Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdinių dovanų idėjos - 7

Balaganas, apie ką čia rašinėjat???? doh.gif Gi Kalėdų tema
Papildyta:
QUOTE(denyxe @ 2013 11 13, 21:34)
toki trintuka pirkau uz 5 lt TIGER parduotuveje..  mirksiukas.gif

kainos ten tikrai perlenktos, bet , jei nelabai turi laiko bėgioti, tai turi derėti. Pirksiu tualet popierių, tik negaliu apsispręsti - su doleriais ar eurais? kaži kas geriau liptų bigsmile.gif
Atsakyti
Man atrodo jei vyresnis žmogus tai doleriai ( daugiau prisiminimų kels),o jei jaunas tai eurus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sskyey @ 2013 11 12, 16:09)
Siulyciau nuotraukas spausdinti ant kanvos (kazkas panasaus kaip paveikslai) zinau kad pakankamai brangu bet isrinkus viena butu tikrai grazi dovana na bent jau man blush2.gif

Na, ant kanvos gal ir grazu, bet yra tokia mintis dekorui (jei galima taip sakyti) - prie laiptu ant sienos pakabinti daugiau visokiu nuotrauku ir vaizdeliu. Vat netgi su MB mama susitariau, kad atrinks keleta ju seimos nuotrauku, kur jie su vaikais. Nuskanuosiu, atspauzdinsiu (pas profesionalus, ne ant popieriaus) ir ireminsiu. Irgi bus prie dovanu wub.gif O kanva reiketu kur atskirai kabinti, i grupe prie remeliu netiks ax.gif Bet mintis tikrai grazi, gal kam kitam pravers 4u.gif

QUOTE(*Deimante* @ 2013 11 12, 20:08)
Ajste, viskas gerai, as nieko nepriimu asmeniskai smile.gif Kiek zmoniu, tiek nuomoniu smile.gif Manau, jusu vyras bus patenkintas dovana thumbup.gif

Aciu, ir as taip tikiuosi blush2.gif

QUOTE(Rytinė pašvaistė @ 2013 11 14, 16:05)
Dukrytei (3,9 metukų) - traukinukas, kvepaliukai, lėlytei vežimėlis, mašinėlė, segtukų į plaukučius, Tofifi saldainiai (mėgstamiausi, kurių labai retai perkam), meškis Pasakorius, karoliukų vėrimo rinkinys ir kūrybinis rinkinys piešti ant formelių.

Nesupykite, bet 4 metuku mergaitei ar tikrai reikia kvepaliuku? Man atrodo per maza tokiems dalykams. Zinau, kad vaikai nori but dideli ir kopijuoja suaugusius, bet as kvepalus priskiriu prie kosmetikos, o kosmetikai tokiam amziuj - ne schmoll.gif Gal geriau koki papuosaliuka?

Del dovanu gausybes, tai irgi nemanau, kad stebuklas yra gauti visas dovanas is saraso ir dar daugiau. Stabuklas yra buvimas su seima, vidiniai dalykai. Materialiu dalyku GAL negalesime sau leisti, o pabuti kartu TIKRAI ateis diena kai nebegalesime, nes esame laikini. O is materialios puses daug priklauso nuo to kaip pateikiama. Jei vaikas neigauna tokio jausmo, kad tai viskas privaloma jam duoti, jo teise buti apipiltam dovanomis, tai viskas ok. Deja, neretai pasitaiko, kad kalnai dovanu tampa norma, nevertinama, o tikimasi ir netgi reikalaujama verysad.gif Artimam rate buvo problema, kai nuolat lauktuviu gaunantis vaikas pradejo tiesiai sviesiai klausti "o ka man senelis atnes? noriu to ir to". Pasakyti aciu irgi buvo pamirsta, nes gaunama viskas ir be aciu ar prasau doh.gif Greitai lauktuves buvo "praskiestos" zaidimais su seneliu thumbup.gif

Jau turim dovanas MB tevams - mamai kremas, kurio prase, o teveliui marskiniai. Mano mama irgi jau uzsisake dovana - knyga, tai dabar ieskosim kuria is pavardintu rolleyes.gif
Sau taip pat pasidovanosiu knyga thumbup.gif
Atsakyti
Na, del dovanu gausumo... Man taip pat labai norisi ispildyti VISUS dukrytes norus, prasymus, bet suprantu, kad tai nera gerai. Aisku, nereikia noreti, kad 5 metu vaikas lauktu Kaledu del vidinio susikaupimo, giminiu lankymu ir kitu, suaugusiems suprantamu, dalyku. Zinoma, vaikai Kaledu laukia(kaip ir mes anksciau) del dovanu. Bet jei dovanu LABAI daug (namie, pas senelius, tetas, kitus gimines), tada tos dovanos nera taip vertinamos ir jomis taip nesidziaugiama. Maniske yra giminej maziausias vaikas, visu mociuciu pirmoji anuke, proanuke, taigi visi ja be proto lepina. Ir mums su vyru jau yra teke GRIEZTAI prasyti, kad butu baigta su tais dovanu pirkimais, ir ne tik per Kaledas. Nes vaikas jau iprato, kad visada mociute, teta, ar dar kita mociute duos dovanu, kad ir kokia smulkmenele. Ir nors myli juos, bet jau tos dovanos tapo kaip ir privalomos. Gal cia atrodo ne i tema, bet tas pats ir Kaledos. Gauna kruvas dovanu, kuriu visiskai nevertina, nes net nera kada su visom zaisti. Ir zino, kad jei ka sugadins, tai nupirks kita... Tai yra LABAI LABAI blogai, ir, aciu Dievui, mes nuo to jau baigiam pasveikt. Taigi, ir siemet visiems jau pasakiau, kad nupirktu po 1 daikta, kurio ji nori ir kuris nenusibos po keliu dienu. Ta dovana gali but net ir bilietas i kaledini spektakli. Negali vaikas galvot, kad gali gaut viska, ko nori, net jei tas sarasas ir dvieju lapu. Vaikas turi ismokt vertinti dovanas, o kalnu vertint neimanoma... Mes su vyru irgi gal pateiktume kalediniu dovanu sarasus ilgiausius, bet viskam yra ribos. Mama ir tetis yra ne kiek prastesni uz vaika.
Atsakyti
QUOTE(lelijabalta1 @ 2013 11 14, 19:14)
Pirksiu tualet popierių, tik negaliu apsispręsti - su doleriais ar eurais? kaži kas geriau liptų  bigsmile.gif

labai tiesiogiai si sakini supratau siejant su toletiniu popierium lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Luna888 @ 2013 11 14, 20:58)
Man atrodo jei vyresnis žmogus tai doleriai ( daugiau prisiminimų kels),o jei jaunas tai eurus  biggrin.gif

geras pamąstymas, tikrai daug lengviau apsispręsti.
Papildyta:
QUOTE(Dereša @ 2013 11 15, 11:14)
labai tiesiogiai si sakini supratau siejant su toletiniu popierium  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

specialiai tą žodį ir parinkau - kas kaip norės, taip ir supras. O svarbiausia, kad kelia šypseną lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Deimante* @ 2013 11 14, 20:01)
Aisku, nereikia noreti, kad 5 metu vaikas lauktu Kaledu del vidinio susikaupimo, giminiu lankymu ir kitu, suaugusiems suprantamu, dalyku. Zinoma, vaikai Kaledu laukia(kaip ir mes anksciau) del dovanu.

Na, del susikaupimo, tai greiciausiai ne, bet del lankymu dristu nesutikti. As is vaikystes labiausiai ir pamenu tuos vaziavimus pas senelius, kur budavo daug vaiku, kur skaniai pavalge vaikai begdavom zaisti wub.gif Dovanu nelabai atsimenu g.gif Tik tiek, kad budavo daug saldainiu ir mandarinu. Mandarinai tai man ir dabar yra kaledu simbolis ax.gif Na, bet kokiu atveju tai jau tevu sprendimas kaip vaikams pateikti sventes, ka akcentuoti. Beje ir kasdienybeje, ne tik per sventes galima akcentuoti laiko leidima kartu, o ne daiktus 4u.gif

Pasigirsiu, kad jau gavau MB seimos nuotraukas, dabar tik laukiu, kad jis islektu kur, kad galeciau padaryti atranka thumbup.gif
Atsakyti
Ajste, manau, blogu nuomoniu nera-yra tik skirtingos mirksiukas.gif O mandarinai ir man yra tikras Kaledu maistas drinks_cheers.gif Tada jie patys skaniausi.
Atsakyti
QUOTE(*Deimante* @ 2013 11 15, 18:28)
Ajste, manau, blogu nuomoniu nera-yra tik skirtingos mirksiukas.gif O mandarinai ir man yra tikras Kaledu maistas drinks_cheers.gif Tada jie patys skaniausi.

O man kucias ziauriai primena mociutes kepti pyrageliai... bigsmile.gif Iki siol ji juos kepa tik kucioms. wub.gif Kodel prakalbau apie kucias, nes prisiminiau, kaip visi rinkomes pas senelius (mano vaikysteje), butent kur skaniai pavalge zaidem su pusseserem, naujais, ka tik kaledu senio atnestais zaislais! wub.gif O ploksteliu grotuvas tyliai grojo ivarias Modern talking dainas... Viespatie, kaip budavo gera!!!
Atsakyti
Kazin, ar musu vaikai irgi su tokia nostalgija prisimins sventes vaikysteje... rolleyes.gif Musu darbas pasistengti, kad taip butu.
Atsakyti
QUOTE(*Deimante* @ 2013 11 15, 20:44)
Kazin, ar musu vaikai irgi su tokia nostalgija prisimins sventes vaikysteje... rolleyes.gif  Musu darbas pasistengti, kad taip butu.

Butent. Viskas priklausys nuo musu idetu pastangu smile.gif
Atsakyti
Apie tai ir kalba, kad kai musu vaikai uzaugs, ne kruvas dovanu prisimins, kurias dabar taip smagu gauti (o mums dovanoti), o prisimins tradicijas, pyragus, mandarinus, mylimus zmones salia wub.gif Man tai yra tikrosios dovanos blush2.gif Netgi man, ateistei, kaledos yra be galo grazus metas, kai svenciu ne religiniu dalykus, o seima, draugyste, artuma, meile, buvima visiems kartu blush2.gif
Atsakyti