Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvinis kombainas

QUOTE(tiesiog uzmirstuole @ 2005 12 21, 10:44)
Niekaip nesugalvoju kaip pritaikyti bulvių košės darymui kurią nors dalį, jaučiu su geruoju senuoju kočėlu bus paprasčiau, nors gal ir ne geriau.  g.gif

O tai neina padaryt su smulkinimo peiliu g.gif ?
Atsakyti
As tai bulviu kose darau su mikseriu. Iki kol neturejau kombaino tai dariau su paprastu mikseriu, o dabar yra kombaine mikseriukas, tai su juo darau. Labai skanu thumbup.gif
Dar galvuju, kad butu galima daryti su minkyt teslai skirtu daikciuku... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2005 12 21, 12:30)
O tai neina padaryt su smulkinimo peiliu g.gif ?

Apie tešlos minkymo peilį nepagalvojau, ačiū už gerą mintį, išbandysiu. O kokteiliams skirtame inde tai kažkaip nedrisau bulvių traiškyt, kad neužstrigtų, neperkaistų ir t.t.
Gyveni žmogau ir mokaisi, jaučiu po šių švenčių pasiruošimo pratybų pati tuoj pradėsiu patarimus dalint smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tiesiog uzmirstuole @ 2005 12 21, 08:44)
Aprašymą lietuvių kalba modelio 7758 galima rasti čia:
[URL=http://www.p4c.philips.com/files/h/hr7758_01/hr7758_01_dfu_lit.pdf]

Pavarčiusi šitą instrukciją, supratau, kad modelis 7768 neturi citrusiniams vaisiams antgalio (sulčių darymui) ir granuliavimo disko, tik nežinau kokia jo paskirtis, nėra ir nereikia. Liko neaišku kaip panaudoti tokį kūgio formos tinkliuką metalinį, kuris lyg tai skirtas iš citrusinių vaisių sultis daryti.

Niekaip nesugalvoju kaip pritaikyti bulvių košės darymui kurią nors dalį, jaučiu su geruoju senuoju kočėlu bus paprasčiau, nors gal ir ne geriau.  g.gif Oi, panašu, kad man reikia kombaininkės kursus pirma praeiti blush2.gif


Turiu namie net 3 kombainus, bet bulviu kose patogiausia trinti man su Tupperware trintuve - tik 22 Lt - ir uogas puikiai trinka, ir tylu, vaikas miega, gali koses darytis.
Atsakyti
QUOTE(Linda @ 2005 12 21, 15:45)
Turiu namie net 3 kombainus, bet bulviu kose patogiausia trinti man su Tupperware trintuve - tik 22 Lt - ir uogas puikiai trinka, ir tylu, vaikas miega, gali koses darytis.

Norint tyliai galima ir su kočėlu sutrint tongue.gif . Nebūtina dėl to 22 litus dar pramest rolleyes.gif .
Atsakyti
QUOTE(vota @ 2005 12 21, 13:37)
As tai bulviu kose darau su mikseriu. Iki kol neturejau kombaino tai dariau su paprastu mikseriu, o dabar yra kombaine mikseriukas, tai su juo darau. Labai skanu thumbup.gif
Dar galvuju, kad butu galima daryti su minkyt teslai skirtu daikciuku... g.gif


o tai cia tas daiktas, kur kokteilius plakti galima??? o neuzsikemsa ten kas nors g.gif juk bulves kietos. o gal cia nuo galingumo priklauso? kuo galingesnis - tuo geriau sutrina?
atsakyk please 4u.gif nes as jau galvoju - gal mano poreikiams visai uztektu vien mikseri nusipirkti g.gif
ir kokios firmos turi?
Atsakyti
QUOTE(morgana @ 2005 12 21, 17:00)
o tai cia tas daiktas, kur kokteilius plakti galima??? o neuzsikemsa ten kas nors  g.gif juk bulves kietos. o gal cia nuo galingumo priklauso? kuo galingesnis - tuo geriau sutrina?
atsakyk please  4u.gif  nes as jau galvoju - gal mano poreikiams visai uztektu vien mikseri nusipirkti  g.gif
ir kokios firmos turi?

Ne ne, ne tas daiktas kur kokteiliams plakti, o kombaine dedasi mikserio dalis. Kaip keiciasi visokios pjaustykles taip ir mikseris yra.
jei nori kose bulviu daryti, tai uzteks ir paprasto mikserio.
Atsakyti
QUOTE(vota @ 2005 12 22, 10:43)
Ne ne, ne tas daiktas kur kokteiliams plakti, o kombaine dedasi mikserio dalis. Kaip keiciasi visokios pjaustykles taip ir mikseris yra.
jei nori kose bulviu daryti, tai uzteks ir paprasto mikserio.


nu pasirodysiu ikyri, bet noriu tiksliai viska issiaiskinti ax.gif
kas tas "paprastas mikseris".
tai va su tokiu daiktu galima bulviu kose pasidaryti??? (idejau nuoroda, nes nemoku ikelti paveiksliuko) smile.gif

http://www.bestshop....e_blenderis.jpg

Atsakyti
Nelabai turiu laiko skaityti visos temos, sorry, bet labai norėčiau sužinoti kuo skiriasi virtuvinis kombainas nuo blenderio? Gal kuri nors supermama man atsakys? Labai lauksiu.
Atsakyti
QUOTE(morgana @ 2005 12 22, 14:53)
nu pasirodysiu ikyri, bet noriu tiksliai viska issiaiskinti  ax.gif
kas tas "paprastas mikseris".
tai va su tokiu daiktu galima bulviu kose pasidaryti??? (idejau nuoroda, nes nemoku ikelti paveiksliuko)  smile.gif

http://www.bestshop....e_blenderis.jpg

Ne gal unsure.gif , ten toks priedas dedasi, jeigu teisingai įsivaizduoju, kaip, pvz, kiaušiniam plakt rolleyes.gif . Va su tuo gal g.gif . Bet kad ten tik skystimui plakt daugiau skirta unsure.gif .
Atsakyti
QUOTE(ginaja @ 2005 12 22, 15:23)
Nelabai turiu laiko skaityti visos temos, sorry, bet labai norėčiau sužinoti kuo skiriasi virtuvinis kombainas nuo blenderio? Gal kuri nors supermama man atsakys? Labai lauksiu.


Na, as ne supermama bigsmile.gif , bet siaip blenderis manau daugumoje virtuviniu kombainu yra tik viena is komplekto daliu 4u.gif Nes virtuvinis kombainas - jau ivaisiu prietaisu kombinacija mirksiukas.gif Pavyzdziui, mano virtuvinis kombainas turi tokias dalis: blenderis, mesmale, tas indas viskam tarkuot ir t.t. mirksiukas.gif Tikiuosi ka nors supratai g.gif
Atsakyti
QUOTE(turtle @ 2005 12 22, 16:55)
Na, as ne supermama  bigsmile.gif , bet siaip blenderis manau daugumoje virtuviniu kombainu yra tik viena is komplekto daliu  4u.gif Nes virtuvinis kombainas - jau ivaisiu prietaisu kombinacija  mirksiukas.gif Pavyzdziui, mano virtuvinis kombainas turi tokias dalis: blenderis, mesmale, tas indas viskam tarkuot ir t.t.  mirksiukas.gif Tikiuosi ka nors supratai  g.gif


Ačiū, aš galvuoju, ka man pirkti. Niekaip neapsisprendžiu. Pagal mano poreikiu, tai daugiausiai naudočiau blenderį.
Atsakyti