrai ilgai negenda, tik citrusiniai greit " nusilpsta" kai dažnai atidarinėji  smile.gif O gal tik šiandien tavo uoslė taip suveikė  ax.gif , man taip  būna, kad skirtingai kvapus suvokiu


Galioja dar metus..kvapas nafta kažkokia neša, nesuprantu. Ir man jau ne pirmą kartą tie apelsinai erzina nosį, tai kad čia ne vienadienis smirduko pastebėjimas g.gif
Man pačiai keista, užtai suabejojau, ar čia jis sugedo nuo drėgmės ir šilumos, ar kas jam čia pasidarė.
Atsakyti
g.gif Gal tikrai oksidavosi...
Nors pas mane citrusai iki tol kol sudejau juos i saldytuva prastovejo spinteleje koki pusmeti. Ir viskas O.K.
Atsakyti
Labas! Gal kuri turite po ranka riebiems plaukams šampūno receptą? Radau kažkurioje temoje kietą, užsirašiau. Dar alionuko yra, bet net nežinau, atrodo sudėtingai abudu blush2.gif
Atsakyti
Merginos, kur perkat Vilniuje indelius kremams su pompa? 4u.gif Ne internetu, domina parduotuves. Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mintee @ 2013 10 19, 23:29)
Merginos, kur perkat Vilniuje indelius kremams su pompa?  4u.gif Ne internetu, domina parduotuves. Aciu  4u.gif


Pabandykit cia:
http://www.suva.lt/ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Butybė @ 2013 10 20, 08:53)


O nebuna visokios siaip, zaliazalia, ekosala ir pan, na, kur akropolyje arba senamiestyje prekiauja sudetinem dalim ir pan? unsure.gif

suva.lt man ten visko perdaug, net neradau su dozatoriumi, ten gal urmu prekiauja?

Anksciau buvo Basanaviciaus gatvej parduotuve, tai ten pora esu pirkusi, dabar, kazkur issikrauste ir nzn kur doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mintee @ 2013 10 20, 17:50)
O nebuna visokios siaip, zaliazalia, ekosala ir pan, na, kur akropolyje arba senamiestyje prekiauja sudetinem dalim ir pan?  unsure.gif

suva.lt man ten visko perdaug, net neradau su dozatoriumi, ten gal urmu prekiauja?

Anksciau buvo Basanaviciaus gatvej parduotuve, tai ten pora esu pirkusi, dabar, kazkur issikrauste ir nzn kur  doh.gif

http://www.aromanatu...ai-indukas.html
galima kazkur Vilniui atsiimti g.gif stai http://www.aromanatu...ita-informacija bet raso kad tik nuo 25lt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarka-Li @ 2013 10 19, 20:06)
Labas! Gal kuri turite po ranka riebiems plaukams šampūno receptą? Radau kažkurioje temoje kietą, užsirašiau. Dar alionuko yra, bet net nežinau, atrodo sudėtingai abudu  blush2.gif

Kietam sampunui svarbiausia putokliai (coco sulfatas ir kiti) o priedus susidesit kokius turit;) pasiziurekit AZ sampunu receptus, ten buna su nedideliu kiekiu imgridientu. Ir eksperimentuokit wink.gif
O is merginu nelabai kas patars. Reikia sau prisitaikyti 4u.gif

QUOTE(Mintee @ 2013 10 20, 17:50)
O nebuna visokios siaip, zaliazalia, ekosala ir pan, na, kur akropolyje arba senamiestyje prekiauja sudetinem dalim ir pan?  unsure.gif

suva.lt man ten visko perdaug, net neradau su dozatoriumi, ten gal urmu prekiauja?

Anksciau buvo Basanaviciaus gatvej parduotuve, tai ten pora esu pirkusi, dabar, kazkur issikrauste ir nzn kur 

Ten buvo ekogija. Pasiziurekit ju psl kur dabar galima atsiimti 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas,
gal kas žinot, kodel pasitepus kremus ir patrynus odą, kremas nusirubuliuoja? Žinau, kad taip būna nuo ksantano, bet į kremus ksantano nededu. Gal per daug užtepu? Aliejų naudoju iki 15 proc.
Atsakyti
QUOTE(mairux @ 2013 10 21, 09:53)
Labas rytas,
gal kas žinot, kodel pasitepus kremus ir patrynus odą, kremas nusirubuliuoja? Žinau, kad taip būna nuo ksantano, bet į kremus ksantano nededu. Gal per daug užtepu? Aliejų naudoju iki 15 proc.

man nuo alavijo gelio taip yra buve kaip jo padauginau i krema g.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2013 10 21, 09:24)
man nuo alavijo gelio taip yra buve kaip jo padauginau i krema  g.gif


O kiek reiketu deti, kad nepadauginti? Kaip tik ruosiuosi su juo gaminti krema. Galvojau apie 5-6%. Ar ne per daug?
Atsakyti
QUOTE(Deja Vu @ 2013 10 21, 10:44)
O kiek reiketu deti, kad nepadauginti? Kaip tik ruosiuosi su juo gaminti krema. Galvojau apie 5-6%. Ar ne per daug?

tikriausia kad ne g.gif as darydavau vasara toki ale alavijo drekiklis tai ten jo beveik 80procentu budavo ,bet jei pridedavau svalano man išsirutuliuodavo g.gif jau nepamenu doh.gif bet zinau kad karta tai tikrai taip buvo kaip rase mairux
Atsakyti