Įkraunama...
Įkraunama...

FILMAI, FILMAI, FILMAI

tai taip, ten ta tematika jie ir surinkti. atsitiktinai fb radau.
Atsakyti
per kelias tinginio dienas dar pažiūrėjau:

Now you see me - filmas, lyginamas su The prestige ir The Illusionist. pastarieji man gal geresni, bet ir šitas neblogas. iliuzijos, apgaulės, gaudynės, veiksmas, atomazgoj - netikėtas posūkis (nors man šiek tiek neįtikinantis jis buvo g.gif)

Captain Phillips - myliu Tomą Hanksą, čia jis irgi superinis. vaidina piratų užgrobto laivo kapitoną. visas filmas apie užgrobimą. filmas neblogas, aišku, su neišvengiamu amerikansu patosu, kurio nemėgstu blush2.gif net nežinau, kaip tą įvardinti, na perspaudžia kartais Holivudas su savo kariuomenės ir galios vaizdavimu filmuose blush2.gif

Hereafter - su jūsų ką tik aptartu M. Damon. apie kelis skirtingus žmones, vienaip ar kitaip susidūrusius su mirtim. iš pradžių rodomos kaip atskiros istorijos, bet jau pačioj pradžioj aišku, kad galiausiai jos persipins. filmas lėtokas, bet nėra nuobodus. nebuvo kažkas vow, bet kad ir nepatiko, nesakyčiau. per viduriuką.

A lonely place to die - kaip ir kažkas iš rašiusių, nemėgstu ir aš Mellisos George. turbūt geriausia ji buvo "Be namų negerai" smile.gif ta pastoviai prasižiojusi mina doh.gif filmas apie alpinistus, kurie kalnuose randa pagrobtą mergaitę. ir po to visą filmą - persekiojimas. stipriai vidutinis filmas, bet jei norisi veiksmo ir mažai galvojimo, galima ir pažiūrėti.

One hour photo - įprastai gerietis Robin'as Williams'as vaidina visai ne gerietį šitame filme - fotolaboratorijos darbuotoją, per daug jau linkusį apžiūrėti jam atneštas daryti nuotraukas. visai patiko. kažkodėl lig šiol galvojau, kad nutraukos tose laboratorijose daromos grynai mašininiu būdu, be žmogaus įsikišimo. dabar bijosiu nešt daryt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensi: 29 gruodžio 2013 - 16:03
QUOTE(Monmorensi @ 2013 12 29, 17:02)
Now you see me - filmas, lyginamas su The prestige ir The Illusionist. pastarieji man gal geresni, bet ir šitas neblogas. iliuzijos, apgaulės, gaudynės, veiksmas, atomazgoj - netikėtas posūkis (nors man šiek tiek neįtikinantis jis buvo g.gif)

One hour photo kažkodėl lig šiol galvojau, kad nutraukos tose laboratorijose daromos grynai mašininiu būdu, be žmogaus įsikišimo. dabar bijosiu nešt daryt  biggrin.gif

visiškai sutinku apie Now you see me smile.gif

turiu pažįstamą, kuris fotolaboratorijoj dirba, tai sakė, kad tikrai apžiūri foto, o kiti kolegos dar ir pasidaro po kopiją ax.gif
poster_offtopic.gif
Atsakyti
QUOTE(Prietarai @ 2013 12 29, 21:13)
turiu pažįstamą, kuris fotolaboratorijoj dirba, tai sakė, kad tikrai apžiūri foto, o kiti kolegos dar ir pasidaro po kopiją  ax.gif
poster_offtopic.gif

vajei biggrin.gif
Atsakyti
Passion (2012) - apie intrigas didelėse įmonėse, kai atrodė jau, kad viskas aišku ir kaip ir nebeįdomu, užsimezgė nebloga intriga ir laikė įtampoje iki pat paskutinės minutės.
Atsakyti
QUOTE(Mėlynos akys @ 2013 12 29, 02:49)
nu kad koks dar svarbus ivykis be papjauto nuosavo diedo gali but? man ta didaktika lindo per visur, tipo va, del babkiu ka galima padaryt, kokiu tablietku israsyt, sugriaut gyveeeenima kazkieno, Jezau biggrin.gif paskutinis dalykas, kuri prisimenu siuzete buvo kad madam pradejo sakyti laidotuviu kalba. tada miegas tapo itin galinga jega smile.gif


Pritarsiu jums apie Side effect, man irgi jis nuobodus ir neypatingai sudominęs, pasirodė biggrin.gif
Ir dar, yra grupė tokio tipo filmų, kurie būna tokie atseit su netikėtom pabaigom, bet jau nuo vidurio ta netikėta pabaiga būna aiški biggrin.gif, tai va, man šitas buvo vienas iš tokių ax.gif

Iš mano pusės filmų fronte nieko naujo, tik per LNK (berods) užtaikyti ir iš neturėjimo ką veikti, pažiūrėti The Family ir Safe Haven pirmojo pabaigos, tos susišaudymo scenos, taip ir likau nesupratusi, ten filmo režisierius parodijavo tokio tipo susišaudymo scenas ar viskas ten rimtai vyko biggrin.gif , o antrasis filmelis - paauglėm mergaitėm, nelabai yra ką ir komentuoti biggrin.gif

dar vieną atsiminiau Killer Joe, apie vyruką patekusį bėdon ir bandantį surinkti pinigų, kad iš tos bėdos išsisuktų. Truputį absurdiškas, su juodu humoru,visai sakyčiau neblogas rolleyes.gif , M. McConaughey, mano akimis, sužibėjo šiame filme
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amabel: 30 gruodžio 2013 - 10:00
Paziurejau vakar Gravity. Be jokios abejones ji reikia ziureti kino teatre su 3D. Vaizdai labai grazus smile.gif
Aisku tai fantastinis filmas, bet jau kai moteriske per pora minuciu nukrenta is kosmoso i ezera, atsistoja ir nueina tai... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 30 gruodžio 2013 - 09:50
mums su MB visai patiko The Best Offer

toks ramus, bet su įdomia pabaiga, ir G.Rush`as kaip visada nuostabus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lillita: 30 gruodžio 2013 - 10:03
QUOTE(Monmorensi @ 2013 12 29, 18:02)
per kelias tinginio dienas dar pažiūrėjau:

Now you see me -

One hour photo

pirmasis mane tai nuvyle, toli jam grazu iki Prestizo
One hour.. prisimenu maloniai susiziurejo, letai, pamazu, bet gan patikusi psichologine drama

vakar diedas susirietes gyre The Familly - kai pradejau klausinet kuo jis toks geras ir patiko, tai pradejo aiskint, kad gal ne toks jau jis ir geras, kaip cia pradzioj pasisake, sakau, o kas rezisierius, tai nezino, koks jam skirtumas, nes filmas vistiek geras biggrin.gif
o as va vengiu kazkaip Pfeifer, tai greiciausiai, neziuresiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LEEja: 30 gruodžio 2013 - 10:26
Labai dėkinga rekomendavusioms mini serialą Top of the Lake - itin kabinantis siužetas, ryt desertui pasilikau 3 paskutines serijas ax.gif Gal kas žinot dar tokių panašių serialų?
Atsakyti
Gal zinot is kur atsisiusti geros kokybes Captain Phillips be tu korejetiesku titru?? Isvis be jokiu titru kad butu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 30 gruodžio 2013 - 14:44
QUOTE(Shalimar @ 2013 12 30, 09:47)
Paziurejau vakar Gravity. Be jokios abejones ji reikia ziureti kino teatre su 3D. Vaizdai labai grazus smile.gif
Aisku tai fantastinis filmas, bet jau kai moteriske per pora minuciu nukrenta is kosmoso i ezera, atsistoja ir nueina tai... biggrin.gif

Tas atsistojimas labiau netiesiogine prasme turėjo būt priimtas.

Savaitgalį lankiausi "Ledo šalyje/Frozen" - nesitikėjau, bet kaip animacinis filmukas padarė tikrai nemažą įspūdį. Toks žiemiškai gražus ir mielas. Jaunesnei sesei irgi labai patiko, tad jei tėveliai ieško, į kokį filmuką galėtų nusivesti savo vaikus, siūlyčiau šito nepraleisti, manau patiktų smile.gif Pilną nuomonę galite paskaityti čia.
Atsakyti