Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvinis kombainas

QUOTE(princiupesa @ 2007 05 10, 12:52)
Turiu Kenwood firmos kombainiuką. Bet ne tokį. Multipro FP920 (atrodo). Tai esu patenkinta. Yra visos funkcijos, galingumas 1000. Apie šitą konkrečiai tai nieko negirdėjau.

na suprantu, kad jis man morkas ir kita supjaustys, o tarkim kaip del bulviu tarkavimo, bulviu fri pjaustymo, ar yra galimybe dasipirkti papildomu peiliu. ka jis dar davo, na tarki kad ir jusu
Atsakyti
As taip pat noriu virtuvinio kombaino kad atliktu daug funkciju ir neuzimtu dau vietos biggrin.gif , bet kai apie ji paklausiu savo bendradarbiu nuomones tai jos sako kad tas kombainas niekam tikes daiktas blink.gif tai dabar blin net pasimeciau tai tas kombainas geras daiktas ar ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(coliukee @ 2007 05 10, 19:09)
As taip pat noriu virtuvinio kombaino kad atliktu daug funkciju ir neuzimtu dau vietos  biggrin.gif  , bet kai apie ji paklausiu savo bendradarbiu nuomones tai jos sako kad tas kombainas niekam tikes daiktas  blink.gif  tai dabar blin net pasimeciau tai tas kombainas geras daiktas ar ne  g.gif

as tai jau nusprendziau kad noriu, ir anksciau norejau 7768 philipso, taciau kai jau neriba.lt jais nebeprekiauja, tai jo kaina lygi kenwood, kur auksciau rasiau. taciau kenwood galingesnis, ir yra citrusine sulciaspaude. o kaip del kitu funkciju tai nelabai zinau, kuris geresnis tai bandaus issiaiskinti smile.gif
o siaip tai geras daiktas, nes jei visus "rakandus" (kus pjausto, tarkuoja ir pan.)susipirkti, tai brangiau kainuos nei kombainas.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(coliukee @ 2007 05 10, 18:09)
As taip pat noriu virtuvinio kombaino kad atliktu daug funkciju ir neuzimtu dau vietos  biggrin.gif  , bet kai apie ji paklausiu savo bendradarbiu nuomones tai jos sako kad tas kombainas niekam tikes daiktas  blink.gif  tai dabar blin net pasimeciau tai tas kombainas geras daiktas ar ne  g.gif



nu zinok as irgi visokiu nuomoniu prisiklausiau ir abejojau, issirinkau cia isgirtaji phlipsa, jau viena diena buvau pasiruosusi pirkt, ale aptarnavimas nepatiko parduotuveje tai supykau (laukiau 15 min, o konsultantai vienas nuo kito siuntinejo) ...... paskui gavau dovanu kombaina (visi zinojo jau kad jo noriu ir renkuosi ilgai, svarstau)...... gavau daug paprastesni, ne toki galinga ir su maziau funkciju nei philipsas, taciau naudoju kasdien...... man jis nepakeiciamas..... pvz vakar dariau grybu maltinukus..... nu fantastika.... svognus nulupau sumeciau, per 30 sek supjaustyti, suverciau i keptuve, tada suverciau i ta kombainini puoda grybus, paspaudziau mygtka jie jau susmulkinti..... uzvakar mano seima bulves kepe, nusiskuto ir per minute siaudeliais susitarkavo, o be to dar yra funkcija bulvems tarkuoti, tai sakiau reiks kada bulviniu blynu ant greituju iskepti, o tai dabar ta bulviu tarkavimo masina kol atsivelku, kol pasijungiu, paskui kol isplaunu, o kombaina daug paprasciau isplauti i surinkti, o be to jis pas mane ant spinteles virtuveje stovi wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Saga @ 2007 05 11, 07:58)
nu zinok as irgi visokiu nuomoniu prisiklausiau ir abejojau, issirinkau cia isgirtaji phlipsa, jau viena diena buvau pasiruosusi pirkt, ale aptarnavimas nepatiko parduotuveje tai supykau (laukiau 15 min, o konsultantai vienas nuo kito siuntinejo)  ...... paskui gavau dovanu kombaina (visi zinojo jau kad jo noriu ir renkuosi ilgai, svarstau)...... gavau daug paprastesni, ne toki galinga ir su maziau funkciju nei philipsas, taciau naudoju kasdien...... man jis nepakeiciamas..... pvz vakar dariau grybu maltinukus..... nu fantastika.... svognus nulupau sumeciau, per 30 sek supjaustyti, suverciau i keptuve, tada suverciau i ta kombainini puoda grybus, paspaudziau mygtka jie jau susmulkinti..... uzvakar mano seima bulves kepe, nusiskuto ir per minute siaudeliais susitarkavo, o be to dar yra funkcija bulvems tarkuoti, tai sakiau reiks kada bulviniu blynu ant greituju iskepti, o tai dabar ta bulviu tarkavimo masina kol atsivelku, kol pasijungiu, paskui kol isplaunu, o kombaina daug paprasciau isplauti i surinkti, o be to jis pas mane ant spinteles virtuveje stovi wink.gif

Ir kaip gi jis vadinasi?
Atsakyti
QUOTE(Kilbukas @ 2007 05 10, 13:57)
na suprantu, kad jis man morkas ir kita supjaustys, o tarkim kaip del bulviu tarkavimo, bulviu fri pjaustymo, ar yra galimybe dasipirkti papildomu peiliu. ka jis dar davo, na tarki kad ir jusu


Na, šitas (Multipro FP920) tai daro beveik viska. Pabandysiu surašyti:
1. Pjausto it tarkuoja daržoves;
2. Bulvytės free (šiaudeliais pjausto);
3. Tarkuoja smulkiai (pvz., bulves cepelinams, blynams);
4. Smaudžia citrusinius vaisius;
5. Spaudžia sultis iš morkų, obuolių ir pan.
6. Kapoja (pvz., mėsą sukapoja puikiai = faršas);
7. Plaka kokteilius
8. smulkina sūrius, riešutus, etc.
9. Plaka (pvz., grietinėlę, skystą tešlą)
10. Maišo kietesnę tešlą (gal reikėtų rašyti minko?, bet dar šitos nebandžiau funkcijos).

+ Kapojimui dar pridėtas mažesnis indelis, jei sukapoti reikia mažą kiekį produktų.
Dėl papildomų ddetalių, tai net nežinau ar jam ko dar trūksta. Bet sakė, kad ten,k ur garantine taisykla jų, tai jie turi visokių detalių, kurias pakeičia ar galima nusipirkti.

Atrodo viskas.
Atsakyti
QUOTE(aristokrate @ 2007 05 11, 09:13)
Ir kaip gi jis vadinasi?



manasis KENWOOD tik nezinau modifikacijos, bet tikrai ne uz 1000 Lt..... jis paprastesnis, man atrodo senesniu modeliu ispardavimas gal koks kur buvo .... na gavau as ji dovanu siaip be jokios progos..... atsidzaugti negaliu.... sake perkant ziurejo kad butu kuo daugiau tarkavimo disku...... yra dar ir citrusininiu vaisiu sulciaspaude, bet man ji nereikalinga, as ja turiu atskirai, tai nudojau viena karta per 5 metus..... ir manasis atrodo taip kur sone kokteiliu plaktuve yra ir stiklinis dubuo smulkinimui, teslos maisymui...
o smulkinimas yra burkine tarka, ta smulkioji tarka, riekutemis pjausto ir siaudeliais (bet ne fri, mazesniais) ...... dalykas virtuveje nepakeiciamas wink.gif
Atsakyti
QUOTE(princiupesa @ 2007 05 11, 10:19)
Na, šitas (Multipro FP920) tai daro beveik viska. Pabandysiu surašyti:
1. Pjausto it tarkuoja daržoves;
2. Bulvytės free (šiaudeliais pjausto);
3. Tarkuoja smulkiai (pvz., bulves cepelinams, blynams);
4. Smaudžia citrusinius vaisius;
5. Spaudžia sultis iš morkų, obuolių ir pan.
6. Kapoja (pvz., mėsą sukapoja puikiai = faršas);
7. Plaka kokteilius
8. smulkina sūrius, riešutus, etc.
9. Plaka (pvz., grietinėlę, skystą tešlą)
10. Maišo kietesnę tešlą (gal reikėtų rašyti minko?, bet dar šitos nebandžiau funkcijos).
+ Kapojimui dar pridėtas mažesnis indelis, jei sukapoti reikia mažą kiekį produktų.
Dėl papildomų ddetalių, tai net nežinau ar jam ko dar trūksta. Bet sakė, kad ten,k ur garantine taisykla jų, tai jie turi visokių detalių, kurias pakeičia ar galima nusipirkti.
Atrodo viskas.

Dekui, tada kur nusiziurejau turetu ta pati daryti minimum smile.gif
Atsakyti
Jau 1, 5 metų turiu Philips 7768 kombainą ir dar nenusivyliau. Nors namie kasdien valgom pusryčius ir vakarienę, bet kombainas stovi ant spintelės, nes naudoju gana dažnai, tik nereikalingus peilius suslėpiau į spintelę. Tradiciškai savaitgalį vaikams plaku kokteilius. Gaila tik, kad mėlynes pabaigiau ir žemuogės baigiasi.
Atsakyti
o gal kuri nors turi tokį super kombainą, kuris tik pjaustytų grėžinėliais ir šiaudeliais, o savaime, ir vietos mažai užimtų. Man taip tokio reikia bigsmile.gif
Atsakyti
tai tada reikėtų žiūrėti kokią elektinę tarką ar pan. Nes aš tokį turėjau kažkada rankinį daikta - tik pjaustė šiaudeliais, griežinėliais ir tarkavo. Manau, kad galima rasti ir elektrinį aparatą.
Atsakyti
QUOTE(sprinza @ 2007 05 14, 15:00)
o gal kuri nors turi tokį super kombainą, kuris tik pjaustytų grėžinėliais ir šiaudeliais, o savaime, ir vietos mažai užimtų.  Man taip tokio reikia bigsmile.gif

yra kazkoks philipso aparatas: http://www.elektroma...145012011627630

arba: http://www.senukai.l...id=000050657393

ir va dar kenwood: http://www.neriba.lt...c8afd1.27091340

tefal: http://www.neriba.lt...dc27a5.79903082
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kilbukas: 15 gegužės 2007 - 21:23