Įkraunama...
Įkraunama...

The Vampire Diaries

QUOTE(lilget @ 2013 12 01, 11:54)
Ar ner naujos serijos ar nerandu  g.gif


nėra...
Atsakyti
Aciu 4u.gif
Atsakyti
aš ir nemėgstu pertraukėlių;/
Atsakyti
Patiko naujausia serija . Nekantriai laukiu sekančios smile.gif
Atsakyti
Man irgi patiko nauja serija, pagaliau kazkoks realus veiksmas, tik man tai primena paskutini True Blood sezona g.gif
Atsakyti
Ir man baisia patiko, katik suziurejau wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif Kada sekanti serija bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kibelė @ 2013 12 09, 09:09)
Man irgi patiko nauja serija, pagaliau kazkoks realus veiksmas, tik man tai primena paskutini True Blood sezona g.gif


Nepirma kart pastebiu, kad islenda panasumu su True Blood g.gif
Atsakyti
Gera serija, daug veiksmo smile.gif paliko intrigą didelę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kibelė @ 2013 12 09, 10:09)
Man irgi patiko nauja serija, pagaliau kazkoks realus veiksmas, tik man tai primena paskutini True Blood sezona g.gif

aš jau po praeitos serijos pagalvojau, kad kažkur tai jau matyta biggrin.gif tie visi eksperimentai su vampyrais ir t.t. tikrai primena drinks_cheers.gif
bet iš kitos pusės - paskutinę seriją sužiūrėjau labai noriai, lengvai ir įdomiai smile.gif tik kilo klausimas ar rimtai Deima vis dar žudo tą giminę, ar čia toks jo dėmesio nukreipimo nuo Elenos manevras g.gif
Stefan su Catherine thumbup.gif
Atsakyti
Keista, bet man su True Blood visai jokio panasumo nebuvo schmoll.gif

Nors sezonas ziurisi neblogai, man asmeniskai, sito serialo manija turbut jau praejo biggrin.gif Ziuriu dar, bet viskas nebe taip ax.gif
Atsakyti
Pažiūrėjau kada Originalų nauja serija bus, ir tuo pačiu pažiūrėjau dienoraščių serijų pasirodymą.
Pasibaisėjau ir vienu ir kitu. TVD šią savaitę 10-ta serija bus. O 11-toji tik sausio 23d. ... dry.gif
Atsakyti
QUOTE(sun.flower @ 2013 12 11, 09:45)
tik kilo klausimas ar rimtai Deima vis dar žudo tą giminę, ar čia toks jo dėmesio nukreipimo nuo Elenos manevras  g.gif


manau, kad neapsimeta, kitaip gi nebūtų žinojęs apie tą Sarą smile.gif užjaučiu jį, kai susitiks vėl su Enzo smile.gif
Atsakyti