Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvinis kombainas

QUOTE(Valeri @ 2005 12 06, 13:57)
Mano svajonė-virtuvinis kmbainas. Artimiausiu metu ir aš žadu įsigyti, nes jau pabodo viską pjaustyti rankomis arba vargti su visokiausiomis tarkomis ir pan. Bet aš noriu universalaus varianto: buvių tarkavimas (cepelinams ar kugeliui), mėsmalė, pjaustymas ir kapojimas įvairiomis formomis ir dydžiais, mixeris, sulčiaspaudė ir dar kas nors ax.gif Gal galite ką pasiūlyti? Kaina turėtų būti iki 400-500 litų.

Labai jau visko nori biggrin.gif , gali kainuot brangiau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Valeri @ 2005 12 06, 13:57)
Mano svajonė-virtuvinis kmbainas. Artimiausiu metu ir aš žadu įsigyti, nes jau pabodo viską pjaustyti rankomis arba vargti su visokiausiomis tarkomis ir pan. Bet aš noriu universalaus varianto: buvių tarkavimas (cepelinams ar kugeliui), mėsmalė, pjaustymas ir kapojimas įvairiomis formomis ir dydžiais, mixeris, sulčiaspaudė ir dar kas nors ax.gif Gal galite ką pasiūlyti? Kaina turėtų būti iki 400-500 litų.


As siandien uzsisakiau internetineje parduotuveje Philips HR7768/13, tai dabar lauksiu, kol pristatys rolleyes.gif Ek, tikiuosi iki savaitgalio tureti jau blush2.gif Ten tas modelis 4in1 vadinamas, kur ieina ir mesmale, ir sulciaspaude bigsmile.gif Na, as irgi sakyciau, kad uz 400-500 litu nelabai gausi su visais isvardintais priedais g.gif Man kainavo 850, kitose parduotuvese maciau virs 900 doh.gif Kaip pagaliau turesiu, pasidalinsiu ispudziais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(turtle @ 2005 12 07, 13:17)
As siandien uzsisakiau internetineje parduotuveje Philips HR7768/13, tai dabar lauksiu, kol pristatys  rolleyes.gif Ek, tikiuosi iki savaitgalio tureti jau  blush2.gif Ten tas modelis 4in1 vadinamas, kur ieina ir mesmale, ir sulciaspaude  bigsmile.gif Na, as irgi sakyciau, kad uz 400-500 litu nelabai gausi su visais isvardintais priedais  g.gif Man kainavo 850, kitose parduotuvese maciau virs 900  doh.gif Kaip pagaliau turesiu, pasidalinsiu ispudziais  4u.gif


tas 4in1 yra man svajone verysad.gif gaila tik, kad jis prekyboje ir philips tinklapyje atsirado po poros menesiu kai as saviski 3in1 nusipirkau doh.gif buciau poros simtu nepagailejus ir 4in1 pasiemus verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrytuke @ 2005 12 08, 14:43)
tas 4in1 yra man svajone  verysad.gif  gaila tik, kad jis prekyboje ir philips tinklapyje atsirado po poros menesiu kai as saviski 3in1 nusipirkau  doh.gif  buciau poros simtu nepagailejus ir 4in1 pasiemus  verysad.gif



console.gif
Na, as tai svajojau apie ta 3in1 rolleyes.gif Bet kol susiruosiau pirkti, tai sita uztikau. Ziuresim, kaip ten jis veikia, dabar kaip mazas vaikas laukiu kol atves ir tikiuosi iki savaitgalio sulaukti blush2.gif Beje, o tu savo kombaimu kaip supratau patenkinta? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(turtle @ 2005 12 07, 14:17)
As siandien uzsisakiau internetineje parduotuveje Philips HR7768/13, tai dabar lauksiu, kol pristatys  rolleyes.gif Ek, tikiuosi iki savaitgalio tureti jau  blush2.gif Ten tas modelis 4in1 vadinamas, kur ieina ir mesmale, ir sulciaspaude  bigsmile.gif Na, as irgi sakyciau, kad uz 400-500 litu nelabai gausi su visais isvardintais priedais  g.gif Man kainavo 850, kitose parduotuvese maciau virs 900  doh.gif Kaip pagaliau turesiu, pasidalinsiu ispudziais  4u.gif

Ir aš ten pat pradžioj savaitės užsisakiau, susimokėjau tvarkingai, tik zarazos nepristato per žadėtas ilgiausiai 3 dienas, įdomu ar Tu jau gavai?
Atsakyti
QUOTE(tiesiog uzmirstuole @ 2005 12 11, 20:35)
Ir aš ten pat pradžioj savaitės užsisakiau, susimokėjau tvarkingai, tik zarazos nepristato per žadėtas ilgiausiai 3 dienas, įdomu ar Tu jau gavai?


Man siandien paskambino - atves rytoj bigsmile.gif Na, uzsisakiau tai treciadieni ax.gif Na, tai rytoj jau vyras vakariene turbut gaus visa tarkuota ir permalta bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(turtle @ 2005 12 08, 16:06)
Beje, o tu savo kombaimu kaip supratau patenkinta?  ax.gif


vienais dalykais patenkinta, kitais nelabai, o treciu isvis nenenaudoju schmoll.gif pvz. citrusiniu vaisiu sulciaspaudes man visai nereikia, geriau butu normali sulciaspaude g.gif labai patenkinta mesmale, labai greitai ir gerai mesa susimala thumbup.gif bulviu fri pjaustykle tai man nepatinka arba as ja naudotis nemoku g.gif taip supjauscius tik paprastas bulves kepam, nes labai nevienodai supjausto schmoll.gif na pjaustykles geros thumbup.gif nebandzius tik teslai maisyti nieko, nes neturiu orkaites normalios kepimui rolleyes.gif
Atsakyti
Tešlą sumaišo irgi labai gerai thumbup.gif
Atsakyti
Na tai patarkite koki kombaina pirkti ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nainai @ 2005 12 13, 12:12)
Na tai patarkite koki kombaina pirkti ? smile.gif

Nuo varčios - iš pradžios biggrin.gif

Tik jokių būdu neskaityk senesnių atsiliepimų, nes gali netyčia vieną kitą atsakymą į rūpimą klausimą rasti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(turtle @ 2005 12 12, 16:25)
Man siandien paskambino - atves rytoj  bigsmile.gif Na, uzsisakiau tai treciadieni  ax.gif Na, tai rytoj jau vyras vakariene turbut gaus visa tarkuota ir permalta  bigsmile.gif


doh.gif Atveze tik kita diena devil.gif Tiesiog uzmirstuole, o tu jau turi savo? mirksiukas.gif
Na, daugiausia vakar isbandziau funkciju blush2.gif Tai pabandziau mesmale thumbup.gif - vyras ta proga kotletais pamalonintas buvo biggrin.gif Aisku, blenderis isbandytas iskart thumbup.gif (tik sriubos daug pripyliau, galvoju, kas cia blogo g.gif tai kai sliukstelejo blush2.gif ), morkas tarkuoja thumbup.gif , svogunus susmulkina thumbup.gif Na, nebeisbandziau vakar sulciaspaudes, bet isbandysiu turbut per savaitgali rolleyes.gif
Vienu zodziu, kol kas esu labai patenkinta pirkiniu bigsmile.gif
Atsakyti
kur cia internete galima uzsakyt virtuvini kombaina? g.gif blush2.gif
Atsakyti