Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

Dėkui visoms, atsakiusioms dėl farfallos 4u.gif Aš nusižiūrėjau va tokius mėginukų rinkinukus., ir dar vienas. Labai domina tas Be beautiful kremukas - kas čia per stebuklas? Ir drėkinantys - kažink kiek smarkiai drėkina? Frangipani rašo, kad turi labai skaniai kvepėti, tai vat irgi įdomu kiek to kvapo?
Atsakyti
QUOTE(Pink Martini @ 2013 11 05, 00:16)
Mano dažyti, yra ir šviesintų sruogų galiukų dar smile.gif Sausi, skilinėjantys galai ir riebios šaknys, jautri galvos oda. Naudoju Volumising su rozmarinais, bet skalpui su laiku ėmė nepatikti http://www.iherb.com...-oz-325-ml/3466
Kitas eilėje - skirtas būtent skalpui smile.gif http://www.iherb.com...-oz-325-ml/4468

Man kol kas šis šampūnas tikrai kažkiek papurina plauką, bet galai nesišiaušia. Mielai naudočiau ir geriau neieškočiau, jeigu ne tas niežėjimas  doh.gif Būtumėt LT - nupilčiau pabandymui  4u.gif


O gal esat bandziusi kuri nors is Laveros sampunu ir galit palyginti? As siuo metu is Laveros prisipirkusi, kol kas jie man labai patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eleonorra @ 2013 11 05, 20:30)
O gal esat bandziusi kuri nors is Laveros sampunu ir galit palyginti? As siuo  metu is Laveros prisipirkusi, kol kas jie man labai patinka  smile.gif

Esu porą rūšių iš Laveros bandžius, visai netiko doh.gif Kaukės tiko, o šampūnai - ne. Pamenu, kad išdalinau likučius. Tuo metu neturėjau problemų su skalpu, šiaip netiko. Laveris dušo želės užtai - labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pink Martini @ 2013 11 05, 22:05)
Esu porą rūšių iš Laveros bandžius, visai netiko  doh.gif Kaukės tiko, o šampūnai - ne. Pamenu, kad išdalinau likučius. Tuo metu neturėjau problemų su skalpu, šiaip netiko. Laveris dušo želės užtai - labai  wub.gif



Nauja Laveros duske su sokoladu wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2013 11 05, 23:15)
Nauja Laveros duske su sokoladu wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif

bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif Imsiuuuu, kažkada kaifavau nuo FIN šokoladinio šampūno wub.gif
Atsakyti
Ar yra naudojusiu Dr. Hauschka kremas su spalva. Kokie atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(Basari'a @ 2013 11 07, 11:49)
Ar yra naudojusiu Dr. Hauschka kremas su spalva. Kokie atsiliepimai?

Aš naudojau. Kaip kremukas labai malonus, gerai susigėrė, neblizgėjo, drėkino normaliai, bet tos spalvytės tai minimaliai suteikė. Šiaip patiko
Atsakyti
Aš turėjau ir man nepatiko. Mano oda mišri, tai man jis per riebus pasirodė.
Atsakyti
QUOTE(Brno @ 2013 11 07, 13:32)
Aš naudojau. Kaip kremukas labai malonus, gerai susigėrė, neblizgėjo, drėkino normaliai, bet tos spalvytės tai minimaliai suteikė. Šiaip patiko

QUOTE(micefee @ 2013 11 07, 15:40)
Aš turėjau ir man nepatiko. Mano oda mišri, tai man jis per riebus pasirodė.

Ačiū, išbandysiu. Mano oda labai sausa, tai manau man bus pats tas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Basari'a @ 2013 11 07, 15:41)
Ačiū, išbandysiu. Mano oda labai sausa, tai manau man bus pats tas  thumbup.gif


jei turi galimybę, pasibandyk prieš perkant smile.gif nes mano oda irgi labai sausa, bet prastai susigėrė, labai jaučiau ant veido jį, toks riebaliukas smile.gif Terre doc BB kremas gerokai labiau patiko, o kaina jų vienoda.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Honey: 07 lapkričio 2013 - 17:17
Na ką gi, nusprendžiau ir aš pagaliau pasisakyti šioje temoje smile.gif Mano manija - šampūnai, o eko šampūnų pasaulyje jau turiu stažą (~4 metai jau smile.gif Kai pati ieškau sau šampūno, visada labai įdomu rasti atsiliepimų apie pasirinktą produktą, todėl noriu atiduoti duoklę forumui, iš kurio daug išminties pasisėmiau. Tikiuosi, kad kažkam bus naudinga. Taigi, plaukai mano besigarbanojantys, ploni, galai standartiškai sausi, o šaknys greit susiriebaluoja (plaunu kas 2 - 3 dienas). Šampūno gerumą matuoju pagal tai, kiek laiko plaukai išbūna nesukritę, t.y. atrodo prie šaknų pasikėlę. Ir po išbandytų n+1 eko šampūnų, suma sumarum, vidutiniški eko šampūnai tikę man asmeniškai: Eco purinantis, Sante su jojoba, Urtekram su ruduoju cukrumi. O patys pačiausi: Logona su dilgėlėm (minusas, kad suvelia), Logona Daily Care (velia mažiau) ir Weledos nuo pleiskanų (visai nesuvelia). Tai tuo savo kuklius pastebėjimus ir baigiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lisistratė: 07 lapkričio 2013 - 23:01
QUOTE(Honey @ 2013 11 07, 18:14)
jei turi galimybę, pasibandyk prieš perkant smile.gif nes mano oda irgi labai sausa, bet prastai susigėrė, labai jaučiau ant veido jį, toks riebaliukas smile.gif Terre doc BB kremas gerokai labiau patiko, o kaina jų vienoda.


ot... na bet vis viena pabandysiu, žinosiu kaip man jis tinka ax.gif
Jau kuri laika naudoju šio gamintojo kremine pudra, iš bandytų eko labiausiai patiko, bet ji man lb iš sausina odą vis gi doh.gif Tai nežinau kokia dar bandyti. Naudojusi esu ir kurios nepatiko, tai Benecos, Lavera, Sante ir Annemarie Borlind.
QUOTE(Lisistratė @ 2013 11 07, 23:58)
Na ką gi, nusprendžiau ir aš pagaliau pasisakyti šioje temoje smile.gif Mano manija - šampūnai, o eko šampūnų pasaulyje jau turiu stažą (~4 metai jau smile.gif Kai pati ieškau sau šampūno, visada labai įdomu rasti atsiliepimų apie pasirinktą produktą, todėl noriu atiduoti duoklę forumui, iš kurio daug išminties pasisėmiau. Tikiuosi, kad kažkam bus naudinga. Taigi, plaukai mano besigarbanojantys, ploni, galai standartiškai sausi, o šaknys greit susiriebaluoja (plaunu kas 2 - 3 dienas). Šampūno gerumą matuoju pagal tai, kiek laiko plaukai išbūna nesukritę, t.y. atrodo prie šaknų pasikėlę. Ir po išbandytų n+1 eko šampūnų, suma sumarum, vidutiniški eko šampūnai tikę man asmeniškai: Eco purinantis, Sante su jojoba, Urtekram su ruduoju cukrumi. O patys pačiausi: Logona su dilgėlėm (minusas, kad suvelia), Logona Daily Care (velia mažiau) ir Weledos nuo pleiskanų (visai nesuvelia). Tai tuo savo kuklius pastebėjimus ir baigiu smile.gif

Ačiū už atsiliepimus thumbup.gif
O Eco, ar šis šampūnas?
Atsakyti