Įkraunama...
Įkraunama...

Išlaidos maistui

QUOTE(grange @ 2013 11 06, 20:07)

tuoj pasakys, kad ir vanduo negerai  cool.gif


Jau senokai aišku kad vanduo - negerai. Juk tiek visokių filtrų sistemų siūloma įrengti namuose. doh.gif


Į temą. Prasidėjo naujas mėnuo ir pradedu galvoti kaip sumažinti išlaidas maistui. Pažiūrėjau, pas mus daugiausiai pinigų išeina ant visokių ėjimų į parduotuvę savaitės vidury. Atrodo einam tik duonos nupirkti, o paliekam 20-30 lt. Tai sausainiai, tai vaisiai... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2013 11 06, 13:30)
Dėl pieno, tai čia gal ne vieta ir ne laikas, bet labai jau daug kas skalambyja, kad nėra jis gerai... Aš negaliu atsisakyti balintos kavos smile.gif bet kitur kažkaip stengiuosi apriboti.

maziau kreipkit demesi. Viskas nesveika/negerai. pries kelis metus skalambijo, kad per savaite max.2 kiausinius galima suvalgyt, dabar jau lyg 5 "leidzia". O kur dar tie nuodai: kava, druska, cukrus, saldumynai ir begale visko. Bet zmones metu metqais tai geria, valgo ir gyvi lieka. O juk praktiskai viskas "nesveika". Gi net rekia, kad keptas maistas nesveika, bet negi del to mesit lauk keptuve? Nemanau.
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2013 11 06, 21:32)
Į temą. Prasidėjo naujas mėnuo ir pradedu galvoti kaip sumažinti išlaidas maistui. Pažiūrėjau, pas mus daugiausiai pinigų išeina ant visokių ėjimų į parduotuvę savaitės vidury. Atrodo einam tik duonos nupirkti, o paliekam 20-30 lt. Tai sausainiai, tai vaisiai... doh.gif


Kaip pavyzdi imkim ta duonos pirkima, keli budai neisleisti daugiau:
1. Pirkirt duona tik duonos kioske ar parduotuvelej, kepyklelej, daznai ir pigiau buna.
2. Jei vyras nepriperka nieku (nes mano tai priperka todel sis budas netinka), reik vyra leisti su grieztu sarasiuku i parduotuve
3. Uzlekti i parduotuve duonos kai TIKRAI neturi laiko, tada nera kada dairytis kazko kito
4. Pasiimti tik tam tikra pinigu suma, kiek kainuoja duona ir jokiu korteliu, tada irgi net noredama nenusipirksi nieko daugiau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(barbarise @ 2013 11 06, 22:21)
Kaip pavyzdi imkim ta duonos pirkima, keli budai neisleisti daugiau:
1. Pirkirt duona tik duonos kioske ar parduotuvelej, kepyklelej, daznai ir pigiau buna.
2. Jei vyras nepriperka nieku (nes mano tai priperka todel sis budas netinka), reik vyra leisti su grieztu sarasiuku i parduotuve
3. Uzlekti i parduotuve duonos kai TIKRAI neturi laiko, tada nera kada dairytis kazko kito
4. Pasiimti tik tam tikra pinigu suma, kiek kainuoja duona ir jokiu korteliu, tada irgi net noredama nenusipirksi nieko daugiau wink.gif

bigsmile.gif Patykokit savo vyrą prie WC ir, neleidę atlikti reikalų, pasiųskit su dviem litais į parduotuvę duonos. Bus pigiausiai ir greičiausiai nupirkta duona (2, 3 ir 4 punktai) doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vme @ 2013 11 06, 22:49)
bigsmile.gif Patykokit savo vyrą prie WC ir, neleidę atlikti reikalų, pasiųskit su dviem litais į parduotuvę duonos. Bus pigiausiai ir greičiausiai nupirkta duona (2, 3 ir 4 punktai)  doh.gif

lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vme @ 2013 11 06, 21:49)
bigsmile.gif Patykokit savo vyrą prie WC ir, neleidę atlikti reikalų, pasiųskit su dviem litais į parduotuvę duonos. Bus pigiausiai ir greičiausiai nupirkta duona (2, 3 ir 4 punktai)  doh.gif



Bijau, kad tuomet teks skalbti kelnes... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2013 11 07, 22:59)
Bijau, kad tuomet teks skalbti kelnes... unsure.gif

Bet tema gi ne apie tai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vme @ 2013 11 09, 00:39)
Bet tema gi ne apie tai  mirksiukas.gif

Tema turbut apie tai kaip galima bjauriai ir nemandagiai bendrauti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2013 11 06, 21:07)
neskaičiau net viso straipsnio... visą gyvenimą žmonės gėrė, dabar staiga kažkas nusprendė kad žalingas... aš suprantu, kam yra alergijos, netoleravimai ir panašiai, bet kitais atvejais..
tuoj pasakys, kad ir vanduo negerai  cool.gif

drinks_cheers.gif Straipsnis visiskas briedas,kitaip to nepavadinsi...ir vis tik atsiranda,kas tom nesamonem tiki... ax.gif
Atsakyti
Šiandien užsipirkau 5 kg išdarinėtų vištos krūtinėlių (12 lt/kg) ir akcijinės "daniškos" lašišos (nereikia skusti žvynų) 3 kg žuvis (su galva ir uodega) po 16,99 lt/kg. Išeis manau apie 10 gerų (su likučiais vakarienei) pietų dviems, išleidau 110 lt blush2.gif

Tai einamiausi pagrindiniai produktai mūsų valgiaraštyje (dar tunas ir sūdyta lašiša, kuriuos perkam pigiausius, kai neturim nusipirkę vištos krūtinėlių). Visokių faršų, kumpių, kulšelių ir kt. mėsos valgom labai labai retai.

Iš esmės ne taip ir daug kainuoja valgyti "gerą" mėsą, kitą maistą, jei šalia nepirkaliočiau saldumynų ir pan. nereikalingo maisto (kaip pvz. pica 3 k. per mėnesį, McDonalds 1 k. per mėnesį doh.gif )

Kai jau labai reikia taupyti sueina ir keptos bulvės vakarienei blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Digse @ 2013 11 10, 12:56)
*Tai einamiausi pagrindiniai produktai mūsų valgiaraštyje (dar tunas ir sūdyta lašiša, kuriuos perkam pigiausius, kai neturim nusipirkę vištos krūtinėlių). Visokių faršų, kumpių, kulšelių ir kt. mėsos valgom labai labai retai.

*Iš esmės ne taip ir daug kainuoja valgyti "gerą" mėsą, kitą maistą, jei šalia nepirkaliočiau saldumynų ir pan. nereikalingo maisto (kaip pvz. pica 3 k. per mėnesį, McDonalds 1 k. per mėnesį doh.gif )

*Kai jau labai reikia taupyti sueina ir keptos bulvės vakarienei blush2.gif

*kodėl faršo nereikia pirkti, tai suprantu, o kodėl neperkat ir nevalgot kumpio, kulšelių ir kt.? g.gif
*aleliuja notworthy.gif mano mintis parašėte! n e g a l i u niekaip išmokti teisingai apsipirkti, dažniau negu saldumynus (juos tai bent suvalgom laugh.gif) pirkalioju visokius pagardukus: kimštas alyvuoges, paprikutes... nes labai gražiai atrodo doh.gif , grįžtu namo 1 k. pavalgau ir likučiai stovi sau kol jų kas nors nepribaigia
* drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhaliaakee @ 2013 11 10, 13:08)
*kodėl faršo nereikia pirkti, tai suprantu, o kodėl neperkat ir nevalgot kumpio, kulšelių ir kt.?  g.gif
*aleliuja notworthy.gif mano mintis parašėte! n e g a l i u niekaip išmokti teisingai apsipirkti, dažniau negu saldumynus (juos tai bent suvalgom laugh.gif) pirkalioju visokius pagardukus: kimštas alyvuoges, paprikutes... nes labai gražiai atrodo doh.gif , grįžtu namo 1 k. pavalgau ir likučiai stovi sau kol jų kas nors nepribaigia
* drinks_cheers.gif

nežinau, nevalgom, negaminam, nebent labai retkarčiais ar iš tėvų ką nors atsivežam pagaminto.. toks įprotis tiesiog, net nežinočiau kur ir ką pirkti, ten visokias sprandines, kumpius, man tie dalykai mistika kažkokia unsure.gif jei nematau skyriuje krūtinėlės ar lašišos, man reiškia ten nėra ko ieškoti daugiau doh.gif

va va, tas šūdniekaliavimas kainuoja liūto dalį. Jei kasdien valgytume tik "normalaus" maisto pusryčius, pietus, vakarienę, tai išleistume žymiai mažiau. Bet taip norisi atrodo pasilepinti, ir tai jau tapę įpročiu unsure.gif Nors tikrai moku taupyti, buvau studentė, kuri maistui išleisdavo po 250 lt per mėnesį doh.gif gal čia iš tos operos, kaip sutaupyti, kai gyvenimas to daryti neverčia. Daugmaž norėtųsi išleisti mažiau ir gaila, kai pamatai, kiek pravalgei, ir norėtųsi turėti daugiau pinigėlių taupymui ar stambesniems pirkiniams, bet kol uodegos niekas nespaudžia, tai ir nevaržaisi unsure.gif
Atsakyti