Įkraunama...
Įkraunama...

Išlaidos maistui

Palengvėjo, kad ne aš viena tokia biggrin.gif Man be vištienos/kalakutienos krūtinėlių ir lašišos/tuno irgi galėtų kitos mėsos ir nebūti. O sprandinę, nugarinę ir visas kitas rūšis skirti gyvenimas privertė. Pirmus kartus pirkau po labai mažai, nes nemokėjau atskirti kokybiška ar ne blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2013 11 09, 22:38)
drinks_cheers.gif Straipsnis visiskas briedas,kitaip to nepavadinsi...ir vis tik atsiranda,kas tom nesamonem tiki... ax.gif

Nepaprastai argumentuota nuomonė. Ačiū
Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2013 11 10, 21:02)
Nepaprastai argumentuota nuomonė. Ačiū

na man straipsnyje skambančios frazės "mokslininkai įrodė" ar "kai kurie tyrimai rodo" taip pat neįtikina rolleyes.gif

nors šiaip gryno pieno negeriu, nes paleidžia vidurius biggrin.gif o kažkur kitur jis - puikiai thumbup.gif
Atsakyti
sveikos,mergaitės,
užeinu čia retai,bet irgi susiduriu su maisto taupymo būtinybe.Šiaip dėl parduotuvių akcijų,-matau diskutuojat,tai yra labai geras internetinis puslapis,kas taupot-rekomenduoju:

http://www.priceon.lt/akcijos

tai jei reikia kokios kavos,pavyzdžiui,susiveskit į paiešką,ir rasit,kokioj pardėj nuolaida mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2013 11 03, 15:28)
kodėl?

šiaip  ilgiau gaminamus  valgius irgi stengiuosi daryti ne vienam kartui. lietiniai blynai, virtiniai, žemaičių blynai, kugelis, balandėliai. tas pat troškinys - jis puikiai sulaukia valgymo šaldiklyje. paprastai naudoju  ledų dėžutes.
p.s. labai mėgstu užšaldyti tirštą sultinį. reikia - viens du ir sriuba.


Buvo diskutuota apie maisto saldymą. O lietinius saldymui su kokiais įdarais darot? Varškė tinka?
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2013 11 23, 17:18)
Buvo diskutuota apie maisto saldymą. O lietinius saldymui su kokiais įdarais darot? Varškė tinka?

taip.
Kai žinau, kad šaldysiu, į gabalą varškės įdedu kokį nedidelį šaukštą krakmolo
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2013 11 23, 19:38)
taip.
Kai žinau, kad šaldysiu, į  gabalą varškės įdedu kokį nedidelį šaukštą krakmolo

O kam krakmolas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2013 11 23, 18:18)
Buvo diskutuota apie maisto saldymą. O lietinius saldymui su kokiais įdarais darot? Varškė tinka?


Saldau su bet kokiu idaru wink.gif su varske, mesa, obuoliais, ferm.suriu
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2013 11 23, 18:38)
taip.
Kai žinau, kad šaldysiu, į  gabalą varškės įdedu kokį nedidelį šaukštą krakmolo


Įdomu ką duoda krakmolas. g.gif

QUOTE(barbarise @ 2013 11 23, 19:20)
Saldau su bet kokiu idaru wink.gif su varske, mesa, obuoliais, ferm.suriu


O atsildzius obuoliai kokios konsistencijos/spalvos būna? blush2.gif Ar juos kažkaip apdorojat prieš idedant i blyna?
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2013 11 23, 20:55)
*Įdomu ką duoda krakmolas. g.gif
**O atsildzius obuoliai kokios konsistencijos/spalvos būna?  blush2.gif Ar juos kažkaip apdorojat prieš idedant i blyna?


*Vat man irgi idomu...krakmolas skonio tikrai nepagerina,tai nelabai suprantu,kam ji deti... g.gif
**As saldytu blynu,kotletu,ar pan. niekada neatsildau-is kameros tiesiai i keptuve,tik neisilusia,ir uzdengiu dangciu-taip tuo paciu metu ir atsisildo,ir kepa.Produktu konsistensija nesikeicia...tiesa,su obuoliais nedariau... g.gif Jeigu yra noras atsildyti-ta reiketu daryti perkelus is kameros i saldytuva,tada atsyla pamazu ir irgi neturetu keistis ten niekas... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 23 lapkričio 2013 - 22:58
QUOTE(denaxa @ 2013 11 23, 22:58)
*Vat man irgi idomu...krakmolas skonio tikrai nepagerina,tai nelabai suprantu,kam ji deti... g.gif

man ta šaldyta varškė kažkaip kitokia patampa, o krakmolas išsaugo js pavidalą iki šaldymo. ir jo visai nedaug - jeigu kepu šaldymui, būna koks puskilis ar 700 gramų varškės. dedu kiaušinį, cukraus, cinamono ir nedickį šaukštą krakmolo.
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2013 11 24, 00:31)
man ta šaldyta varškė kažkaip kitokia patampa, o krakmolas išsaugo js pavidalą iki šaldymo. ir jo visai nedaug - jeigu kepu šaldymui, būna koks puskilis ar 700 gramų varškės. dedu kiaušinį, cukraus, cinamono ir nedickį šaukštą krakmolo.

Aaa,aisku... smile.gif gal del cukraus-pastebejau,kai darausi i darba varske su cukrum,kad kazkaip skystesne pasidaro jam patirpus... g.gif Blynams darau suria varske-kiausinis,druska,ir kokie nors prieskoniai/zolytes... dar pastebejau,kad atsildzius varske priverstinai,pvz.,mikrobangeje,arba siltoj patalpoj (vasara)-ji tikrai kazkokia kitokia patampa...o jei atsyla saldytuve-tada normaliai viskas...varske naudoju riebesne,ta 9-iu procentu.
Atsakyti