Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški filmai ir serialai (XXI Tema)

QUOTE(arden @ 2013 10 29, 21:24)
aš irgi net katučių suplojau pamačius šitą naujieną biggrin.gif jau badas buvo beprasidedąs biggrin.gif

Zinok, nuo 3 serijos pagreitis atsirado, idomu ziureti drinks_cheers.gif Rekomenduoju 4u.gif
Mano dienos repertuaras atrodo taip:
Vosmidisiatyje, kai ikelia serija
Dva otsa i dva syna, irgi kai serija ikelia
Krasnyje gori-ikelia po dvi serijas
thumbup.gif
Atsakyti
šiandien ryt laisvadieniai. tai pirmiausia reikia namus iškuopt, nes vyras vienas su vaikais namuose karaliavo, tai bože bože. savaitgaliui gal liks laiko pasižiūrėt bent tą karinį.
Atsakyti
baigiau ziuret_Дурная кровь (2013) 4u.gif
aciu, kas rekomendavo 4u.gif geras ir tikrai vertas ziurejimo 4u.gif
Atsakyti
žiūriu
Танцы марионеток 2013, 4 serijos

Suktas detektyvas cool.gif
Atsakyti
labas rytas,
pries miega vakar paziurejau_Хозяйка большого города (2013)_ melodrama thumbup.gif Patiko 4u.gif Aciu, kas rekomendavo cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2013 10 31, 07:54)
labas rytas,
pries miega vakar paziurejau_  (2013)_ melodrama thumbup.gif Patiko 4u.gif Aciu, kas rekomendavo cool.gif



man irgi tas patiko drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

Atsakyti
Padarysiu reklama serialui "Krasnyje gori", zinau, kad uzkabinsiu taip daugeli biggrin.gif Kaip ir sakiau, pirmos dvi serijos siaip sau buvo, kol isivaziavau, kol supratau, tai norejau jau net mesti, bet kuo toliau, tuo labiau filmas tapo ne vien istorinis, bet ir nuotykinis, beieskant baltuju paslepto aukso wub.gif
Zodziu, vienam mieste auga naslaiciu likes berniukstis Ilja, kuri augino kaip savo sunu japonu generolas, pagal visas tradicijas pasidares sau sepuka-pilvo perezimas praradus garbe-ir baltagvardieciu generolo sunus Arkadijus, kuris pasitraukus baltiesiems, liko irgi naslaitis mieste. Ir stai susidraugauja du naslaiciai, abu skirtingu auklejimu, mokymu, bet abu prisirisa vienas prie kito, kaip broliai. Besitraukdami baltagvardieciai turejo pervezti Rusijos auksa, bet banditai ta auksa pereme ir grabuose isveze i Sanchaju. Stai ir prasideda nuotykiai, i kuriuos isuko ir tuos du berniukscius, nes Rusijos aukso nori ir baltieji, ir banditai, ir raudonieji, ir cekistai. O berniuksciai-vienas moka anglu kalba, kitas japonu, tad cekistams labai paranku juos panaudoti surandant paslepta auksa Mandzurijoj, kuria valdo japonai.
Vienu zodziu, panos, pradzioj galvojau, kad filmas siaip ideologinis, na kaip Cepajevas ar Kotovskis, ale ne, pasirodo, nuotykinis thumbup.gif
Atsakyti
kreipiuos i Ramsius_jei jau radoet internete garsiaja -
Экскурсантка_bukite gera, idekite nuoroda_taip noreciua sio filmo pabaiga pamatyt cool.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 10 31, 12:32)
Padarysiu reklama serialui "Krasnyje gori
Cepajevas ar Kotovskis, ale ne, pasirodo, nuotykinis thumbup.gif


g.gif Aš tikėjaus kaip tik kad bus kaip Čepajevas ar Kotovskis, nes man nuotykiniai nelabai..... Nu baigsiu gaudyt ikrų baroną, gal pradėsiu tą žiūrėt 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ErikaN: 31 spalio 2013 - 12:46
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 10 31, 11:32)
Padarysiu reklama serialui "Krasnyje gori", zinau, kad uzkabinsiu taip daugeli biggrin.gif

mes vakar 4 serijas pažiūrėjom su vyru. užsikabinom thumbup.gif vyras bumbėjo, kad daugiau neatsiunčiu, stabdau biggrin.gif
Atsakyti
paziurejau kazkurios rekomenduota_Посредник (2012)_detektyvas-trileris neblogas, aktoriai jau zinomi 4u.gif
aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sim@: 31 spalio 2013 - 15:12
Labas vakaras 4u.gif

vel badauju g.gif pabaigiau Bez sleda (bez vesti) ir daugiau neturiu ka ziureti sad.gif
ar kas nors ziurejo Karpov kokie atsiliepimai? g.gif
Atsakyti