Įkraunama...
Įkraunama...

Skonis

Man atrodo šį sekmadienį bus paskutinė atrankos laida. O vėliau lygtais kažkaip bus teminės laidos ir po kiekvienos iškris po dalyvį. Va Vikipedijoje parašyta:

Once the 16 contestants are chosen, each episode consists of team and individual challenges with various themes. Each episode ends with the mentors tasting all the competitors' dishes without knowing what it is, how it was prepared, who created it, or whom they will be eliminating. The contestant with the worst bite of food is eliminated from the competition
Atsakyti
Man antroji laida taip pat patiko thumbup.gif Tik gaila buvo kai kurių dalyvių, kurių nepasirinko. Įdomu ką pasirinks Čeprackas į paskutinę vietą savo komandoje. Ir šiaip dabar įdomu kaip viskas vyks, kai atrankos baigėsi smile.gif
Atsakyti
Pasirinko Šarkas smile.gif

Bet jau K.B. pasirinkimas - pasiliko neiškepusį ir prėską obuolių pyragą, bet išmetė maltinius, įdarytus omletu su daržovėmis ir ten dar kažkuo... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ajerų duona @ 2013 10 29, 16:39)


Bet jau K.B. pasirinkimas - pasiliko neiškepusį ir prėską obuolių pyragą, bet išmetė maltinius, įdarytus omletu su daržovėmis ir ten dar kažkuo...  g.gif

man ir sio dalyvio buvo labiausiai gaila,kad iskrito unsure.gif toki belekoki obuoliu pyraga cia bet kuri is kusu sumeistrautu ir dar geriau doh.gif Bet K.B. komanda mano akim ziurint silpniausia.....
Atsakyti
Man laida patiko smile.gif apie vertintojus nekalbu, man patinka pati idėja apie valgio gaminimą thumbup.gif galima daug idėjų pasisemti.
Bet visgi, kalbant apie vertintojus, kodėl nepasikvietė Oželio, Beatos? man atrodo, kad jie tikrai vertesni būti komisijoje g.gif
pastebėjau, kad šiais laikais ,,kulinarais" tampa daugelis- štai ir dizainerė Agnė, ir net exŽAS`as Bilas ir tas jau net savo kulinarinę laidą turi doh.gif

p.s ir dar kalbant apie objektyvumą, pvz Brazauskienė l.mėgsta mėsą, taigi jeigu patiekale mėsos nera, tai jai iškart netinka, net nesvarbu kaip ir kas gaminta blush2.gif truputį nesąžininga....
Atsakyti
QUOTE(Stiklo karoliukai @ 2013 11 02, 16:09)
Bet visgi, kalbant apie vertintojus, kodėl nepasikvietė Oželio, Beatos? man atrodo, kad jie tikrai vertesni būti komisijoje g.gif

Ką mes žinome? Gal ir kvietėsi. Bet juk ne visi sutinka dalyvauti. O Beata dirba kitoje televizijoje.
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2013 11 02, 16:58)
Ką mes žinome? Gal ir kvietėsi. Bet juk ne visi sutinka dalyvauti. O Beata dirba kitoje televizijoje.


ai nu vis tiek yra vertesnių nei agnė..kristina bentjau su maistu dirbusi ilgą laiką,o agnė? g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2013 11 03, 14:48)
ai nu vis tiek yra vertesnių nei agnė..kristina bentjau su maistu dirbusi ilgą laiką,o agnė?  g.gif  g.gif


o ji visų galų meistrė bis.gif nail.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2013 11 03, 15:09)
o ji visų galų meistrė  bis.gif  nail.gif


ten kur viskas,ten ir nieko vadinas lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš irgi tokios nuomonės, kad komisijoje turi sėdėti profesionalai, nes kartais susidaro nuomonė, kad kai kurie dalyviai kulinariją išmano geriau nei kai kurie teisėjai. Bet Agnė nėra visiška naujokė kulinarijoje, juk išleidus knygą ir tinklaraštį rašo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2013 11 03, 15:24)
Aš irgi tokios nuomonės, kad komisijoje turi sėdėti profesionalai, nes kartais susidaro nuomonė, kad kai kurie dalyviai kulinariją išmano geriau nei kai kurie teisėjai. Bet Agnė nėra visiška naujokė kulinarijoje, juk išleidus knygą ir tinklaraštį rašo g.gif


tai tinklaraščių pilna...iškepė blynus vietoj kvietinių miltų įpylę grikinių ir še tau naujas receptas..knygų prileista irgi pilnos lentynos,o kiek vertinogs informacijos jose?ką ten vertingos,kiek ten teisingos informacijos galima rasti?kulinarija irgi mokslas tai nėra kad man skanu tai ir tau bus skanu.. ax.gif
Atsakyti
nu aš apginsiu Agnę, nors nelabai ji man patinka:) TV šou reikia tokių žmonių, kurie kažką kalba, komentuoja:) O dabar Romas - profesionalas, bet nieko gero nepasako:)
Atsakyti