Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvinis kombainas

QUOTE(Kilbukas @ 2007 03 21, 09:56)
na tai buvai topo centre... smile.gif


Topo centre tai nieko neišsprendžiau verysad.gif , bet dar yra ir vartotojų teisių gynimo organizacija g.gif ... tikrai tylėti nežadu... didis.gif didis.gif didis.gif
Atsakyti
QUOTE(jutute @ 2007 03 23, 15:07)
Topo centre tai nieko neišsprendžiau verysad.gif , bet dar yra ir vartotojų teisių gynimo organizacija  g.gif ... tikrai tylėti nežadu... didis.gif  didis.gif  didis.gif


tikiuosi kad pavyks...
tik nesuprantu kodel kiti pirkejai tyli... o tai kaip jie tau aiskinosi del galingumo
Atsakyti
QUOTE(Kilbukas @ 2007 03 23, 14:18)
tikiuosi kad pavyks...
tik nesuprantu kodel kiti pirkejai tyli...  o tai kaip jie tau aiskinosi del galingumo

Jie pradėjo aiškinti, kad galingumas iki 1000, bet aš sakau, kad ant aparato mano parašyta 800, o ant jų etiketės ir dėžės 1000, tai paskui sako, gal čia spausdinimo klaida,ir dar pasiūlė kreiptis į philipsą, bet aš jų nesąmoningų paistaliojimų daugiau neklausiau ir pasakiau kad netylėsiu, ir beto aš kombainą pirkau iš jų... mad.gif mad.gif mad.gif
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif O kodėl kiti tyli tai nežinau, gal jiems gerai... g.gif g.gif , bet man tai ne... aggressive.gif aggressive.gif aggressive.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jutute: 23 kovo 2007 - 15:39
QUOTE(jutute @ 2007 03 23, 16:38)
Jie pradėjo aiškinti, kad galingumas iki 1000, bet aš sakau, kad ant aparato mano parašyta 800, o ant jų etiketės ir dėžės 1000, tai paskui sako, gal čia spausdinimo klaida,ir dar pasiūlė kreiptis į philipsą, bet aš jų nesąmoningų paistaliojimų daugiau neklausiau ir pasakiau kad netylėsiu, ir beto aš kombainą pirkau iš jų... mad.gif  mad.gif  mad.gif
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  O kodėl kiti tyli tai nežinau, gal jiems gerai... g.gif  g.gif , bet man tai ne... aggressive.gif  aggressive.gif  aggressive.gif


na as internete skundai.lt ar kazkaip buvau radus kaip raso zmones, kad nusipirke nusivyle, kad galingumas 800w (nors raso 100w) ir nera citrusines sulciaspaudes
tai va nuo to laiko ziuriu, kad tik tu viena aiskinies.. matyt tikrai cia koks philipso brokas ,arba jie kokia klaidinancia informacija teikia pardoms (tokia masinia klaidinancia)
bet juk kuo toliau tuo dazniau girdziu neigiamus atsiliepimus apie topo centra.. tu juk ju pirkejas ir jie dabar pardave preke ir nesirupina problemos sprendimu, klientas jiems svarbus tik tada kai pinigus moka, o poto vienodai gun_bandana.gif gun_bandana.gif bash.gif protest.gif
Atsakyti
Taip taip aš su tavimi sutinku drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Tai va mergaitės mūsų tas išgirtasis kombainas 7768, yra tik 800 galingumo, nes taip rašo ir ant dėžės, tik aš nemačiau.... blink.gif ,o kad jie rašo ant savo etiketės tai dar ne viskas...net vartotojų teisės nieko neišaiškino, PRIEŠ PERKANT REIKIA PASITIKRINTI IR KAS PARAŠYTA ANT APARATO... cray.gif cray.gif cray.gif
Tai tik jų reklama, kad 1000, taip apgaudinėja žmones aggressive.gif aggressive.gif aggressive.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jutute: 02 balandžio 2007 - 15:45
Vakar vakare nusipirkau Philips Cucina HR 7745 800W kombaina - prisipazinsiu, instrukcija perskaiciau, bet negaliu sakyt kad labai idemiai. Siaip is instrukcijos daugiau pagalbos tikejaus, nes ten nelabai aisku: pvz.nenurodyta laiko trukme, kiek reikia plakti/maisyti...Ir dar ten parasyta, kad negalima daugiau nei 2 kartu paleisti, tada reikia atausinti kombaina ir tik po to vel is naujo. Va sito as nesupratau....Gal kas jau tureje kombaina, tiems savaime suprantama, bet man tai biski aukstasis pilotazas. Pabandziau pasigaminti pieno/ledu kokteili. Garsas tai mikserio ohoho! Pagal paveiksliuka mikseriui parodyta kad naudoti rankenele 'pulse' o ne greicio rankenele, tai bijojau ka nors sudeginti ir ilgai neplakiau...Bet kokteilis buvo skanu. tongue.gif

Jei kas pasidalintumet patirtimi kaip naudotis tuo zverim - buciau dekinga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LiBo: 26 balandžio 2007 - 06:26
QUOTE(jutute @ 2007 04 02, 16:44)
Tai va mergaitės mūsų tas išgirtasis kombainas 7768, yra tik 800 galingumo, nes taip rašo ir ant dėžės, tik aš nemačiau.... blink.gif ,o kad jie rašo ant savo etiketės tai dar ne viskas...net vartotojų teisės nieko neišaiškino, PRIEŠ PERKANT REIKIA PASITIKRINTI IR KAS PARAŠYTA ANT APARATO... cray.gif  cray.gif  cray.gif
Tai tik jų reklama, kad 1000, taip apgaudinėja žmones aggressive.gif  aggressive.gif  aggressive.gif

Na o jeigu pirkti is neriba.lt tai tada ner kaip pasiskaityt instrukcijos. ka tada daryti?
Papildyta:
gal tiesiog dar reikia kreiptis i philips atstovybe, kad informuotu daugiau apie ju paskleista klaidinga informacija
Atsakyti
Nu va neriba.lt jau nera philips 7768, o dabar kita radau, gal kas turi ar kazka zino apie si modeli:
http://www.neriba.lt...db29a1.03779579
Atsakyti
QUOTE(LiBo @ 2007 04 26, 07:25)
Vakar vakare nusipirkau Philips Cucina HR 7745  800W kombaina - prisipazinsiu, instrukcija perskaiciau, bet negaliu sakyt kad labai idemiai. Siaip is instrukcijos daugiau pagalbos tikejaus, nes ten nelabai aisku: pvz.nenurodyta laiko trukme, kiek reikia plakti/maisyti...Ir dar ten parasyta, kad negalima daugiau nei 2 kartu paleisti, tada reikia atausinti kombaina ir tik po to vel is naujo. Va sito as nesupratau....Gal kas jau tureje kombaina, tiems savaime suprantama, bet man tai biski aukstasis pilotazas. Pabandziau pasigaminti pieno/ledu kokteili. Garsas tai mikserio ohoho! Pagal paveiksliuka mikseriui parodyta kad naudoti rankenele 'pulse' o ne greicio rankenele, tai bijojau ka nors sudeginti ir ilgai neplakiau...Bet kokteilis buvo skanu. tongue.gif

Jei kas pasidalintumet patirtimi kaip naudotis tuo zverim - buciau dekinga.



As tai jau seniai turiu si modeli, kokteilius plaku ne su "pulse", o antru greiciu (ir gana ilgai. Rudeni, kai prasideda visokie konservavimai, tai visas darzoves su juo pjaustau ir neziuriu as to laiko doh.gif Jei jau ikaistu gerai, tai isjungciau lotuliukas.gif
Atsakyti
Ar kasnors turi ar zino apie Kenwood KM266 :
http://www.neriba.lt...db29a1.03779579
kazkaip galvoju gal geresnis turetu buti uz philips 7768, nors man philips skamba patikimiau, bet cia yra dvi sulciaspaudes, galingesnis jis...
nu tai laukiu nuomoniu smile.gif
Atsakyti
Turiu Kenwood firmos kombainiuką. Bet ne tokį. Multipro FP920 (atrodo). Tai esu patenkinta. Yra visos funkcijos, galingumas 1000. Apie šitą konkrečiai tai nieko negirdėjau.
Atsakyti