Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvūnų vardai. Ar yra ribos fantazijai?

Kaip manot-ar yra ribos zmoniu fantazijai? Ar buna taip,kad sutike seimininka su suniu, kate ar kitu gyvunu, suzinoje gyvunelio vardfa -tik akis ispuciate ir tyliai galvojate "kaip kaip?" biggrin.gif Va, ziurinejau sunu vardelius www.animal.lt ir ten vardas Gaidukas doh.gif
Pasidalinkit-kas kokiu keistenybiu girdejot bigsmile.gif o gal gyvunams visi vardai normalus g.gif
Atsakyti
jau kažkada kitoje temoje rašiau, kad mūsų sodo kaimynai turėjo kalytę, kurią šaukdavo Kamyte, tai ko tais mums labai girdėdavosi Chamyte lotuliukas.gif gal pilnas tikras vardas buvo Kama, nežinau, nu bet tas Kamytė mum nepatiko schmoll.gif biggrin.gif kitų pažįstamų kolis Šelda, nu irgi man negražu schmoll.gif mes patys esam turėję katinuką, tai vadinom Figaro bigsmile.gif dar su įdomiu vardu žinau kalytę pekinę Čepa, dar vienos pažįstamos pekinas Pulgosas, kitos toiterjeras - Filiamonas (Filka) lotuliukas.gif nu ką aš galiu pasakyti, liaudis labai originali, bet aš pati kažkaip stengiuosi neišgalvoti kažko labai nežemiško, kad po to pačiai nebūtų gėda šaukiant savo šunį doh.gif
Atsakyti
Man asmeniskai labai kvailai atrodo, kada gyvunams duoda zmoniu vardus.Pas mus kieme vedziodavo bokseriu veisles kalyte,kurios vardas buvo Asta. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rittusia @ 2006 06 12, 17:45)
Man asmeniskai labai kvailai atrodo, kada gyvunams duoda zmoniu vardus.Pas mus kieme vedziodavo bokseriu veisles kalyte,kurios vardas buvo Asta. biggrin.gif

na jei Lietuvoj duodami lietuviški žmonių vardai šunims ar katėms tai tikrai nekas, bet jeigu pavyzdžiui užsienietiški ax.gif va kaip mano Jeannie ax.gif tai negi tai jau taip baisu ir negražu? g.gif negi aš jorkšyrui, kurio beje kilmė angliška, turiu duoti vardą Sargė, Margė ar dar kokį nors? tiesa pasakius, nelabai ir žinau tų lietuviškų variantų rolleyes.gif jeigu visi būtų pūkiai ar muskos, tai kokiam parke bešaukiant saviškį dar 10 atbėgtų... nu man tai taip nepatinka...
Atsakyti
as tai zinau toki suniuka Krysius (rusiskai ziurkius) nu ka as zinau gaila sunelio ax.gif su tokiu vardu doh.gif
Atsakyti
Žmonės tikrai daug ir įvairių vardų savo augitiniams prigalvoja.
kai nusipirkom vokiečių aviganio kalytę labai ilgai galvojom koks jei vardas galėtų tikti.Buvo sunku išrinkti (nes buvo be dokumentų, tai ir buvo be vardo). Po ilgų apmąstymų pavadinom ją Bona. jei jau vokiečių aviganis, tai lai ir vokišką vardą turi (miesto pavadininimas Bona).
Prieš tai turėjau patiną, kurį vadinom Nortas. O katytė pas mane buvo Simba.

Mano bendradarbės vokiečių aviganis Vytis (čia tai tikrai žmogaus vardas). Bet jiem labai patiko, tai ir pavadino taip savo šunį.
Draugė turėjo mažą šuniuką vardu Ferbis.

Žodžiu visokių, oi visokių vardelių savo augintiniams žmonės prigalvoja.
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2006 06 12, 20:57)
na jei Lietuvoj duodami lietuviški žmonių vardai šunims ar katėms tai tikrai nekas, bet jeigu pavyzdžiui užsienietiški ax.gif va kaip mano Jeannie ax.gif tai negi tai jau taip baisu ir negražu? g.gif negi aš jorkšyrui, kurio beje kilmė angliška, turiu duoti vardą Sargė, Margė ar dar kokį nors? tiesa pasakius, nelabai ir žinau tų lietuviškų variantų rolleyes.gif jeigu visi būtų pūkiai ar muskos, tai kokiam parke bešaukiant saviškį dar 10 atbėgtų... nu man tai taip nepatinka...

Na Jeannie visai gal ir idomus vardas!Bet lietuviskais zmoniu vardais pavadintas suo,man asmeniskai keistai skamba.O kodel gi ir nepavadinus suneliu Margiais,Sargiais ir panasiai.Mazai dabar kas vadina savo sunelius tokiais vardais,o renka kokius nors mandresnius.
Atsakyti
o mano seskute prancuzaite saliami kirtis ant i lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano kaimynai turejo šunį vardu - Šeila.
Mano mamos Čiau čiau - Ibas biggrin.gif Dokumentuose buvo IBO, tai lietuvišką galunę uždėjom biggrin.gif
Senas šuo vadinosi Kičas, jo tėvas SabiSarling.. biggrin.gif
Atsakyti
mano visu gyvunu gan keisti vardai ,bent taip sako kiti 4u.gif man kaip tik smagiau kai vardas isskirtinis bigsmile.gif turejau sinsilas vardais Dykele ir Fliukas biggrin.gif peliukas vardu Pytlis.triusiuko Kaprizas wub.gif ,o suniuko mano gan paprastas Lora bigsmile.gif
Atsakyti
Musu balto persisko katino vardas Argentinijus:) Nes reikejo,kad vardas butu is A raides.O vyrui kazkada labai patiko laida "Radijo sau",ten buvo toks veikejas Filadelfijus.Tai va ir gavosi musu katinas Argentinijus lotuliukas.gif O siaip vadinam Argum.
Atsakyti
Na, mano katytė buvo Stagnė wub.gif . Šiaip ji atėjo į pasaulį būtent per visokius atgimimus, tai jos pilnas vardas Stagnacija.
O giminaičiai turi šunį vardu Aras. Tai kai išgirdau, kad draugės sūnus Aras blink.gif
Atsakyti