Įkraunama...
Įkraunama...

Populiariausi vardai

O kazin kaip del Ievos vardo?
Jis aisku nera super retas, bet ar jis labai daznas? Mat mano dukryte tokiu vardu, tiesa, ji gimus 2000 m. Man toks ispudis, kad tada jis daugiau buvo madoj, o dabar jau zymiai retesnis.
Gal kuri ka nors apie ji zinot? smile.gif
Atsakyti
O dedant vardus man kzkokia asociacija yra:
jeigu Ugnius ar ugne - plaukai turetu buti kastoniai
Lina ar linas - sviesiaplaukiai, melynakiai
Azuolas stiprus, aukstas,
liepa auksta ir liekna
Ruta garbanota
Ramune irgi turetu buti blondine

keistai kai juodais plaukais ir rudom akimis Linas ar Lina.....

na rizikinga man deti tokius vardus, nes kai kurie vardai turetu ir prie isvaizdos tikti.....
Atsakyti
kaži kaip nuspėti tik gimus kūdikiui- ar jis bus stiprus ir tvirtas (Ąžuolas), ar aukšta ir liekna (Liepa) .... g.gif va dėl akių spalvos lengviau...bet gi būna kad ir ji pasikeičia.... wink.gif biggrin.gif
Papildyta @ [mergetime]1092230154[/mergetime]
o ir Rūta - kodėl būtinai su garbanomis????? g.gif
Atsakyti
vat nenuspesi.......uztai kaip ir rizikinga deti sakyciau.....bet kai kuriems nebuna asociaciju..... o man gal ir kvailai atrodytu, jeigu auga apvalute spurgyte, o vardas Liepa, netgi issireiskimas yra auksta, liekna kaip liepa..... na kaip pasityciojimas ir vardo

O ruta taigi pats augalas ruta tokiais smulkiais lpeliais, kaip garbanoti jie atrodo is tolo......viena mergaite maza zinojau (na dabar ji jau didele) tai ilgais smulkiai garbanotais plaukais, nu tikra ruta......labai grazus vardas, turejau mintyje si varda, bet ..... O name pas mus gyvena lina, sviesiaplauke, zydrom akimis, tikra Lina.... yra ir Linas juodais plaukais ir rudom akimis..... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Monciuta, vardas Barbora tikrai labai grazus thumbup.gif tikras lietuviskas ir senoviskas- as tik uz tokius vardus thumbup.gif

o as pritariu Sagai , kad vardai su daug kuo asocijuojasi, ir asociacijos su Ugnium ar Linu man irgi priimtinos, arba Saule Saulius, Aukse-man jie visi svieasiplaukiai blondinai melynakiai, bet kai kieme vaiksto Saule, kurios tevas pusiau cigonas ir ji pati juodais kaip anglis plaukais ir juodais antakiais, tai kazkaip nesiderina laugh.gif kita vertus, tikrai nezinosi koks vaikas bus uzauges wink.gif

Ieva dabar visa populiareja, mano metu Ievu nedaug, o musu mociuciu Ievu isvis beveik nera kaip ir Mariju, nes man mano babyte sake, kad kunigai neleisdave taip mazu mergaiciu vadinti, nes tai itin garbus vardai kataliku religijoje ir paprastiems valstieciams nevalia savo vaikams tokiu vardu duoti wink.gif ot kaip budavo wink.gif
Atsakyti
QUOTE (monciuta @ 2004 08 10, 13:02)
Mielosios,
O kaip jums vardas Barbora? Mano mazyle dar pilvelyje, bet as jau ja vadinu Barboryte wub.gif Ar grazus jums sitas vardas? Ar daug pazistate Barboru?

Vieną tokią pažįstu laugh.gif laugh.gif laugh.gif ir vardas man šitas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif, ir neteisybę sako, kad Barbora tinka tik bobutei. Ta pati bobutė, kažkada irgi buvo mergaitė. biggrin.gif
Atsakyti
Man tai Barboros vardas labai solidus, asocijuojasi su Barbora Radvilaite, tokia PONIA... baisiai isponejusia. smile.gif Bet jusu teise manyti kitaip.
Atsakyti
QUOTE (monciuta @ 2004 08 10, 12:02)
Mielosios,
O kaip jums vardas Barbora? Mano mazyle dar pilvelyje, bet as jau ja vadinu Barboryte wub.gif Ar grazus jums sitas vardas? Ar daug pazistate Barboru?

Man vardas Barbora labai grazus wub.gif . Labai tinkantis ir mazai mergytei- Barborytei, ir suaugusiai elegantiskai, savo verte zinanciai moteriai rolleyes.gif ...
Atsakyti
Kaip tai mūsų visoj giminėj su berniukais labai "kūdai", gimsta vien moteriškės, bet abu kartus, kai laukiausi, vis galvojau - o gal? Nes labai gražus vardas yra - Joris. Populiarumo nežinau, bet jis man pats pačiausias.
Atsakyti
O man vyriski vardai grazus Aidas ir Audrius. Beje, jie nera labai nuvalkioti. thumbup.gif Ir prasme grazi.
Atsakyti
QUOTE (Saulytele @ 2004 08 12, 13:04)
O man vyriski vardai grazus Aidas ir Audrius. Beje, jie nera labai nuvalkioti.  thumbup.gif Ir prasme grazi.

Del berniuko vardo Aidas, tai as labai pagalvociau... Butent del tos prasmes. Bent jau as savo vaikui jokiu budu sito vardo neduociau, nenoreciau, kad jis tebutu kazkieno aidas....

Vat Audrius- kitas reikalas thumbup.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norge: 12 rugpjūčio 2004 - 13:35
Na, ziurint kaip tu supranti aido prasme. Galima suprast ir kitaip - jo gyvenimas bus toks reiksmingas,kad jis ilgam paliks po saves aida, pedsaka biggrin.gif as tai panasiai ir suprantu.
Atsakyti