Įkraunama...
Įkraunama...

FILMAI, FILMAI, FILMAI

filmai, kuriu nevertetu praleisti 2014
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Prietarai: 30 gruodžio 2013 - 18:09
QUOTE(LEEja @ 2013 12 30, 10:23)
vakar diedas susirietes gyre The Familly - kai pradejau klausinet kuo jis toks geras ir patiko, tai pradejo aiskint, kad gal ne toks jau jis ir geras, kaip cia pradzioj pasisake, sakau, o kas rezisierius, tai nezino, koks jam skirtumas, nes filmas vistiek geras biggrin.gif

aš režisierių irgi visai neįsidėmiu, nors ir pasižiūriu, kas režisavo, todėl tamstos diedą suprantu biggrin.gif

žiūrėjau ir aš The Family kai rodė per tv, man smagiai susižiūrėjo. toks "pažiūrėjai ir pamiršai", bet kartais reikia ir tokių.
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2013 12 30, 14:52)
Tas atsistojimas labiau netiesiogine prasme turėjo būt priimtas.

Savaitgalį lankiausi "Ledo šalyje/Frozen" - nesitikėjau, bet kaip animacinis filmukas padarė tikrai nemažą įspūdį. Toks žiemiškai gražus ir mielas. Jaunesnei sesei irgi labai patiko, tad jei tėveliai ieško, į kokį filmuką galėtų nusivesti savo vaikus, siūlyčiau šito nepraleisti, manau patiktų smile.gif Pilną nuomonę galite paskaityti čia.


idomu, nuo kokio amziaus vaikams tinkamas?
na buna kartais tie vaikiski perspausti su visokiom sexy uzuominom ir posakiais, kuriu pvz sesiameciui dar nereiktu girdeti. tai norisi zinot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bim-bam @ 2013 12 30, 21:02)
idomu, nuo kokio amziaus vaikams tinkamas?
na buna kartais tie vaikiski perspausti su visokiom sexy uzuominom ir posakiais, kuriu pvz sesiameciui dar nereiktu girdeti. tai norisi zinot  smile.gif

Mačiau salėj ir visai mažyčiukų vaikų, tai viskas labai gražiai ir ramiai praėjo. Man rodos, minimalaus cenzo filmui nėra, tad nėra ir amžiaus apribojimų. O kažkokių intymių užuominų ar juokelių nelabai ir pastebėjau, kaip tik, sakyčiau yra keletas gražių ir net pamokančių minčių, tad, manau, drąsiai galit vestis vaiką smile.gif
Atsakyti
na, visur vyksta 2013 metų -iausių sąrašai. o koks jums filmas buvo geriausias 2013aisias?smile.gif man tai visišku nugalėtoju yra Great Beauty.
Atsakyti
QUOTE(brumbrumai @ 2013 12 31, 12:55)
na, visur vyksta 2013 metų -iausių sąrašai. o koks jums filmas buvo geriausias 2013aisias?smile.gif man tai visišku nugalėtoju yra Great Beauty.

man AMOUR. http://www.youtube.c...h?v=F7D-Y3T0XFA

Vakar pažiūrėjau THE PAST. nežinau nežinau...pradžia man kiek per ilga, kaip ir apie nieką. Žiūri ir supranti, kad turėtų kažkas vykti, bet nieko nevyksta, galėjo greičiau "eiti prie reikalo". bet kokiu atveju filmas sukėlė daug pamąstymų, kaip pats pasielgtum vienoje ar kitoje situacijoje, kaip turėtų pasielgti ar reaguoti veikėjai. patiko pabaiga, be padėto taško, atvira laisviems pamąstymams.
Atsakyti
Mano dešimtukas. Be abejonės man metų filmu tapo "The broken circle breakdown". Tas šviesus graudumas iki paširdžių įstrigo ilgam.

1.The broken circle breakdown
2.The Straight story
3.Any day now
4.Ekskursantė
5.The way
6.Django unchained
7.He loves me... He loves me not
8.The hunt
9.The hidden face
10.My name is Khan

Reikia kitais metais tvarkingiau kaupti matytų ir norimų pamatyti filmų sąrašą, nes dabar belenkas. Sunkiai prisiminiau, kurie matyti šiais metais, o kurie pernai. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ka: 31 gruodžio 2013 - 14:43
QUOTE(Ka @ 2013 12 31, 14:42)
Mano dešimtukas. Be abejonės man metų filmu tapo "The broken circle breakdown".  Tas šviesus graudumas iki paširdžių įstrigo ilgam.

1.The broken circle breakdown
2.The Straight story
3.Any  day now
4.Ekskursantė
5.The way
6.Django unchained
7.He loves me... He loves me not
8.The hunt
9.The hidden face
10.My name is Khan

Reikia kitais metais tvarkingiau kaupti matytų ir norimų pamatyti filmų sąrašą, nes dabar belenkas. Sunkiai prisiminiau, kurie matyti šiais metais, o kurie pernai.  biggrin.gif

uzsivesk imdb sarasus wink.gif as tai be ju neisgyvenciau biggrin.gif ir siaip faina matyt, kiek filmu maciau per metus. kazkaip ziuriu, labai panasiai kiekvienais metais gaunasi smile.gif
Atsakyti
Jei neklystu, kažkas ieškojo Thérèse Desqueyroux , tai linkomanijoj yra įdėta. Vertas dėmesio filmas.

Dar viena komedija Due Date/2010 - nebloga, tikrai buvo iš ko juoktis. Vyrukas keliauja namo pas gimdančią žmoną, bet prie jo prilimpa žmogelis ir sukelia jam daug nepatogumų smile.gif
Atsakyti
as nereitinguosiu, man labai sunku pasakyti, kuris geresnis, visi labai patiko ir visi dramos smile.gif

The Station Agent (2003)
Jagten
A Royal Affair (2012)
The Secret in Their Eyes (2009)
Sling Blade (1996)
Rust and Bone (2012)
After the Wedding (2006)
Troubled Water (2008)
90 Minutes (2012)
Submarino (2010)
The Return (2003)
The Hidden Face (2011)
The Best Offer (2013)
Disconnect (2012)
Atsakyti
QUOTE(brumbrumai @ 2013 12 31, 14:47)
uzsivesk imdb sarasus wink.gif as tai be ju neisgyvenciau biggrin.gif

Turiu ten vieną sąrašą, kuriame belenkas dabar. Reikia daryti tvarką. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2013 12 31, 15:38)
Turiu ten vieną sąrašą, kuriame belenkas dabar. Reikia daryti tvarką.  biggrin.gif

nu smile.gif pradek, visai idomu wink.gif
Atsakyti