Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdinių dovanų idėjos - 7

QUOTE(*Deimante* @ 2013 11 14, 12:17)
Fortun, koks grozis! thumbup.gif  Gaila, as neturiu sugebejimu tokius grozius daryt cry.gif


Aciu ax.gif
QUOTE(Luna888 @ 2013 11 14, 12:29)
Gal kas įsivaizduojat kaip tokį grožį padaryt? g.gif


Internete buna aprasymai kaip ir ka reikia daryti.
QUOTE(Merginukee @ 2013 11 14, 12:31)
ispudingi man jie smile.gif gal reikes kazka panasaus pabandyt padaryt smile.gif

Dziugu, kad ne man vienai jie patinka. mirksiukas.gif
Atsakyti
Va tokios dovanos,kaip tas ananasas mane labiausiai zavi thumbup.gif Kur ideta pacio zmogaus darbo.O kas liecia dovanu pirkima sau,man tai visai suprantama.Todel mes seimoje susitareme kad dovanos perkamos tik vaikams ax.gif O susauge apsidovanojame kokiomis smulkmenomis,arbatos geresnes,kavos,zvake kokia ,paciu keptais sausaineliais ir tt.Gal daugiau pradejau akcentuoti pati dovanos ipakavima mirksiukas.gif Kad nebutu I kaledini maiseli idejau ir viskas.
Atsakyti
Ir aš pastaraisiais metais daug dėmesio skiriu įpakavimui dovanos. wub.gif
Jei kalbam apie nebrangias dovanas - man labiausiai patinka valgomos. Net stiklainį uogienės gavus apsidžiaugčiau. Su kitom smulkmenom įtikti gan sunku, esu išranki viskam. ax.gif Nesidžiaugiu gavusi nepatinkantį daigtą, o tragiškiausia dovana yra statulėlė. doh.gif Bet aišku nesusiraukiu, visad maloniai padėkoju.
Atsakyti
QUOTE(Fortun@ @ 2013 11 14, 12:14)
O sau patinkanti daigta galima nusipirkti be jokios progos. Butent tai ir yra meile sau, kai lepini save nuolat, o ne tik per Kaledas.

nuolat lepinti save neimanoma (nebent turi omeni skirti demesio sau). O va nepamirsti, tau svarbiomis progomis jau daug ikandamiau.
Vis svajoju sutikti sutikti kaledas ar naujuosius su savo seima kur nors grazioje vietoje (pvz prahoje). Tai jeigu sugebeciau suorganizuoti ir ikalbeti MB, tai irgi butu dovana sau. Tik kol kas iki jos nesubrendau.

QUOTE(Fortun@ @ 2013 11 14, 12:14)
Kol kas dovanas sugalvojau tik mociutems, jos gaus po toki ananasa is saldainiu ir sampano. Radau foto daryta vasara, bet ananasas puikiai tinka ziemos sventems.

mama tokiu principu padaryta eglute pernai gavo.


QUOTE(Dereša @ 2013 11 14, 14:48)
man uztenka to ka is kitu gaunu
rupinimasi savim as kitaip suprantu, o ne per kaledas pirkt sau dovanas  biggrin.gif
drinks_cheers.gif  thumbup.gif

o man nesvarbu kiek kiti dovanos ar nedovanos, nes ne tame kaledu esme.
Ir niekur nebuvo pasakyta, kad rupinimasis savimi apima tik kaledu dovanos pirkimasi . Nebutina velgi pagal savo nesupratima apie kitus spresti.
Atsakyti
QUOTE(Milita @ 2013 11 14, 09:55)
na taip sarasiukas neblogas, bet kaledos tik karta per metus, o be to visus metus nepildom dideliu noru na tik gimtadienis, bet ir tai buna pasirinktinai:nori svesti kur nors ar dovana tai dazniausiai nugali svente ir tada gauna tik kokia smulkmena, o va kaledos tai noru pildymas.na pas mus seneliai ir visi kiti stengiasi nustebinti ir I sarasa neziuri ax.gif bet jiem sekasi nustebinti. lotuliukas.gif todel tas sarasiukas skirtas mums wub.gif



Visiškai Jums pritariu. Mano dukrytė tai pat jau parašė laišką kalėdų seneliui ir užsiprašė ne vieną dovaną. Nematau nieko bloga - juk taip smagu gauti reikalingus, norimus, svajojamus daiktus. Ir kas čia blogo, kad viską gaus vienu metu.
Pas mus tai pat dukrytės dovanų sąrašiukas skirtas tik mums, seneliai noriai imasi iniciatyvos ir ieško dovanėlės anūkei patys, net mums nesako ką išrinko 4u.gif
O kad atsakymas būtų į temą, tai planuojamos mūsų šių metų dovanos:
Dukrytei (3,9 metukų) - traukinukas, kvepaliukai, lėlytei vežimėlis, mašinėlė, segtukų į plaukučius, Tofifi saldainiai (mėgstamiausi, kurių labai retai perkam), meškis Pasakorius, karoliukų vėrimo rinkinys ir kūrybinis rinkinys piešti ant formelių.
Vyrui: buvo užsiminęs, kad norėtų knygos apie grafinį piešimą, kvepalų, geros antklodės, vitaminų (jau nupirkau);
Mano mamai - darysiu saldumynų rinkinį iš įvairių saldainių, nusižiūrėjau, kad Saldžiuose Majuose ko gero apsipirkti reiks, kūno priežiūros rinkinys;
Mano tėčiui - vitaminai, tai pat saldumynų rinkinys;
Mano broliui - vitaminai, saldumynų rinkinys.

Šiais metais dovanas gausiančių sąrašas nėra didelis, nes neplanuojam lankyti vyro giminės ar šiaip kur toli važinėti dėl nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytinė pašvaistė @ 2013 11 14, 19:05)
Visiškai Jums pritariu. Mano dukrytė tai pat jau parašė laišką kalėdų seneliui ir užsiprašė ne vieną dovaną. Nematau nieko bloga - juk taip smagu gauti reikalingus, norimus, svajojamus daiktus. Ir kas čia blogo, kad viską gaus vienu metu.
Pas mus tai pat dukrytės dovanų sąrašiukas skirtas tik mums, seneliai noriai imasi iniciatyvos ir ieško dovanėlės anūkei patys, net mums nesako ką išrinko  4u.gif


drinks_cheers.gif jug kaledos tik karta per metus, todel manau jei leidzia pinigine kodel nepalepinus.jei neleistu galimybes is to saraso galima ir tik viena isrinkti o kol kas galime ir ispildyti jug pas mus ji viena wub.gif
Atsakyti
taip ir mes galvojome, kol buvo viena mergyte, o paskui pagalvojome, aks bus, kai atsiras du, o jei metams begant- nebegalesime tiek..tada nusivylimas vaiko akyse matysis..as galiu leisti ispildyti visus norus, bet laikausi taisykles- ar to reikia? 4u.gif
Atsakyti
mes stengiames irgi po viena dovanele, nes dar juk kaip sake dauguma yra seneliu tetu dedziu, draugu ir t.t. tai gaunasi ir taip kalnas dovanu,bet buna, kad nukrypstam ir prie vienos dovanos dar prided kokia knyga, piesimu reikmenu ar kokiu graziu saldainiu neavlgytu smile.gif
o del pirkimo daug dovanu, deja, bet ypac sios krizes laikotarpiu susidurem su daug seimu, kurios pirko daug dovanu visada tiksliau absoliuciai viska ko norejo vaikai ir kai istiko finansine krize negali leist to, tai buvo vaikams sokas ir liudesio daug, todel mes dziaugaimes, kad niekad to nedarem smile.gif vaikai zino, kad santa clousas gali atnesti tik viena dovana ir ta pacia uz tam tikra suma ir visada klausia musu ziuredami I katalogus: ar santai nebus per brangu? wub.gif smile.gif
Atsakyti
O man tai keista, kad nedarome to ar ano vien iš baimės, kad gal būt kažkada negalėsime sau to leisti. Tai tada gal ir nevažiuokime į užsienį atostogauti, nes vaikai įpras ir jeigu pablogėtų finansinė padėtis ir negalėsime atostogauti ten, tada vaikai labai nusivils. Gal nepirkime ir nepratinkime vaikų prie kokių nors skanėstų/brangesnių/geresnių maisto produktų, nes ką gali žinoti, gal ateityje įgalėsiu nupirkti tik duonos ir dešros, o vaikai labai liūdės ir bus nusivylę. Gal nepratinkime vaikų visur vėžinti su mašinomis, nes jei ateityje nebeturėsiu pakankamai pinigų išlaikyti mašiną, vaikai patirs nusivylimą ir gėdą važinėdami viešuoju transportu... Sąrašą galima tęsti be galo, tačiau pirmiausia aš atsižvelgiu į šiandieninę esamą finansinę padėtį, prieš vaikui rašant laišką leidžiu suprasti kiek jis gali prašyti, ko tikrai reikia, ar kalėdų senis pajėgus tą išpildyti ir t.t. Neleidžiu ateities baimės dėl neišgalėjimo pildyti vaikų norus neišpildyti šiandienos vaiko svajonių ir norų. Be to, kitą kartą nereikia ir krūvos pinigų, kad vaikas gautų tai ko trokšta (pvz gumytės, knygutės ir t.t.). Bet stebuklas vaiko akyse būna ir tada, kai ryte atsikėlusi pamato kalną dovanų po eglute ir visai nesvarbu jų vertė, svarbiausia, kad daiktas būtų reikalingas.
Atsakyti
na, cia kiekvienos seimos modeliuko reikalas 4u.gif 4u.gif 4u.gif
as galiu nupirkti taip pat beveik viska ko nori, bet tiesiog lepinam vaikus proto ribose, o tos ribos- tai nustatytos musu seimos ir tiek 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(PUPA13 @ 2013 11 14, 15:36)
Va tokios dovanos,kaip tas ananasas mane labiausiai zavi thumbup.gif Kur ideta pacio zmogaus darbo.O kas liecia dovanu pirkima sau,man tai visai suprantama.Todel mes seimoje susitareme kad dovanos perkamos tik vaikams ax.gif O susauge apsidovanojame kokiomis smulkmenomis,arbatos geresnes,kavos,zvake kokia ,paciu keptais sausaineliais ir tt.Gal daugiau pradejau akcentuoti pati dovanos ipakavima mirksiukas.gif Kad nebutu I kaledini maiseli idejau ir viskas.

rasot, kad perkat tik vaikams, bet toliau rasot, kad ir suauge apsikeicia dovanelem, manau ne dydije ir kainoje esme o demesio parodyme smile.gif

QUOTE(Bekasė @ 2013 11 14, 16:33)
Nebutina velgi pagal savo nesupratima apie kitus spresti.

norejau parasyt pagal savo supratima rolleyes.gif

QUOTE(Rytinė pašvaistė @ 2013 11 14, 18:26)
O man tai keista, kad nedarome to ar ano vien iš baimės, kad gal būt kažkada negalėsime sau to leisti.

perlenket
Atsakyti
na ne is baimes mes nelepinam per daug vaiku, o paprasciausiai del to, kad kai kalnas dovanu yra, nu nublanksta man visas kaledinis dziugesys ir paskiau tos pacios dovanos jo jau tokios nu kaip cia pasakiu, vaikas net nezino kuriom dziaugtis ir net neprisimena ka gavo g.gif bent jau musiskiams taip pernai buvo kai buvom grize I lt ir gavo labia daug dvoanu, jie to net neprisimine nei ka gavo nei kur padejo doh.gif o labiausiai prisimine mociutes dovanotas medines figureless, o ne brangius zaislus smile.gif
Atsakyti