Įkraunama...
Įkraunama...

Uždrausta meilė (Aşk-ı Memnu)

gaila, kad ne facebook:), negaliu palaikinti minciu, kurioms pritariu
nemyli jis Nihal, nemyli
Atsakyti
QUOTE(icz @ 2013 11 22, 22:25)
gaila, kad ne facebook:), negaliu palaikinti minciu, kurioms pritariu
nemyli jis Nihal, nemyli

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Tikrai jis nemyli Nihal, tik ale issigelbejimo iesko... Bet kaip man kliuva zili Bihter plaukai. Ir juos dar taip pritraukia, manau spec, kad suvoktume kaip ji kencia, kiek isgyvena. Isgyveno juk daug ir Behliulis, kai ji erzindavo ji, kai pvz. jis ziurejo i langus, kai ja Adnanas buciavo ir glamonejo.
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2013 11 22, 21:16)
vienodai dvieju zmoniu myleti,nemanau,kad imanoma,skirtingai taip.Tai viena myli kaip moteri,o kita kaip seseri


Būtent drinks_cheers.gif Nemyli, nemyli jis tos Nihal cool.gif
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2013 11 22, 21:31)
Bet kaip man kliuva zili Bihter plaukai. Ir juos dar taip pritraukia, manau spec, kad suvoktume kaip ji kencia, kiek isgyvena.


Manau, kad ne. Nes ir Besiras zilas, tai negi irgi del Nihal biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(icz @ 2013 11 22, 21:25)
nemyli jis Nihal, nemyli


Myli jis Nihal, bet kaip seseri, Bichter - kaip moteri...
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2013 11 22, 10:27)
o cia....... 100 zmoniu  lotuliukas.gif as irgi susinervinciau nerealiai  schmoll.gif

Žinokit, šitą aš pati patyriau, draugai ir giminės padarė siurprizą, manajam gimtadieniui ir jiems tai puikiai pavyko! Užjaučiu Behlül'į šitoj vietoj, žinau tą jausmą, kai tikiesi pvz dviejų žmonių, o čia atsidarai duris ir pamatai apie 50 šaukiančių, kad siurprizas doh.gif doh.gif doh.gif vos nenumiriau! Tikrai visą vakarą negalėjau atsigauti! Ir ne tik aš, bet ir mano vyras, nes nuo jo irgi slėpė, kad tik kartais neišsiduotų lotuliukas.gif buvo buvo,,, o čia, Behlül'iui iš viso į slaptą, uždraustą pasimatymą nueiti, ir dar ten tavoji nuotaka, kurią išduot eilinį kartą buvai pasiruošęs? Dėdė? Brrrrr.. Net baisu pagalvoti, koks jausmas!
Atsakyti
QUOTE(Mockava @ 2013 11 22, 22:01)
o čia, Behlül'iui iš viso į slaptą, uždraustą pasimatymą nueiti, ir dar ten tavoji nuotaka, kurią išduot eilinį kartą buvai pasiruošęs? Dėdė? Brrrrr.. Net baisu pagalvoti, koks jausmas!

drinks_cheers.gif , puikiai matesi is jo veido israiskos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2013 11 22, 12:37)
Priminkit, kokia liga Beshiras serga?

Kaži kodėl, bet mano mintyse, kad tuberkulioze. Nežinau ar kažkur filmo eigoje apie tai užsiminė, ar susapnavau, o gal taip pati sumąsčiau? lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Elvita @ 2013 11 22, 12:44)
Ujjj, jamciau  biggrin.gif

P.s. bet jis Mockavos  lotuliukas.gif


Va čia ištikimos savo principam, į kitų nusižiųrėtus nesikėsinat! Ačių! Jumis panos pasitikiu, bet matant koks tas Behlül'is, tikriausiai mums jo visom užteks lotuliukas.gif ir išsisportavusio, ir rubuiliuko! bigsmile.gif O man visoks gerai, tegul ir vėliau ir pilvuką pasiaugins, tiks... mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mockava @ 2013 11 22, 23:09)
Kaži kodėl, bet mano mintyse, kad tuberkulioze. Nežinau ar kažkur filmo eigoje apie tai užsiminė, ar susapnavau, o gal taip pati sumąsčiau? lotuliukas.gif

pradzioje kalbejo,kad jam astma g.gif
Atsakyti
Sveikos visos šios serialo gerbėjos smile.gif Vis paskaitinėju jūsų komentarus šioje temoje nors šio serialo nežiūriu biggrin.gif Bet žiūrėjau šiais metais sukurtą Lotynų Amerikos remeiką Pasion Prohibida, o kadangi jie labai panašūs, nes buvo mažai pakeitimų tai skaitydama jūsų komentarus apie serijas dauguma scenų prisimenu iš jo. Man būtų smalsu sužinot ką jūs manot apie parinktus aktorius ypač pagrindinus. Aišku suprantu, kad jokie remeikai neprilygs orginalui ir kad dauguma jūsų nemėgstat Lotynų Amerikos filmų. Bet man šis forumas tapo toks savas, kad būtų įdomu sužinot jūsų nuomonę. Įkeliu klipuką aktorių palyginimui https://www.youtube....h?v=0jo65EF_zvU
Atsakyti
QUOTE(hardute @ 2013 11 22, 14:03)
Atsiprasau,kad paklausiu:o ta jusu meile baigesi?JUS ne kartu?

baigesi, deja..
dabar esu laiminga su vyru , bet aisku kartais mintyse buna visko, ir svajoniu, ir abejoniu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2013 11 22, 21:16)
vienodai dvieju zmoniu myleti,nemanau,kad imanoma,skirtingai taip.Tai viena myli kaip moteri,o kita kaip seseri

O as nemanau, kad su broliais ir seserimis santykiaujama.. Mylima absoliutiskai vienodai, kai pamilsti du vyrus.. Ne veltui moterys ar tai vyrai turedamos sirdies draugus, ar tai sutuoktinius pas meluzius nuklysta. Dazniausiai buna taip, kad ir vyra myli ir meiluziui taip pat esi neabejingas. Ir ka jus i tai? Kuri is ju labiau myli, jei nei vieno nei kito paleisti nesinori? Atrodo, kad ir be vieno ir be kito gyvenimas nebebus toks grazus g.gif Ta pati matau ir Behliulio santykiuose su Nihal. Butu ji jam buvusi kaip sesuo nebutu su ja i lova gulesis, o ir dar daug ko nebutu buve. Galu gale, kai ji zieda jam snukin teske, nebutu ejes taikytis ir nebutu maldaves atleidimo.. O tos kurios sakosi, kad nemylejo, gal idomumo delei argumentuokit,ar ka.. Taip vis idomiau diskutuoti bus. O tai cia gaunasi nemylejo, nes as taip pasakiau arba man taip labiau noretusi bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Argent @ 2013 11 22, 23:20)
baigesi, deja..
dabar esu laiminga su vyru , bet aisku kartais mintyse buna visko, ir svajoniu, ir abejoniu  smile.gif

Na, jei esate laiminga su raguociu vyru, tai ne toks jau ir deja... mirksiukas.gif Galejo viskas prasciau baigtis.. Ir vyras galejo praspirti ir meiluzis, atsibodus zaisti, palikti. Tai,kad labai jau jums sekmingai baigesi is tikro biggrin.gif
Atsakyti