Įkraunama...
Įkraunama...

The Vampire Diaries

Kaip jums serialo posūkiai? Elena vėl žmogus, Deimonas reik manyt, kad žmogum netaps biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Twiggy @ 2015 05 06, 10:51)
Kaip jums serialo posūkiai? Elena vėl žmogus, Deimonas reik manyt, kad žmogum netaps biggrin.gif

tai vietoje Ninos nebus kitos aktores?? bus deimono ir stefano VD? gal ir nieko toks vingis lotuliukas.gif
Atsakyti
Manau, kad jau ir reikėjo užbaigti su šiuo sezonu visą serialą, nes koks serialas be pagrindinės aktorės biggrin.gif
Atsakyti
Na ir kaip jums serija? Serijos pabaiga jau kokia. Kazi kaip Elenutei baigsis g.gif Isvis man logiskiausiai butu sezona uzbaigti jos mirtimi,nes neisivaizduoju,kaip kitaip ja pradangins,kad jau kita sezona jos nebebus.
Atsakyti
QUOTE(Linušiukė @ 2015 05 08, 12:22)
Na ir kaip jums serija? Serijos pabaiga jau kokia. Kazi kaip Elenutei baigsis g.gif  Isvis man logiskiausiai butu sezona uzbaigti jos mirtimi,nes neisivaizduoju,kaip kitaip ja pradangins,kad jau kita sezona jos nebebus.


Jaučiu, kad Elenytei galas biggrin.gif Ir vėėėl prasidės Deimono depresijos ir pan. doh.gif Bet šiek tiek gaila, kad jos nebebus, vis tiek viskas sukosi aplink ją, esmė beveik visada buvo - su kuriuo iš brolių ji galiausiai liks. O dabar taip gausis, kad nė su vienu... Įdomu, kaip toliau veiksmas rutuliosis be jos smile.gif
Atsakyti
Ko gero einama link mieganciosios grazuoles teorijos... biggrin.gif
Kai uzburs Elena su Bonnie, kad Elena miegos tol, kol Bonnie nenumirs. Jei bandys kazka daryt/apgauti, tai numirs abi biggrin.gif
Atsakyti
Na, taip anonsas nieko gero nežada...

Pasakyk sudie, kol dar nevėlu smile.gif

https://www.youtube....h?v=FR3bZly4KGg
Atsakyti
QUOTE(mitnick @ 2015 05 08, 18:57)
Na, taip anonsas nieko gero nežada...

Pasakyk sudie, kol dar nevėlu smile.gif

https://www.youtube....h?v=FR3bZly4KGg


Mhm... Kaip ir aišku, kas bus. Įdomu, kai serialas atrodys be Ninos... Gal kokią naują aktorę atves? g.gif
Atsakyti
Tokia pabaiga butu logiskiausia. Bet labai liudna,matyt prisirisimas prie sio serialo,aktoriu daro savo. Labai liudna,kad nebus grazi pabaiga. Gaila Deimucio labai. Per paskutine serija tikriausiai reiks ir asara nubraukt... verysad.gif
Atsakyti
Man irgi labai keita bu žiurėti serialą be Ninos, nes juk serialas ir buvo apie ją ir jos meilę broliams smile.gif o db jos nelieka.... sad.gif kažkaip taip net keista matyti prisiminimus iš pirmų sezonų, kai viskas buvo visai kitaip... oi kiek spėjo visko pasikeisti per tuos 6 sezonus...
Atsakyti
Bet man Ninos pasitraukimas is TVD itartinas..sutapo su IANo vestuvemis.. Bet gal cia sutapimas unsure.gif
Aisku, tas jos miegas dar suteikia vilti hepyendui..
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 05 11, 00:38)
Bet man Ninos pasitraukimas is TVD itartinas..sutapo su IANo vestuvemis.. Bet gal cia sutapimas unsure.gif
Aisku, tas jos miegas dar suteikia vilti hepyendui..


Vadinas, ne aš vienas taip mąstau smile.gif.

Taip, VIENAS, sorry, supermamytės tongue.gif

Manau, kad šis variantas gali būti tas iš populiarių holivudinių dramų tarp porų, kuomet viena pusė nori ir "spaudžia" tuoktis, kurti šeimą, - o kita pusė to nenori. Elena nenori, per jauna, Ianas norėjo...pykos... Visaip galėjo būti smile.gif).

Beje, Nina anksčiau labai gerai dainavo:

https://www.youtube....h?v=eG-OTZlBGnE



Atsakyti