Įkraunama...
Įkraunama...

Išlaidos maistui

QUOTE(milaaa @ 2013 11 04, 19:42)


ar pastebejot, kad kuo toliau, tuo daugiau musu pardese lenkisku prekiu(tik uz ne lenkiska kaina) g.gif jau visko yra, pradedant maistu, baigiant buitinem unsure.gif

Kaip čia tau pasakius ax.gif
pirkau lenkišką varškę... skystą visiškai, tai kai pagalvoji, jei nusipirčiau 700 gramų lietuviškos Bariūnų varškės ir įpilčiau pieno - ir konsistencija ir kaina būtų ta pati...
Atsakyti
QUOTE(milaaa @ 2013 11 04, 18:42)
mes labai daug suvalgom sviesto, tai jo daug pirkau, pieno 24l paprasto

oho bigsmile.gif o tai kada tiek sunaudosit? nesuges ?
Atsakyti
Vilniuje mes dažnai apsiperkam bazėse, kur prie sanitexo (PROMO dabar), ten tikrai ant mėsos ir dešrų sutaupom ne vieną litą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2013 11 04, 11:36)
Supratau. Mane kiek riboja tai, kad neturiu nei mikrobangės nei orkaitės.  rolleyes.gif

Labai gerai užšaldytą maistą atšildyti iš vakaro įdėjus jį į šaldytuvą - nebūna tokio didelio temperatūrų skirtumo (kaip iškart mikrobangėj ar net kambario t-roje). Tada nei pavandenija, nei įgauna kitokį skonį, tiesiog tolygiai atitirpsta mirksiukas.gif
Atsakyti
Milaaa, sauniai apsiprekinot! thumbup.gif Bet papasakokit kaip pieno toki kieki sandeliuoti, kad nesugestu? unsure.gif Sviesta, varske galima saldyti, o kaip su pienu vat idomu pasidare wink.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2013 11 04, 20:59)
Milaaa, čia taip šauniai pavyko apsipirkti vien Tesco?  Ar laukėt kokių nors spec akcijų ar užtaikėt atsitiktinai? smile.gif


mesa takart buvo tik tesco 4u.gif stebejom akcijas abi su drauge nuo praeito vaziavimo, pamatem superines kainas(prioritetas ir buvo ta file, pirkau 10kg, vln pigiausia, kuria randu turgelyje, kainuoja 13.99-14.49lt) ir stipriai paankstinom vaziavima biggrin.gif vaziavom sekmadieni ir (o stebukle!!!) gavom visu akcijiniu prekiu smile.gif beje, kas esat anciu megejai, tai kaina uz 1kg 9-10zl uz visa, slaunys po 17zl, krutineliu file 33zl 4u.gif
pirkau su sarasu, kaip ir cia.
dar buvome boruzeleje, lidle. pries tai vaziavime aplankem ir rosmana, kauflanda. apsipirkom per kokias 4-5 val(per visas pardes) 4u.gif

QUOTE(grange @ 2013 11 04, 21:13)
oho  bigsmile.gif  o tai kada tiek sunaudosit? nesuges ?


ten pienas galioja apie 2-3sav(pas mus panasiai solo pienas stovi, tik pirkau kitoki), sutalpinau i saldytuva. sunaudojam per diena 1-2l, tai paprasto jau tik keli l beliko. uht stovi siaip. labai ziuriu i galiojimo datas biggrin.gif
buvau istustinus ir net issiplovus saldytuva, veik nieko nebeturejau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2013 11 04, 20:27)
Labai gerai užšaldytą maistą atšildyti iš vakaro įdėjus jį į šaldytuvą - nebūna tokio didelio temperatūrų skirtumo (kaip iškart mikrobangėj ar net kambario t-roje). Tada nei pavandenija, nei įgauna kitokį skonį, tiesiog tolygiai atitirpsta mirksiukas.gif


Prieš kelis metus buvau padarius žemaičių blynus ir užšaldžius. Ir padariau kaip čia rašai - ryte prieš išeinant iš namų išėmiau iš šaldiklio į šaldytuvą. Kad grįžus po darbo galėčiau iš kart ant keptuvės dėti. Deja... atitirpo tie blynai taip, kad radau kažkokią košę, kurios neįmanoma buvo apversti ant keptuvės. Kitą kartą tiesiog užšaldytą blyną (iš to paties gaminimo) dėjau tiesiai ant keptuvės. Tai viduj mėsa liko šalta. doh.gif O viršus buvo normaliai apkepęs. Nesiseka man su tais blynais. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2013 11 06, 13:59)
Prieš kelis metus buvau padarius žemaičių blynus ir užšaldžius. Ir padariau kaip čia rašai - ryte prieš išeinant iš namų išėmiau iš šaldiklio į šaldytuvą. Kad grįžus po darbo galėčiau iš kart ant keptuvės dėti. Deja... atitirpo tie blynai taip, kad radau kažkokią košę, kurios neįmanoma buvo apversti ant keptuvės. Kitą kartą tiesiog užšaldytą blyną (iš to paties gaminimo) dėjau tiesiai ant keptuvės. Tai viduj mėsa liko šalta.  doh.gif O viršus buvo normaliai apkepęs. Nesiseka man su tais blynais. doh.gif

o man su cepelinais biggrin.gif nemoku isvirt saldytu nei naminiu,nei pirktiniu.tai dabar isverdu,spjaustau riekelem o kai reik pakepinu ant keptuves tongue.gif
Atsakyti
Aš į lenkus kas mėnesį važiuoju, turim taškus kuriuose lankomės, jau atsirinkome kokias prekes perkam. Apiperkam kelis namų ūkius, tai kuras pasidalina.

Dėl pieno, tai čia gal ne vieta ir ne laikas, bet labai jau daug kas skalambyja, kad nėra jis gerai... Aš negaliu atsisakyti balintos kavos smile.gif bet kitur kažkaip stengiuosi apriboti. Labai išsamus straipsniukas čia
Atsakyti
gal kam pravers kaip atpazinti nesviezia maista,jame esancias priemaisas ir pan..

CIA
Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2013 11 06, 12:30)

Dėl pieno, tai čia gal ne vieta ir ne laikas, bet labai jau daug kas skalambyja, kad nėra jis gerai... Aš negaliu atsisakyti balintos kavos smile.gif bet kitur kažkaip stengiuosi apriboti. Labai išsamus straipsniukas čia

neskaičiau net viso straipsnio... visą gyvenimą žmonės gėrė, dabar staiga kažkas nusprendė kad žalingas... aš suprantu, kam yra alergijos, netoleravimai ir panašiai, bet kitais atvejais..
tuoj pasakys, kad ir vanduo negerai cool.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2013 11 06, 21:07)
neskaičiau net viso straipsnio... visą gyvenimą žmonės gėrė, dabar staiga kažkas nusprendė kad žalingas... aš suprantu, kam yra alergijos, netoleravimai ir panašiai, bet kitais atvejais..
tuoj pasakys, kad ir vanduo negerai  cool.gif


Cia kaip ir su kava, druska ir t.t. - viena diena visi choru skelbia kad nesveika, kita diena jau viskas gerai, net naudos randa biggrin.gif
Atsakyti