Įkraunama...
Įkraunama...

The Vampire Diaries

visai smagi serija buvo, kazin liks tik viena Elenute g.gif Kaip manot Katerina mirs ar kaip kate dar nezinia kelinta karta prosikels lotuliukas.gif
Gaila Damono ax.gif
Atsakyti
Nemirs Katerina irnesakyk.gif taps kitokia antgamtine butybe, kaip jos tevas, kitaip manau apie tai kalbos nebutu, o dabar kaip ir aisku, kad bus.
Tikrai neisivaizduoju TVD be Ketrin rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*kineziuke* @ 2013 12 15, 13:42)
Nemirs Katerina  irnesakyk.gif taps kitokia antgamtine butybe, kaip jos tevas, kitaip manau apie tai kalbos nebutu, o dabar kaip ir aisku, kad bus.
Tikrai neisivaizduoju TVD be Ketrin rolleyes.gif


jo, jei ne ji dabar, tai nebūtų taip įdomu smile.gif įneša ugnelės ji smile.gif ir man visai fainiai, kas ji ir Stefanas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Flora7 @ 2013 12 15, 16:39)
jo, jei ne ji dabar, tai nebūtų taip įdomu smile.gif įneša ugnelės ji smile.gif ir man visai fainiai, kas ji ir Stefanas smile.gif

man irgi patiko, taip nesaldziai valiukiskai jie, be jokiu perdetu seiliu thumbup.gif
Atsakyti
Pasidariau sau šventę ir per kelias dienas peržiūrėjau visas 5 sezono pritaupytas serijas biggrin.gif Šio sezono Stefanas (ir be atminties ir su atmintim) man labiau patinka - nebe susileidęs skystalas (ne tai, kaip Elenutė, kuri Stefaną myli ne kaip TIK draugą), toks vyriškesnis, tvirtesnis. O va Deimonas visai boba pasidaręs biggrin.gif Tegul kūrėjai pažiūri pakartotinai pirmą sezoną ir prisimeną Deimono humoro jausmą, kuris šiame sezone trumpam buvo grįžęs tik 10 serijoj biggrin.gif
Kad Deimon paliko Eleną, tai ar nebus taip, kad ją guos Stefan, Katerina pavydės (jei nemirs) ir vėėėl nesibaigiantis meilės daugiakampis suvešės biggrin.gif
Tyleris man ir šiaip niekad nepatiko, kažkoks kvaiša, gaila Karolinos jau..
Kaip jums Bonės nauja šukuosena? Ir kaip patinka Nadia?
Skaičiau, kad per 100-ąją seriją (11), kažkas mirs, gal tai ir bus Katerina. Galų gale juk reikia kažkaip serialą užbaigti biggrin.gif
Atsakyti
Nemirs jokia Katerina. Jau labiau tiketina kad kokia Nadia ar dar kas trumpam atejes i seriala. O uzbaigt tai tik po 6 sezono tik reiks (jei reiks) taip kad dabar tikrai per anksti smile.gif
Atsakyti
Na ka, savaitgali atidaviau duokle vampyrams, suziurejau ir TVD ir Originals ... karsta.gif

Ir ka, apie TVD kaip ir nera ka komentuoti, issisemes jis, su pirmais sezonais nera net ka lyginti. Ziurejau tik del ipratimo. Ir kaip jame truksta originalu... Deima su Elena patape eiline pora, visai neidomu i juos ziuret buvo, kartais net noredavosi imti ir prasukti. Stefanas liko Stefanu, buvo grazu ziureti i juos abu su Katerina, galetu jie buti pora ilgesni laika, o tas jo dabar pastovus seilejimasis del Elenos nuobodus ir neidomus. Patiko is visu gal Sailosas labiausiai - nese intrigos, netiketumu, ir aplamai toks atsipalaidaves, toks atsiputes (ziauriai patiko ta vieta, kur jis stoteleje lauke autobuso biggrin.gif) Reikia naujos intrigos... Tailerio ir Karolinos issiskyrimas lyg ir duoda vilti, kad gal kas gali issirutulioti tarp Klauso ir Karolinos... Ta chemija tarp ju, uch... Skaiciau spoileri, kad Klaus gris 100 serijos proga i TVD (sekanti kur sausi pasirodys ir bus 100-ji?)
Dar kai toki klipa radau wub.gif Beje, jie isrinkti ir karsciausia 2013 m. TV pora smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2014 01 14, 19:16)
Deima su Elena patape eiline pora, visai neidomu i juos ziuret buvo, kartais net noredavosi imti ir prasukti.


nu va...aš laukiau tos minutės, kai Deima bus su Elena kasdienybėje smile.gif jie lygiai tokie pat ,,neįdomūs", kaip ir Stefka buvo su Elena smile.gif bet tokia jau ta kasdienybė smile.gif bigsmile.gif Šitoj sferoj lygu lygu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Flora7 @ 2014 01 14, 20:38)
nu va...aš laukiau tos minutės, kai Deima bus su Elena kasdienybėje smile.gif jie lygiai tokie pat ,,neįdomūs", kaip ir Stefka buvo su Elena smile.gif bet tokia jau ta kasdienybė smile.gif bigsmile.gif Šitoj sferoj lygu lygu smile.gif

Tai vat, visada idomu stebeti ir ziureti visa procesa, o ne rezultata...

Sis sezonas ne paskutinis? 6 berods turejo buti? Idomu ka dar cia sugalvos, kad istempti 1.5 dar biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2014 01 14, 21:24)
Tai vat, visada idomu stebeti ir ziureti  visa procesa, o ne rezultata...

Sis sezonas ne paskutinis? 6 berods turejo buti? Idomu ka dar cia sugalvos, kad istempti 1.5 dar biggrin.gif


jau dabar sunkiai sugalvoja, 6 - lieps patiems susigalvot biggrin.gif biggrin.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Ši serija labai patiko iki tos vietos, kai Katerina įėjo į Elenos kūną, taip iškart ir pradėjau galvoti,kad dabar visą sezoną visi bandys sugražinti Elena.
Labai patiko Klauso ir Caroline scena, bet tie žodžiai, jog nebegrįšiu čia, tai suglumino. Ar čia jau pabaiga viskam ar Caroline jau paruošta vieta The Originals? Man asmeniškai patys vampyrai labai išsisėmė. Šią savaitę jų laukiau labai vien dėl Klauso ir Caroline, bet pajutau tą jaudulį, tą laukimą ir tikrinimą ar yra serija, kaip seniau. Kadangi žiūriu ir Originals, tai man jie asmeniškai dabar tvirtesni, turintys gerus aktorius, gerą istoriją. Trūksta tų originaliųjų vampyruose.. net labai..
Atsakyti
Tai jau yra serija bigsmile.gif

Na reikes vakare suziuret... Tai kaip galima suprasti ivyko Klaroline scena? Ko grizo Klausas i miesteli? Paspoilinkit, nekantrauju biggrin.gif
Atsakyti