Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Pink Martini @ 2013 10 26, 11:29)
Tiesa, Spurgita, žiemai reikia vengti kremų vandens pagrindu - aš planuoju turėtu porą - su daugiau vandens dienai, kuomet iš namų-į automobilį-į darbą-į automobilį-namo. Ir be vandeninės fazės vakariniams ar savaitgaliniams pasibuvimams lauke  4u.gif  Tai vat šito be vandens ir nesu išsirinkusi smile.gif

Kiek dairiausi, tai daugumoj matinamųjų kremų pirmas ingredientas vanduo, užtat čia ir klausiu, gal kas patartų, pasakytų. ax.gif
Atsakyti
Pink Martini, as tik 14m kremuka su kava is 100% Pure pirkau, kitko nesu bandziusi.
Ir as ieskau gerai drekinancios kaukes - labai noriu su dumbliais, gal kas yra uzmate iherbe? g.gif
As pati kiek ieskojau, neradau.
Atsakyti
QUOTE(eleonorra @ 2013 10 26, 12:11)
Pink Martini, as tik 14m kremuka su kava is 100% Pure pirkau, kitko nesu bandziusi.
Ir as ieskau gerai drekinancios kaukes - labai noriu su dumbliais, gal kas yra uzmate iherbe?  g.gif
As pati kiek ieskojau, neradau.

Aš irgi mirkstu iherbe biggrin.gif Finale išrinkau Aubrey organics aloe gelį biggrin.gif http://www.iherb.com...-oz-118-ml/7579 Bet dar ko nors ieškau toliau...
Atsakyti
QUOTE(Pink Martini @ 2013 10 24, 19:03)
Atėjau pagirti Martina Gebhardt paakių kremuką - po kelių vakarų pati matau skirtumą  thumbup.gif Lauksiu kosmetologės komentaro  biggrin.gif  Ji dar skeptiškai reaguoja į mano naudojamas priemones, bet jau nebeperša savo  kremukų  ax.gif

Norejau pasiteiraut, ar netinsta paakiai nuo sio kremo? smile.gif As turiu sia bedele, uztai negaliu niekaip atsirint sau paakiu kremo, kurio laaabai jau reikia verysad.gif
Atsakyti
Pink Martini, esu turejusi AO Aloe Vera, visai puikus produktas, kartosiu! As is iherb dauguma priemoniu uzsisakau, kone kas menesi po siuntinuka atkeliauja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tetis_ir_mama @ 2013 10 26, 19:26)
Norejau pasiteiraut, ar netinsta paakiai nuo sio kremo?  smile.gif As turiu sia bedele, uztai negaliu niekaip atsirint sau paakiu kremo, kurio laaabai jau reikia  verysad.gif

Esu patinusi nuo poros kremukų (kai dar prie natūralių nebuvau perėjusi), o nuo šio paakiai net minties neturi tinti biggrin.gif Svarbu, kad yra šio kremo miniukų, piniginei neskausminga bus išsibandyti smile.gif

QUOTE(eleonorra @ 2013 10 26, 21:12)
Pink Martini, esu turejusi AO Aloe Vera, visai puikus produktas, kartosiu! As is iherb dauguma priemoniu uzsisakau, kone kas menesi po siuntinuka atkeliauja  smile.gif

doh.gif O aš kažkur priskaičiau, kad skystas vandenėlis ir pakeičiau į Jason gelį http://www.iherb.com...-oz-113-g/20555

Nu ir ką - su fenoksietanoliu doh.gif Na, bet bent jau ne sau naudosiu, vis tiek geriau už visas parabenines kaukes smile.gif

Nidulia, kaip pavyko susitvarkyti su niežtinčia galva? Man nebepadeda Logona Juniper šampūnas... Galvos oda akivaizdžiai sausa, ir atrodo kaip pleiskanota, niežti. Arbatmedžio EA lašinimas į šampūną nepadeda, skalavimas obuolių actu - irgi ne. Nusidrošiu galvą iki kraujo tuoj unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pink Martini: 27 spalio 2013 - 00:50
Jason priemoniu is viso neperku, kiek ziurejau, visos jos turi prastu priedu.. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Pink Martini @ 2013 10 27, 00:49)
Esu patinusi nuo poros kremukų (kai dar prie natūralių nebuvau perėjusi), o nuo šio paakiai net minties neturi tinti  biggrin.gif  Svarbu, kad yra šio kremo miniukų, piniginei neskausminga bus išsibandyti smile.gif

OJ kaip gerai thumbup.gif Aciu!
Atsakyti
QUOTE(eleonorra @ 2013 10 26, 20:12)
Pink Martini, esu turejusi AO Aloe Vera, visai puikus produktas, kartosiu! As is iherb dauguma priemoniu uzsisakau, kone kas menesi po siuntinuka atkeliauja  smile.gif

Ai, pamiršau pirmai paklausti biggrin.gif Ką dar be anksčiau užrodyto veido prausiklio kartojat ar šiaip atradot iš iherbo? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pink Martini: 27 spalio 2013 - 21:58
Gal kas nors bandete arba naudojate Terre d'oc firmos kremines pudras? Labai domintu atsiliepimas apie BB krema ax.gif 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(eleonorra @ 2013 10 27, 09:29)
Jason priemoniu is viso neperku, kiek ziurejau, visos jos turi prastu priedu..  schmoll.gif



Naudoja vyras krema kunui tai jaucia tikrai kad yra silikono, nes priprates prie kremo kunui is Speik be silikono. Yra skirtumas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2013 10 25, 11:58)
Man tai patinka Laveros BB kremas....


Man tai trūksta maskuotės su šiuo kremu. Nors veidą labai gerai padrėkina man jis
Atsakyti