Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški filmai ir serialai (XXI Tema)

paziurejau 2 lengvus filmus, kaip tik popietei skirtus_Затерянные в лесах (2012) ir Любовь из пробирки (2013) 4u.gif
aciu uz rekomendacijas 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Whagati @ 2013 10 31, 11:12)
man irgi tas patiko  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif

4u.gif man ir patiko.
Atsakyti
Курьерский особой важности (2013)_idomus ir karo, ir meiles, ir...
Atsakyti
Proverka.na.lubov.2013
nelabai patiko ta painiava schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
ieskodama kompe is bado ka galima paziureti-radau Urvanenine liubvi,uzkabino,patiko,siandien pabaigsiu ziureti
http://kinozal.tv/de....php?id=1068111
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krištolinė ledi: 01 lapkričio 2013 - 08:44
Merginos,žiūrinčios Dva oca i dva syna,kreipiuosi i jus:ar žinot aktorės,suvaidinusios Nagijevo exžmoną,pavardę. Pas mus su vyru ką tik įvyko lažybos,nes abu manom skirtingai.Ir jei klaidingai mano vyras,vakarienei varškėčiaio jei klystu aš (nors aš neklystu),gaminsiu tai,ką sugalvos vyras smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
user posted image
QUOTE(Julsita @ 2013 11 01, 10:44)
Merginos,žiūrinčios Dva oca i dva syna,kreipiuosi i jus:ar žinot aktorės,suvaidinusios Nagijevo exžmoną,pavardę
Анна Якунина
user posted image

Ta pati kur Склифосовский vaidino

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2013 11 01, 10:44)
Merginos,žiūrinčios Dva oca i dva syna,kreipiuosi i jus:ar žinot aktorės,suvaidinusios Nagijevo exžmoną,pavardę. Pas mus su vyru ką tik įvyko lažybos,nes abu manom skirtingai.Ir jei klaidingai mano vyras,vakarienei varškėčiaio jei klystu aš (nors aš neklystu),gaminsiu tai,ką sugalvos vyras smile.gif smile.gif smile.gif

lotuliukas.gif Bet vis vien abiejais atvejais gaminsi tu?
Laba diena 4u.gif O as vis dar gaudau ikru barona, sedziu tryliktoj serijoj, siandien tureciau sugauti, turiu ir itariamaji ne viena mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ErikaN: 01 lapkričio 2013 - 12:36
QUOTE(ErikaN @ 2013 11 01, 13:29)
O as vis dar gaudau ikru barona, sedziu tryliktoj serijoj, siandien tureciau sugauti, turiu ir itariamaji ne viena  mirksiukas.gif

gerai tu cia lotuliukas.gif sekmingu gaudyniu 4u.gif cool.gif

labas rytas, mes jau is po kapiniu_uzdegem zvakutes ant mociutes kapo, apziurejau paminkla, vakara pastate, dar aplankeme mano senelio (mano tetes tevo) brolio ir zmonos kapa. O zmoniu, zmoniu_minios. Kaip ne keista, dar tik 10 val.ryto buvo, tai kas darysis vakare? g.gif g.gif
ramybes visoms jums ir jusu seimoms bei artimiesiems 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Labas, mergaites. Gal jau zinote, kur galima internete EKSKURSANTE pasiziureti ar atsisiusti? Aciu.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 11 01, 09:58)

Ta pati kur Склифосовский vaidino



Va kur as ja maciau-Sklifosofskyj doh.gif Tai vis gi as teisi buvau ax.gif ax.gif Vyrelis net susirietes gincijo,kad tai ta pati,kur Moja prekrasnaja niania,Troe v Komi,o as net trepsiu,kad cia ne ta,as su ja kazka neseniai ziurejau,bet nor nusauk,neatsimenu ka doh.gif Aciu,Visgi,labai labai 4u.gif
QUOTE(ErikaN @ 2013 11 01, 12:29)
lotuliukas.gif Bet vis vien abiejais atvejais gaminsi tu?


Tai aisku lotuliukas.gif Tik klausimas sprendesi varskeciai,ar tinginio koldunai. Bet panasu,kad nei tai,nei tai,nes mes su kapai susivelinom ir dar laukiam kol iskeps musu pietus-vista,tai vakarienes gal jau nereiks lotuliukas.gif
Bet dar i tema-mus su vyru kaip ir uzkabino Dva oca i dva syna thumbup.gif Pirma serija beziuredami,visai skaniai pakvatojom thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2013 11 01, 16:59)
Vyrelis net susirietes gincijo,kad tai ta pati,kur Moja prekrasnaja niania,Troe v Komi,o as net trepsiu,kad cia ne ta,
Julsita, as nezinau kaip jus spresit tas lazybas, bet turbut teks lygiasias skelbti, nes tavo vyras taip pat teisus biggrin.gif Ji ir siose tavo vyro isvardintuose filmuose vaidina.
Todel ir trepsit abu kojelemis uztikrintai biggrin.gif

V Kome

user posted image

Niania

user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 01 lapkričio 2013 - 16:35