Įkraunama...
Įkraunama...

Skonis

Liutauras pasako ir užtenka,aš vis tiek už tai kad agnės nebūtų biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
ateinam reziumuot laidos... biggrin.gif

Kristinos komanda..pribaigė mane šiandien pikantiška mišrainė su batonu doh.gif nu negi su tokiu patiekalu reik į konkursą eit doh.gif kažkaip tikėjausi daugiau ax.gif

Romo komanda..negaliu pakęsti Algirdo berods to pasikėlimo,nu negaliu,numuša net norą žiūrėt į jo patiekalus ar gamybą schmoll.gif žavi žaliavalgė,nesu net valgiusi,bet paragauti jau sugundė.. bigsmile.gif

Agnės komanda..kažkaip neužstrigo labai niekas unsure.gif g.gif gaila iškritusio vaikino..bet nu kaip sakant konkurse klysti negalima verysad.gif

Liutauro komanda..laukiu kol šarkos išskris cool.gif nors jų sumuštinį gyrė,bet vaizdas manęs nesužavėjo schmoll.gif vis dar tikiuosi kad žaidimas taps žaidimu,kai iškris "žvaigždės"..

o kokie jūsų įspūdžiai? bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
Nemaciau pabaigos, is kurios komandos iskrito?
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2013 11 05, 14:44)
Nemaciau pabaigos, is kurios komandos iskrito?


agnės 4u.gif
Atsakyti
Šarkos man kolkas nelabai patinka, dvi trydaliojančios nesiskiriančios draugės. Patiekalai jų gal ir nieko, bet ir kitų dalyvių atžvilgiu nelabai sąžininga... g.gif
Kristinai tai tik mėsoooos ir kuo daugiau. lotuliukas.gif
Atsakyti
o dėl ko Šarkos buvo paiimtos? Nemačiau tos laidos kai jas gražino blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgel @ 2013 11 05, 15:19)
o dėl ko Šarkos buvo paiimtos? Nemačiau tos laidos kai jas gražino blush2.gif


na Liutaurui likus be vienoanrio,jis turėjo teisę rinktis iš nepasirinktųjų ir pasirinko jas..bet manau taip reikėjo rinktis,tikrai ne dėl to kad jis norėjo.. rolleyes.gif
Atsakyti
aišku, dėkui 4u.gif manau tikrai taip reikejo. Na bet tikiuosi nebus dirbtinai iki finalo stumiamos bent
Atsakyti
bet iš tikro nėra sąžininga kad jos dvi,joms lengviau tilpti į laiką sakykim,nei kitiems,kurie dirba po vieną unsure.gif
Atsakyti
Man atrodo iškarto turėjo daryti arba vien tik profesionalų arba vient tik megėjų šou. Dabar labai jau nelygios kategorijos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo obe: 05 lapkričio 2013 - 19:55
QUOTE(obe @ 2013 11 05, 19:55)
Man atrodo iškarto turėjo daryti arba vien tik profesionalų arba vient tik megėjų šou. Dabar labai jau nelygios kategorijos.


aš manau kad turėjo pažvelgti rimčiau ir šarkų nepalikti,juo labiau dviejų..kartais ir namų šeimininkė pranoksta profesionalus,čia jau kaip sugebėsi ax.gif juk varu nevarė,žinojo kad eina su profais žaisti..

tiesa man labai nepatinka Edmundas schmoll.gif schmoll.gif toks nepraustaburnis..jei jau nepatiko Kristinai,tai mažiau ėst apskritai reikia doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2013 11 03, 23:36)
ateinam reziumuot laidos... biggrin.gif

Kristinos komanda..pribaigė mane šiandien pikantiška mišrainė su batonu doh.gif nu negi su tokiu patiekalu reik į konkursą eit doh.gif  kažkaip tikėjausi daugiau ax.gif

Romo komanda..negaliu pakęsti Algirdo berods to pasikėlimo,nu negaliu,numuša net norą žiūrėt į jo patiekalus ar gamybą schmoll.gif  žavi žaliavalgė,nesu net valgiusi,bet paragauti jau sugundė.. bigsmile.gif

Agnės komanda..kažkaip neužstrigo labai niekas unsure.gif  g.gif  gaila iškritusio vaikino..bet nu kaip sakant konkurse klysti negalima verysad.gif

Liutauro komanda..laukiu kol šarkos išskris cool.gif  nors jų sumuštinį gyrė,bet vaizdas manęs nesužavėjo schmoll.gif vis dar tikiuosi kad žaidimas taps žaidimu,kai iškris "žvaigždės"..

o kokie jūsų įspūdžiai? bigsmile.gif  biggrin.gif

Is Romo komandos man labiausiai patinka Renato brazilas...as kolkas matau ji lyderiu tarp visu komandu dalyviu.Bent jau kolkas.... Algirdas-toks jaunas, svaimi labai pasitikintis, jau ka jis pagamina tai geriausia, graziausia, skaniausia biggrin.gif nieko, gaus porcija geros konkurencijos apsiramins kazkiek biggrin.gif
Agnes komandoj man nepatinka tas su akinukais, ne kaip virejas,o siaip kaip zmogus...gal ji toki nemiela parodo tik tv, toks rodos tik intrigas mezgantis ir visus apkalbinejantis g.gif
Kristinos komandoje, kolkas man silpniausia ta 5 vaiku mama...net keksiuku karaliene Liucina geriau uz ja gamina...tikejausi is tos maisto destytojos kazko geriau.
Liutauro komandoje stipriausias Edmundas, bet jis toks juodo humoro "metytojas" tai nelabai visiems ir patinka biggrin.gif Sarkos man patinka, jas is "Susitikime Iki" pamenu, tai jos lb fainos, mielos, smagios ir skaniai rodos gaminancios merginos.
Atsakyti