Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

Mačiau, kad ieškot kremo žiemai, sakau, gal šis iš iherb'o visai tiktų. Be vandens.
Atsakyti
Man ziemai Weleda migdolu kremas patiko - manau sia ziema vel pirksiu. Dar kazkada Weleda 'everon' krema turejau, bet jis jau toks riebokas, sunkokas, tiks kai lauke reikia ilgai but ir nesidazius esi, bet kitu atveju keik pamenu nelabai jis...

QUOTE(zuika_puika @ 2013 10 29, 16:24)
Gal kas nors bandete arba naudojate Terre d'oc firmos kremines pudras? Labai domintu atsiliepimas apie BB krema  ax.gif  4u.gif


Mane sitas irgi labai domina - jauciu bandysiu siustis, nes atsiliepimai kaip ir neblogi online. Nors siaip prisibijau, nes as tik mineraline pudra naudoju, skystu pudru ar kremu su spalva kiek bandzius, tiek nepatike, o ir uztept nemoku graziai....
Atsakyti
QUOTE(Pink Martini @ 2013 10 27, 22:57)
Ai, pamiršau pirmai paklausti  biggrin.gif  Ką dar be anksčiau užrodyto veido prausiklio kartojat ar šiaip atradot iš iherbo? smile.gif


Is Iherb Perku:
- Acure Organics kuno kremus, veido prausikli is ten pat
-AO Vitamin C rutulini dezodoranta - geresnio neradau
-http://www.iherb.com/Isvara-Organics-Flowers-Herb-Moisturizer-3-fl-oz-84-ml/40379 sitas kremas labai puikus, mano oda misri-sausoka
-Out of Africa, Pure Shea Butter Lip Balm - nuostabiai drekina lupas
-http://www.iherb.com/Aubrey-Organics-Natural-Missst-Herbal-Hairspray-Super-Hold-8-fl-oz-237-ml/7572 plauku lakas is AO. Tik jis suklijuoja plaukus kazkiek, bet galima su vandeniu praskiesti, o islaiko net nepaklsuniausius plaukus visa diena thumbup.gif

Ir daug kitu dalyku, bet isvardintieji kartojami jau daug kartu smile.gif O ka perkat Jus?
Atsakyti
Aš Everyday Minerals šepetėlius, Siera Bees vazelinus lūpoms, Avalon organics šampūnus, jei telpa į krepšelį, vis kokį muilą įsimetu pabandyti smile.gif Aš dažnai nesisiunčiu, o ir šiaip dažniausiai papildus iš ten siunčiuosi smile.gif Kažkurį iš čia rekomenduotų kremų mėginsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(čikibari @ 2013 10 29, 21:08)
Man tai trūksta maskuotės su šiuo kremu. Nors veidą labai gerai padrėkina man jis


Neblizga nuo jo veidas? Noriu ko nors gaivus, lengvo, kad tik palygintų veido spalvą g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pink Martini @ 2013 11 01, 00:47)
Aš Everyday Minerals šepetėlius, Siera Bees vazelinus lūpoms, Avalon organics šampūnus, jei telpa į krepšelį, vis kokį muilą įsimetu pabandyti smile.gif Aš dažnai nesisiunčiu, o ir šiaip dažniausiai papildus iš ten siunčiuosi smile.gif Kažkurį iš čia rekomenduotų kremų mėginsiu smile.gif


Kokie Jusu plaukai? Kuris Avalon sampunas geriausias Jums? Nesu bandziusi dar. Pastebejau, kad ma amerikietiski sampunai apsunkina plauka, palyginus su pagamintais europoje. Ar su Avalon taip nera?
Turiu as irgi is Everyday Minerals Flat Top Kabuki Brush smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eleonorra: 01 lapkričio 2013 - 18:36
QUOTE(smokey_eyes @ 2013 11 01, 15:42)
Neblizga nuo jo veidas? Noriu ko nors gaivus, lengvo, kad tik palygintų veido spalvą g.gif


neblizga. Gražiai oda su juo atrodo. tik kai noriu labiau paslėpti dėmeles, ant jo dar tepu Dior krempudrą.
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2013 10 31, 20:46)

Mane sitas irgi labai domina - jauciu bandysiu siustis, nes atsiliepimai kaip ir neblogi online. Nors siaip prisibijau, nes as tik mineraline pudra naudoju, skystu pudru ar kremu su spalva kiek bandzius, tiek nepatike, o ir uztept nemoku graziai....

Paprasiau parduotuveje nedidelio kiekio pabandymui. Emiau ta sviesiausia atspalvi. Tepiau ant drekinamojo kremo (gaila bet neisbandziau visai be kremo tepti, nes skaiciau, kad ir taip galima naudoti), tai po 1-1.5 val pradejo blizgeti veidas.. (ant virsaus kompaktines nenaudojau). Siaip pati pudra labai smagiai dengiasi, maskuoja tik siek tiek, bet tikrai labai gaiviai ir graziai atrode uzsitepus. Gal ir buciau surizikavus ja pirkti, bet atspalvis, kad ir sviesiausias man per tamsus buvo... Tai va toks ispudis po vieno pabandymo, jei isbandysit irgi parasykit atsiliepima 4u.gif
Atsakyti
Ieskau duso zeles/ kremo kunui prausti, kad nesausintu odos, nebutu tempimo jausmo nusiprausus blush2.gif
Patarkit koki intymios higienos prausikli isigyti? be blogybiu
Atsakyti
QUOTE(eleonorra @ 2013 10 31, 21:30)
Is Iherb Perku:
- Acure Organics kuno kremus, veido prausikli is ten pat
-AO Vitamin C rutulini dezodoranta - geresnio neradau
-http://www.iherb.com/Isvara-Organics-Flowers-Herb-Moisturizer-3-fl-oz-84-ml/40379 sitas kremas labai puikus, mano oda misri-sausoka
-Out of Africa, Pure Shea Butter Lip Balm - nuostabiai drekina lupas
-http://www.iherb.com/Aubrey-Organics-Natural-Missst-Herbal-Hairspray-Super-Hold-8-fl-oz-237-ml/7572 plauku lakas is AO. Tik jis suklijuoja plaukus kazkiek, bet galima su vandeniu praskiesti, o islaiko net nepaklsuniausius plaukus visa diena  thumbup.gif

Ir daug kitu dalyku, bet isvardintieji kartojami jau daug kartu smile.gif O ka perkat Jus?

o kiek kainuoja siuntimas iš iherb? per kiek dienų atkeliauja siuntinys? ax.gif

pabandžiau tą Charlotte Meentzen tonuojantį veido kremą, patiko thumbup.gif tokį lengvą atspalvį suteikė, švelniai maskavo. Oda tapo labai švelni. Kvapas labai malonus.. ax.gif
Atsakyti
[quote=rezi,2013 11 02, 15:17]
o kiek kainuoja siuntimas iš iherb? per kiek dienų atkeliauja siuntinys? ax.gif

Rezi, iki 1800g kainuoja tik 4 doleriai. Man i Airija siuntinukas atkeliauja per 4-7 darbo dienas, nezinau, per kiek laiko i LT.
Atsakyti
QUOTE(gerapanycka @ 2013 11 02, 12:04)
Patarkit koki intymios higienos prausikli isigyti? be blogybiu


Man labiausiai patiko Argital. Dar esu bandžiusi Bioturm putų prausiklį, o paskutiniu metu naudoju Nature's Plus, Thursday Plantation iš iherb.

QUOTE(rezi @ 2013 11 02, 13:17)
o kiek kainuoja siuntimas iš iherb? per kiek dienų atkeliauja siuntinys?  ax.gif


4$. Tik perkant reikia neviršyti 75lt neskaitant pirmo karto 5$ nuolaidos ir siuntimo mokesčio. Į Lietuvą siuntinys ateina per maždaug 10-14 dienų, kartais ir tris savaites.
Atsakyti