Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvinis kombainas

My WebpagePasakysiu kitaip. Plaktuvas.
Atsakyti
QUOTE(vota @ 2005 12 22, 16:07)
My WebpagePasakysiu kitaip. Plaktuvas.


aaaa, toki tai as turiu, tik neisivaizduoju kaip su juo bulviu kose padaryti g.gif
vistiek su grustuvu sugrusti reiketu rolleyes.gif
nu bet dabar aisku kas ir kaip mirksiukas.gif
Atsakyti
Nee tongue.gif nereikia jokio grustuvo. Gaunasi silkine kose. Aisku, jei tu darai kose be pieno, tai tikrai mikseris netinka. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vota @ 2005 12 22, 18:59)
Nee tongue.gif  nereikia jokio grustuvo. Gaunasi silkine kose. Aisku, jei tu darai kose be pieno, tai tikrai mikseris netinka. biggrin.gif



nu tai as visai tundra pasijauciau blush2.gif
darau kose ir su pienu ir su sviestuku - niam niam biggrin.gif o ypac ta silkine patinka - tai del to ir suku galva kaip cia be grustuvo issiversti.
tai virtas bulves, piena supili i puoda ir su tuo mikseriu viskas susitrina?????
prasom viska papunkciui surasyti - ka, kaip ir su kuom daryti 4u.gif
Atsakyti
Atsiprasau, kad taip pasijautei del mano kaltes. Papasakosiu visa istorija. Tai va. Mano vyro sesuo kazkaip paminejo, kad kose daro su mikseriu. Tai as ir labai nustebau. Galvoju kaip cia tas bulves su tuo mikseriu sugrusti. Tai viena karta emiau ir pati pabandziau. Ir gavosi labai nuostabi kose.
Tai kaip tu rasei, taip ir darau ta bulviu kose. Musu seimyna megsta kai idedu dar dziovintu krapu. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vota @ 2005 12 22, 21:56)
Atsiprasau, kad taip pasijautei del mano kaltes. Papasakosiu visa istorija. Tai va. Mano vyro sesuo kazkaip paminejo, kad kose daro su mikseriu. Tai as ir labai nustebau. Galvoju kaip cia tas bulves su tuo mikseriu sugrusti. Tai viena karta emiau ir pati pabandziau. Ir gavosi labai nuostabi kose.
Tai kaip tu rasei, taip ir darau ta bulviu kose. Musu seimyna megsta kai idedu dar dziovintu krapu. rolleyes.gif


nu tai aciu labiausiai - butinai pabandysiu ir as 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Kai jau isbandysi, tai parasyk kaip pavyko rolleyes.gif
Atsakyti
gal daugiau kas turit atsiliepimu apie philips HR7768? kuom jis skiriasi nuo Philips HR7758, turiu omenyje kokybes atzvilgiu... ax.gif Ruosiuosi pirkti Philips HR7768/13 labai vilioja visos funkcijos tik idomu kaip ta paprastu darzoviu sulciaspaude joje reikia deti vaisius pjaustytus ar galima pavyzdziui det visa obuoli? Ir kiek is 1 kg obuoliu isiena sulciu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Atize @ 2005 12 29, 11:49)
gal daugiau kas turit atsiliepimu apie philips HR7768? kuom jis skiriasi nuo Philips HR7758,

Visų pirma, tai traukinys su 7758 jau nuvažiavo, šio modelio jau nebegamina ir kažin ar kur rasi jį nusipirkt, nebent užsigulėjusį dėl užkeltos kainos.
Bet jei vistiek domina, tai skiriasti tuo, kad 7768 turi sulčiaspaudę, bet neturi citrusinių vaisių sultims skirto antgalio (manau jį galima nusipirkt atskirai), neturi vieno iš tarkavimo diskų, koks yra modelyje 7758, na instrukcija "leva" ir sudėtinga, aš atsispausdinau naudojimuisi žmoniškesnę ir lietuvišką modelio 7758, nors turiu 7768. Aš asmeniškai daug mieliau būčiau pirkusi 7758, tik jau nebegavau. Viskas, tiesa kaina didesnė, ypatingai parduotuvėse. Savąjį kombainą, kaip ir dar viena supermama, pirkau internetinėje parduotuveje, pas juos pigiau, tik nervų pritampė su pristatymu.
Atsakyti
QUOTE(tiesiog uzmirstuole @ 2005 12 29, 13:53)
Visų pirma, tai traukinys su 7758 jau nuvažiavo, šio modelio jau nebegamina ir kažin ar kur rasi jį nusipirkt, nebent užsigulėjusį dėl užkeltos kainos.
Bet jei vistiek domina, tai skiriasti tuo, kad 7768 turi sulčiaspaudę, bet neturi citrusinių vaisių sultims skirto antgalio (manau jį galima nusipirkt atskirai), neturi vieno iš tarkavimo diskų, koks yra modelyje 7758, na instrukcija "leva" ir sudėtinga, aš atsispausdinau naudojimuisi žmoniškesnę ir lietuvišką modelio 7758, nors turiu 7768. Aš asmeniškai daug mieliau būčiau pirkusi 7758, tik jau nebegavau. Viskas, tiesa kaina didesnė, ypatingai parduotuvėse. Savąjį kombainą, kaip ir dar viena supermama, pirkau  internetinėje parduotuveje, pas juos pigiau, tik nervų pritampė su pristatymu.


keista as parduotuvej apziurinedama ir klausinedama kaip tik man buvo pasakyta kad cia yra ir citrusiniu ir paprastru vaisiu sulciaspaude blink.gif nelabai suprantu dabar tada....
Atsakyti
Tokio plastmasinio antgalio, koks paprastai naudojamas citrusinių vaisių sultims spausti, NĖRA. Nėra ir ant dėžės parodyta, nei toj neaiškioj instrukcijoj parodyta, todėl manau gal manęs pardavėjas ir neapgavo, t.y. nenukniaukė jo man niekas.

Bet gali būti, kad kažkokiu kitokiu būdų galima tą darbą padaryti, nes yra neaiškios paskirties tinklelis, speju, kad tipo visą vaisių kaip nors sumala, su visais viduriais, o tie susidarę tirščiai galbūt tame tinklelyje turėtų nusėst. Na čia tik mano spėlionės, sorry, šito atradimo dar nepadariau (citrusinių sulčių).
Atsakyti
QUOTE(tiesiog uzmirstuole @ 2005 12 29, 15:44)
Tokio plastmasinio antgalio, koks paprastai naudojamas citrusinių vaisių sultims spausti, NĖRA. Nėra ir ant dėžės parodyta, nei toj neaiškioj instrukcijoj parodyta, todėl manau gal manęs pardavėjas ir neapgavo, t.y. nenukniaukė jo man niekas.

Bet gali būti, kad kažkokiu kitokiu būdų galima tą darbą padaryti, nes yra neaiškios paskirties tinklelis, speju, kad tipo visą vaisių kaip nors sumala, su visais viduriais, o tie susidarę tirščiai galbūt tame tinklelyje turėtų nusėst.  Na čia tik mano spėlionės, sorry, šito atradimo dar nepadariau (citrusinių sulčių).


o tai jeigu sumestum citrusinius nuluptus i paprasta sulciaspaude gal irgi isspaustu sultis g.gif


su tuo tinkleliu mes bandem uogas spausti, ten viduj lieka kauliukai ir luobeles, o sultis iseina i isore pro tinkleli rolleyes.gif tik reikia vis nupilineti jai nori kad ispaustu geriau, bet vistiek galiausiai to tinklelio viduje lieka tokia kose uogu, iki galo normaliai neispaudziau schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausrytuke: 29 gruodžio 2005 - 18:23