Įkraunama...
Įkraunama...

Populiariausi vardai

Gabrielė, Kamilė, Karolis, Karolina ir t.t.
Atsakyti
Labai daug buna Karolis, Mantas, Asta, Inga ir t.t. va is negirdetu tokiu -Ajanta, Agelija. g.gif
Atsakyti
Man tai jau igriso Jurga, ant kiekvieno kampo, Sandra irgi...
Atsakyti
o jeigu šiaip apie vardus, tai bent jau man baisiai skamba tokios amandos, melindos ir kiti serialiniai vardai. o jeigu dar ir pavardė super lietuviška - tai iš viso kažkoks nesusipratimas tongue.gif . Norėtųsi išsaugoti senus lietuviškus, ok ok gal Ona ar Jadvyga dukros nepavadinčiau, tačiau yra tikrai retų ir gražių vardų kaip Barbora, Kotryna ir t.t smile.gif
Atsakyti
Bet kaip keista, paskaitinejau tema ir kaai kuriai jums atsibodusiais vardais nei vieno zmogaus nepazystu.
Atsakyti
o man svarbiau ne koks žmogaus vardas, o kaip jis jam tinka. pati esu Kristina ir jų mano laikais nei darželyje, nei mokykloje netrūko, bet jokių kompleksų dėl to nejutau. ir seserį Ievą turiu, bet tai kad jai ir tinka tas vardas... tomų irgi daug pažįstu, bet kai žmonės geri, tai vardo populiarumas visai nekliūva. gražūs man ir bibliniai vardai kažkokie prasmingi. nors Gabriele ar Luku vaikų nevadinsiu, nes "nelimpa" man jie. o jei gims dukrelė, tai vardą jau turiu susapnuotą smile.gif
norėjau tik pasakyti, kad pati tema "labiausiai nusibodę vardai" man skamba kažkaip netaktiškai. geriau paprastas, nors ir populiarus vardas, nei koks nors naujadaras, nuo kurio ausys linksta...
Atsakyti
Lukas, Dovydas, Mantas, Tomas, Gabrielė, Gabija, Austėja, Greta.
Atsakyti
QUOTE(kotty @ 2005 11 04, 16:16)
o jeigu šiaip apie vardus, tai bent jau man baisiai skamba tokios  amandos, melindos  ir kiti serialiniai vardai. o jeigu dar ir pavardė super lietuviška - tai iš viso kažkoks nesusipratimas tongue.gif . Norėtųsi išsaugoti senus lietuviškus, ok ok  gal Ona ar Jadvyga dukros nepavadinčiau, tačiau yra tikrai retų ir gražių vardų kaip Barbora, Kotryna ir t.t  smile.gif


Galima paklausti...?
O ka prie tavo avataro veikia DOLCE ??? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrianna @ 2005 11 06, 05:53)
Galima paklausti...?
O ka prie tavo avataro veikia DOLCE ??? blush2.gif




smile.gif čia mano šunelis..... o vardas toks tik todėl kad iš draugo (italo) gavau jį dovanų, tai neteko pačiau vardo rinkti, koks buvo -toks, man pačiai nelabai patiko, bet atrodo kad jau pripratom. o be to žodis dar ir prasmę turi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrianna @ 2005 11 06, 03:53)
Galima paklausti...?
O ka prie tavo avataro veikia DOLCE ??? blush2.gif



QUOTE(kotty @ 2005 11 07, 17:12)
smile.gif čia mano šunelis..... o vardas toks tik todėl kad iš draugo (italo) gavau jį dovanų, tai neteko pačiau vardo rinkti, koks buvo -toks, man pačiai nelabai patiko, bet atrodo kad jau pripratom. o be to žodis dar ir prasmę turi smile.gif


Oij, kaip prisijuokiau thumbup.gif
Atsakyti
man labiausiai atsibode vardai ( nors ir gražūs): Garbielė, Gabija, Kotryna, kiti šiaip ne mano skonio Pvz. Lukai, Matai, Nojai, Dominykai. nu čia turbūt skonio reikalas, bet aš neduočiau savo vaikui vardo, kuris yra dažnas, ar kurio prasme nyki.
Atsakyti
QUOTE(safarikids @ 2005 06 18, 14:22)
Greičiau tarp 60-mečių. Irena, Nijolė, Aldona ir Janina....
O Jolantų, Jūračių, Jurgų, Rasų, Daivų, Astų, Nomedų, Raimondų karta artėja prie 40-ties mirksiukas.gif Arba jau ir peržėngė mirksiukas.gif


Dėl Raimondų suabejočiau smile.gif Iš viso pažystu 3, kurioms 25-27 m


QUOTE(Aidar @ 2005 11 04, 14:53)
Gabrielė, Kamilė, Karolis, Karolina ir t.t.

Kaip įdomiai smile.gif Aš pavz. Karolį tik vieną pažystu - tai mano sūnus, ir dar vieną žinau iš matymo - jam 70 metų biggrin.gif . Gal kiek daugiau Kamilių ir Gabrielių.

Man atrodo, kad dažniausi yra - Lukas, Mantas.
Atsakyti