Įkraunama...
Įkraunama...

Socialinė atskirtis

QUOTE(safarikids @ 2013 11 20, 00:51)
Nesiūlau nei wi-fi "uždaryt", nei nenaršyt. Sakau, kad nematau jokios labai svarbios priežasties mokyklon neštis planšetes ar kompus (ypač tokio amžiaus, kaip Subjektyvios vaikai). Na, jeigu noro pasipuikuoti ir pasirodyti neužskaitysim kaip rimtos priežasties.  rolleyes.gif

o tai visas pasaulis pagal tave privalo gyventi ar kaip?
Jeigu tau reikalinga svarbi priezastis imti ir naudotis daiktu, kuri tu turi, tai tu jos ir ieskok. Kitiems zinok uztenka paprasciausio noro.
Atsakyti
Na, aš irgi džiaugiuosi, kad maniškis nesineša visų savo "technikų", juolab, kad ir netupi mokykloj nuo septintos ryto. Per pertraukas (jei tik pakanka laiko) atsigauti padeda teniso stalas, šachmatų stalas, o ir technologijų pakanka - interaktyvios lentos, kompai kiekvienoje klasėje etc.


Sunkiai įsivaizduoju, kaip didelėje mokykloje tėvai ir vaikai nebijo savo nepigių žaisliukų pamesti , pamiršti, sugadinti..Maiškis ir mažutėje mokyklėlėje sugeba išmėtyt pusę savo daiktų, po to susirenka biggrin.gif , didelėje valstybinėje m-kloje, kitą dieną atėjęs matomai, neberastų.
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2013 11 19, 09:00)
Mūsų klasėje dauguma turi išmaniuosius, nuo pigiausių mažiausių iki brangiausių. Taip pat yra kas atsineša planšetinius, bet pateisinu tai, nes tie vaikai, kurie nešasi, anie iš medikų šeimų, juos tėvai atveža labai anksti ryte, apie septintą jau būna mokykloje, tad iki pamokų jie turi pusantros valandos laisvo laiko, tad žaidžia komp. žaidimus. O per pertraukas daug kas wi fi žaidžia online žaidimą, kuris dabar labai populiarus, nepamenu kaip vadinasi, bet kai paklausiau, tai gavau atsakymą "visi jį dabar žaidžia". Gal kas FB naršo, dar kitur. Tai tegul naršo, man tikrai netrukdo, kad tik netrukdytų mokslams.

nu man pasiskaicius,tai baisiau,nei baisu....kosmaras,kam mokykloj kompai g.gif dziaugiuosi,kad mano vaiku mokyklose net telefonai uzdrausti,nekealbant jau apie kompu nesiojimasi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2013 11 20, 12:19)
Juk tavęs niekas neklausė apie mano šeimą, tai ir nerašyk apie ją. Gal leisk man pačiai rašyti apie save tai ką noriu ir kiek noriu. Apie tavo šeimą, tavo vaikus čia nerašinėju. Kas nesuprantama?
Gal nereguliuok kaip ir ką man rašyti. Kas nesuprantama? Tavęs irgi niekas neklausė apie mano požiūrį į kelionių įspūdžius, bet tu rašai ir dar prikuri kažkokių pievų ir visa tai pripaišai man. doh.gif

QUOTE(Subjektyvi @ 2013 11 20, 12:19)
Kai vienas vaikas taip pasakė, kad visas atostogas praleido prie kompo, o keliavo nuo kompo iki wc, tai buvo vaikams kaip pokštas, dauguma suprato, kad tai ir buvo to vaiko atostogos, blogos ar geros, čia kitas momentas.
Vaikas turi bendramokslį, kuris niekad vasaromis niekur nevažiuoja. Aš nežinau, kokios to priežastys, man nuskambėjo neįprastai. O mano vaikui - visai normaliai. Kai paklausiau, kodėl niekur anei niekur nevažiuoja, atsakė, kad bendramokslis tiesiog nemėgsta niekur važiuoti ir mėgsta būti namie. Ir klasiokai niekaip dėl to jo neišskiria. schmoll.gif

QUOTE(Subjektyvi @ 2013 11 20, 12:57)
Nemanau, kad kitiems vaikams neįdomūs bendraamžių įspūdžiai apie aktyvaus pobūdžio keliones iš tokių vietų, kur lankėsi, ką matė, kokios buvo ekskursijos.
Nemanyk. Bet tikrai tokių yra. Pažįstu tokių ne vieną ir ne du, kuriems apseliučiai vienodai, jeigu keliauja ne jie patys. Ir labai galiu tai suprasti.

QUOTE(Subjektyvi @ 2013 11 20, 12:57)
Kitoje temoje moteris pasakojo savo įspūdžius apie kelionę Kinijoje, nedaug tos informacijos, bet vis tiek man buvo labai įdomu, nes tai "nenuvalkiota" kryptis ir neįprasta.
Tau. Bet tai nereiškia, kad visiems.

QUOTE(Alexandra.R. @ 2013 11 20, 13:17)
visos temos neskaiciau, bet sitiems zodziams pritariu 100 proc.  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
Bet kad vaikui (nelabai aišku kuriam, turbūt menamam) didžiulė trauma kitų turimi turtai Subjektyvi pati sugalvojo. Ir remdamasi savo sugalvojimu siūlo gydytis galvas. lotuliukas.gif


QUOTE(Bekasė @ 2013 11 20, 13:17)
o tai visas pasaulis pagal tave privalo gyventi ar kaip?
Aš taip sakiau, ar vėl pati sugalvojot? Kadangi nenoriu gyventi pagal jus, tai manot, kad turit gyventi pagal mane? Niiii, galit gyventi pagal save, o aš sau leisiu - pagal save. Ar jums kompromisai nepriimtini, suprask kas ne su jumis, tas prieš jus? biggrin.gif


QUOTE(Bekasė @ 2013 11 20, 13:17)
Jeigu tau reikalinga svarbi priezastis imti ir naudotis daiktu, kuri tu turi, tai tu jos ir ieskok.  Kitiems zinok uztenka paprasciausio noro.
Na taip, aš racionalus žmogus. Dažniausiai vis dėlto daiktus naudoju turėdama priežastį. Ir noriu juos naudoti su priežastim ir pagal paskirtį. Pvz. tik todėl, kad aukštakulniai gražūs neisiu su jais bėgti kroso, o kompiuterio nesinešu į teatrą pvz. Kam jis ten man? g.gif Nors taip taip, mačiau planšetes per spektaklį maigančių, FB-kinančių. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo safarikids: 20 lapkričio 2013 - 20:33
QUOTE(DijaDeima @ 2013 11 20, 18:51)
dziaugiuosi,kad mano vaiku mokyklose net telefonai uzdrausti


Nu telefo tai reikia. Pamokų metu taip, suprantu, bet po pamokų - kaip su vaiku susisiekti, ypač jei mokykla ne prie namų, norisi žinoti, su kuo jis ir kur, ir t.t.?
Atsakyti
Ir svarbiausia paklaust -- ar pavalgei? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tapyras @ 2013 11 20, 23:33)
Ir svarbiausia paklaust -- ar pavalgei?  lotuliukas.gif
Karštų patiekalų. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2013 11 20, 21:54)
Nu telefo tai reikia. Pamokų metu taip, suprantu, bet po pamokų - kaip su vaiku susisiekti, ypač jei mokykla ne prie namų, norisi žinoti, su kuo jis ir kur, ir t.t.?

yra tokia iseitis: issiauklejat vaika taip, kad po pamoku mautu tiesiai namo ir paskambintu: mama, as namie jau, valgau pietus, paruosiu pamokas ir eisiu pas......

Na, bent jau as (ir ne tik as viena pasaulyje) buvau taip auklejama, kad po pamoku namo ir tik paskui visi "pasilakstymai". Taigi, tikrai imanoma. Va ir po problemos bus.
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2013 11 21, 10:41)
yra tokia iseitis: issiauklejat vaika taip, kad po pamoku mautu tiesiai namo ir paskambintu: mama,


Leksa, situacija tokia, kad telefo mums tikrai reikia, me visi tokie pakankamai ekspromtiniai ir be mobilaus ryšio - niekaip 4u.gif Nesuprasčiau, jei mokykloje būtų uždrausta naudotis mobiliaisiais po pamokų...
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2013 11 21, 10:41)
yra tokia iseitis: issiauklejat vaika taip, kad po pamoku mautu tiesiai namo ir paskambintu: mama, as namie jau, valgau pietus, paruosiu pamokas ir eisiu pas......



tai va čia matyt ir yra tai, apie ką šita tema. Man tai kyla klausimas ( ne Jums asmeniškai, Leksa, bet retorinis)- O koks kieno reikalas, kaip aš auklėju savo vaiką ir kaip su juo komunikuoju? Nu kur parašyta, kad aš negaliu jo išpuošt dizainerio drabužiais, apkarstyt auksais, Iphonais, Ipadais, dar ten nežinau kuo??? nu kur parašyta? Ir jei safarikids sako, kad visi aplinkiniai turi teisę lot pavymui ( o turi tai tikrai, nesiginčysiu, nes ir Gražulis turi teisę klykt pamatęs homoseksualų žmogų), tai tik klausimas, kaip mes žiūrim į tą lojimą. Kiekvienas matyt pagal savo supratimą - vieniem tai labai super duper, nes turiu teisę ir būūūūtinai visiems pasakysiu, kad tu fyfa, pižonas, gėjus, kreivas, bukas, lochas, negražus, atlėpausis, plikas, kreivadantis ir tt. nes man šikamai svarbu IŠREIKŠT savo svarbią nuomonę. Arba kitas variantas - kol tai nedaro nei man nei aplinkiniams žalos, tiesiog nereaguot ir nekomentuot.
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2013 11 21, 11:22)
Nesuprasčiau, jei mokykloje  būtų uždrausta naudotis mobiliaisiais po pamokų...
Net jeigu labai norėtų, kaip tai įmanoma? Kaip gali mokykla uždrausti kažką po pamokų? bigsmile.gif g.gif

QUOTE(Kapsė @ 2013 11 21, 11:34)
Kiekvienas matyt pagal savo supratimą - vieniem tai labai super duper, nes turiu teisę ir būūūūtinai visiems pasakysiu, kad tu fyfa, pižonas, gėjus, kreivas, bukas, lochas, negražus, atlėpausis, plikas, kreivadantis ir tt. nes man šikamai svarbu IŠREIKŠT savo svarbią nuomonę.
thumbup.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Kapsė @ 2013 11 21, 11:34)
Arba kitas variantas - kol tai nedaro nei man nei aplinkiniams žalos, tiesiog nereaguot ir nekomentuot.
Arba iš viso nekreipt dėmesio ir nekurt problemų lygioj vietoj. Kad ir į tas mamas su pretenzijom (jeigu pretenzijos iš tiesų tik dėl geresnės aprangos, o ne dėl kokių nors šalutinių padarinių). Galima juk pasilaikyti savo svarbią nuomonę apie jas.

QUOTE(Kapsė @ 2013 11 21, 11:34)
Nu kur parašyta, kad aš negaliu jo išpuošt dizainerio drabužiais, apkarstyt auksais, Iphonais, Ipadais, dar ten nežinau kuo??? nu kur parašyta?
lotuliukas.gif Niekur. Gali. Net ir personalinį autobusą užsakyt gali, nes gal pripratęs vaikas prabangesniu važinėt, negu klasė išgali užsisakyt. Jeigu tik gali sau leisti, tikrai niekur neparašyta, kad negalima. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo safarikids: 21 lapkričio 2013 - 11:21
QUOTE(safarikids @ 2013 11 21, 12:17)


Arba iš viso nekreipt dėmesio ir nekurt problemų lygioj vietoj. Kad ir  į tas mamas su pretenzijom (jeigu pretenzijos iš tiesų tik dėl geresnės aprangos, o ne dėl kokių nors šalutinių padarinių). Galima juk pasilaikyti savo svarbią nuomonę apie jas.



nu tai jei teisingai supratau, tai niekas lyg ir nekuria jokios problemos. Ar problema tame, kad buvo užvesta tokia tema SM-e? pradedu įtart, kad nežinau kažkokio konteksto smile.gif
Papildyta:
QUOTE(safarikids @ 2013 11 21, 12:17)

  lotuliukas.gif Niekur. Gali. Net ir personalinį autobusą užsakyt gali, nes gal pripratęs vaikas prabangesniu važinėt, negu klasė išgali užsisakyt. Jeigu tik gali sau leisti, tikrai niekur neparašyta, kad negalima.  drinks_cheers.gif

o beje, labai geras dalykas - kol sūnus mokėsi mokykloj, vieno bendraklasio tėvas vadovavo kažkokiai autobendrovei, tai vaikai turėjo nemokamą autobusą visom ekskursijom nuo 5 iki 12 klasės thumbup.gif. Džiaugėmės ne tas žodis, nes tas tėvas ne personaliai savo vaikui autobusą duodavo, o visus klasiokus paveždavo biggrin.gif
Atsakyti