Įkraunama...
Įkraunama...

Skonis

tas Algirdas gi irgi su mama dalyvavo iki ten,kur virtuvę laimėti galėjo,irgi amžinai kapojosi su dviem vilnietėm lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2013 11 07, 09:24)
tas Algirdas gi irgi su mama dalyvavo iki ten,kur virtuvę laimėti galėjo,irgi amžinai kapojosi su dviem vilnietėm lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Mazylis, ar kaip ten ji vadino lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgel @ 2013 11 07, 15:05)
Mazylis, ar kaip ten ji vadino lotuliukas.gif


mažylis,ne mažylis,bet susireikšminusi persona tai labai lotuliukas.gif
Atsakyti
kažin kodėl svetainėje "1000 receptų"nėra žaliavalgės gaminamų patiekalų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(329 @ 2013 11 12, 08:33)
kažin kodėl svetainėje "1000 receptų"nėra žaliavalgės gaminamų patiekalų? g.gif
Aha... Aš jos lazanijos recepto noriu unsure.gif
Atsakyti
Sveikos, žiūriu šia laida, labai patinka, bet jau šiandien tai be žodžių. Kristina jau antoje laidoje, kuomet mato, kad jo komandos narį išpeikia, tai ji duoda + kad ištemti. Praeita kart Rimgailai už kiaušiniene, šiandien vėl. Turėjo likti Gediminas. Pravalas kažkoks.
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2013 11 17, 21:40)
Sveikos, žiūriu šia laida, labai patinka, bet jau šiandien tai be žodžių. Kristina jau antoje laidoje, kuomet mato, kad jo komandos narį išpeikia, tai ji duoda  + kad ištemti. Praeita kart Rimgailai už kiaušiniene, šiandien vėl. Turėjo likti Gediminas. Pravalas kažkoks.

Bet man atrodo, kad visi teisėjai vienu metu sudeda pliusus ir minusus ir nežino kam deda, o paskui savo sprendimo keisti negali. Jei vertinti pagal kulinarinius sugebėjimus, tai Gediminas tikrai turėjo likti. Bet Giedros man irgi būtų šiek tiek gaila, jei iškristų... Nors ji ir neprofesionalė... O kalbant apie pačią laidą man irgi labai patinka, tik jei neklystu jau greitai baigsis. Nes originali versija turi tik aštuonias laidas, o Lietuvoje šiandien šeštą parodė... Ir dalyvių jau nebe daug liko. Agnės komandoje išvis tik vienas. O dar pastebėjau, kad Brazauskienė vos ne kiekviename patiekale mėsos reikalauja.
Atsakyti
man žiauriai patinka šis projektas, gaila, jog mažai laidų bei maži reitingai, reiškia, jog galbūt nebus antro sezono:)
Atsakyti
ir man patinka si laida. Tik vakar nezinau, tikrai iskrito Gediminas nepelnytai, turejo kristi Giedra. O dar kai Brazauskiene susake, va Agne as tau atsikersijau ir paspaude mygtuka ir uzsidege zalia ties Geidra, tai taip iseina ji zinojo kad zalia uzsidegs ties Giedra? g.gif

Vienintelis Romas man toks ten savo vietoje, visi kiti tai ka as zinau, ne tie teisejai tokioje laidoje teisejauti turi manau...
Atsakyti
o kaip ji galėjo nežinoti,jei buvo pasakyta ką gamino,kvailas klausimas dar nesibaigus balsavimui,o ką gaminai..tai jau realiai teisėjai nubalsavę jaučia kas bus..nu gerai iškrito vaikinas nepelnytai,bet skaičiuojant balsus jis gavo jų mažiau g.gif taip išeitų..o sako kad balsuoja iš anksto,tai nemanau kad čia kažkur kerštas ar ne,tiesiog mato Kristina silpnesnis patiekalas už jį ir balsuoja,galvodama kad jos biggrin.gif

va kas nepatinka tai Algirdas,nu toks jau povas.. schmoll.gif man tik įdomu,jis sako kad dirba šefu Chateau Amber,ten rašo kad dirba ilgamečiai virtuvės meistrai,bet juk jam tik 21 metai..ar klystu?jis iš viso mano akimis nesenai turėtų būti baigęs savo mokslus,turizmo mokykloj pagal metus g.gif labai jau susireikšminęs,mano geriausia,mano tas mano anas,ir nemoka priimti kritikos kokia ji bebūtų.. ir visose laidose tas pats..nereikėjo nei putino uogų.. schmoll.gif

Agnės komanda gal ir nieko,jei ne pati Agnė biggrin.gif vis dar galvoju ką ji ten veikia.. g.gif g.gif

šarkos gamina gal ir gerai,b etjos dvi,taiir kliūna...4 rankos tai ne dvi,ir kas kad jos komanda,nes tada kiti irgi galėjo ateit su savo darbuotojais,ir ką? schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos, ir man vakar nepatiko ,bet reiškia apyligiai gavo taškų nes galėjo vienas surinkti 15 o kitas 25 tada būt aišku ,dar man nepatinka kad vieni profesionalai o kiti ne ,tai daryt vienodą lygį tada gali kažką spresti o dar šarkų mandrumas Ievos išsidirbinėjimas ,atsigavo jau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2013 11 17, 22:48)
Bet man atrodo, kad visi teisėjai vienu metu sudeda pliusus ir minusus ir nežino kam deda, o paskui savo sprendimo keisti negali. Jei vertinti pagal kulinarinius sugebėjimus, tai Gediminas tikrai turėjo likti. Bet Giedros man irgi būtų šiek tiek gaila, jei iškristų... Nors ji ir neprofesionalė... O kalbant apie pačią laidą man irgi labai patinka, tik jei neklystu jau greitai baigsis. Nes originali versija turi tik aštuonias laidas, o Lietuvoje šiandien šeštą parodė... Ir dalyvių jau nebe daug liko. Agnės komandoje išvis tik vienas. O dar pastebėjau, kad Brazauskienė vos ne kiekviename patiekale mėsos reikalauja.

Bet Agnė paragavus Giedros maisto iškart pasakė, kad žino kas tai gamino. Nes jau pradeda pažinti dalyvius. Įvardijo kad tai Kristinos narys. Todėl labai laisvai Kristina išgirdusi ne vieną neigiama atsiliepimą sąmojingai davė pliusą.
Papildyta:
QUOTE(mmergyte @ 2013 11 18, 10:26)
Agnės komanda gal ir nieko,jei ne pati Agnė biggrin.gif vis dar galvoju ką ji ten veikia.. g.gif  g.gif

Man asmeniškai Agnė labiau patinka nei Kristina. Na bet čia "Skonio" reikalas biggrin.gif
O šiaip manau reikėjo labiau žinomo veido ir pakvietė, juk pas mus ne viena "žvaigždė' yra išleidusi tas kulinarines knygas ir dedasi kažką jau išmanantys apie gera maista
Atsakyti