Įkraunama...
Įkraunama...

Populiariausi vardai

DIRBU IKIMOKYKLINEJE ISTAIGOJE,TAD PARASYSIU VARDUS ,KURIE DAZNIAUSI.BERNIUKISKI:
EDGARAS,MARIJUS(MARIUS),MANTAS,MATAS,DOMINYKAS,MARTINAS,LUKAS.
MERGAITISKI:
GABRIELE,KOTRYNA,EVELINA,KARINA,EMILIJA, DIANA,PAULA,AGATA.

GRAZUS VARDAI,BET LABAI DAZNI smile.gif
Atsakyti
QUOTE (norge @ 2004 08 12, 09:22)
QUOTE (monciuta @ 2004 08 10, 12:02)
Mielosios,
O kaip jums vardas Barbora? Mano mazyle dar pilvelyje, bet as jau ja vadinu Barboryte wub.gif Ar grazus jums sitas vardas? Ar daug pazistate Barboru?

Man vardas Barbora labai grazus wub.gif . Labai tinkantis ir mazai mergytei- Barborytei, ir suaugusiai elegantiskai, savo verte zinanciai moteriai rolleyes.gif ...

unsure.gif
Atsakyti
QUOTE (klivija @ 2004 08 12, 22:07)
DIRBU IKIMOKYKLINEJE ISTAIGOJE,TAD PARASYSIU VARDUS ,KURIE DAZNIAUSI.BERNIUKISKI:
EDGARAS,MARIJUS(MARIUS),MANTAS,MATAS,DOMINYKAS,MARTINAS,LUKAS.
MERGAITISKI:
GABRIELE,KOTRYNA,EVELINA,KARINA,EMILIJA, DIANA,PAULA,AGATA.

GRAZUS VARDAI,BET LABAI DAZNI smile.gif

Jau geriau dazni ,bet grazus thumbup.gif ,nei senoviski is kuriu vaikai tiesiog tyciojasi mad.gif
Atsakyti
Vaikai tyčiojasi, nes tie vardai neįprasti, senoviški jų tėvams. Maniškė darželio grupės Lauras, Godas ir Monikas vadina pavardėmis, nes jų po kelias ir, matyt, auklėtojai buvo patogiau "atrinkti", kurią kaip atskirti. Dėl mažybinių formų, tai jos, praktiškai, egzistuoja tik šeimoje. Mano į penktą dešimtį įkopusio brolio jau nieka Gintarėliu seniai nebevadina. Ir mokykloje mažybinėmis formomis gal tik artimiausi draugai vadina. Tad man ir Barbora, ir Agota, ir Marcelė yra gražūs vardai.
Atsakyti
O man grazu Marta arba Martas..... nepazystu zmoniu tokiais vardais, bet skamba labai graziai.....

o del pasikartojanciu vardu. Gali vaikas populiariu vardu buti vienas klaseje, gali retu vardu buti du......cia jau kaip aplinkybes susiklostys.... Mano laaaabai popliarus vardas tarp mano amziaus zmoniu, tai klaseje visi pazystami turedavo po dvi tris tokiais vardais..... o as buvau viena darzelyje, viena mokykloje (tiesa atkele desimtoje klaseje mergina tokiu paciu vardu), paskui viena buvau tolesneje mokymo istaigoje.... o universitete jau buvome trys..... taip kad nuo aplinkybiu priklauso wink.gif
Atsakyti
Sutinku su tavim, Saga. Mano dukros vardas irgi gan daznas - Ieva. Kai ji buvo visai mazyte, megau skaityti laikrastuka, kur buvo nurodoma, kokie vaikuciai gime musu savivaldybeje. Pakraupdavau pamaciusi, kiek daug Ievu. Buvau tikra, kad darzelyje ju bus kokios keturios. Bet isivaizduojate - ji yra viena tokiu vardu visame darzelyje. clap.gif

Na, o kaip bus mokykloje, pamatysime g.gif
Atsakyti
QUOTE (Saga @ 2004 08 11, 15:00)
O dedant vardus man kzkokia asociacija yra:
jeigu Ugnius ar ugne - plaukai turetu buti kastoniai
Lina ar linas - sviesiaplaukiai, melynakiai
Azuolas stiprus, aukstas,
liepa auksta ir liekna
Ruta garbanota
Ramune irgi turetu buti blondine

keistai kai juodais plaukais ir rudom akimis Linas ar Lina.....

na rizikinga man deti tokius vardus, nes kai kurie vardai turetu ir prie isvaizdos tikti.....

O as nebuciau net pagalvojus, kad Lina - kilus is lietuvisko zodzio "linas" tongue.gif , juk argi tai ne tarptautinis vardelis, negi ir uzsienines Linos varda gavo nuo musu "linelio" g.gif ?

tiesiog visos pazistamos Linos - brunetes wink.gif

beja ir kt. mineti vardeliai man asociaciju su isvaizda nekelia visai, isskyrus Azuola. Is vis del asociaciju su isvaizda parenkant varda man atrodo neverta labai pergyventi, nebent del pravardziu... na ir asiku kad nebutu -nioliktas su tokiu vardu unsure.gif

o mes gyvendami ne Lietuvoj susigalvojom ivairiausiu vardu, bet grizus/pavarciusi zurnalus, matau kad jie kaip tik dabar labai ant bangos....(pvz, Liepa, Lukas) sad.gif

Gaila, bet ka gi daryti...visus 9 men ir dar pries tai laukem Liepos, negi dabar keisti, nes populiarus ar kam nepatinka....nzn nzn unsure.gif gal neverta? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE (Snape @ 2004 08 28, 16:03)

Gaila, bet ka gi daryti...visus 9 men ir dar pries tai laukem Liepos, negi dabar keisti, nes populiarus ar kam nepatinka....nzn nzn unsure.gif gal neverta? unsure.gif

Et, kad visada kam nors kas nors nepatiks, koki varda beduotum... Lauket Liepos, na ir valio, kodel turit dabar krikstyt taip, kaip niekas nekrikstija... Kokia Eulalija ar Apolionija? smile.gif

Man grazu Liepa smile.gif Ir skamba kazkaip maloniai smile.gif
Atsakyti
O as vakar sugalvojau, kad man labai grazus vardas DOVYDAS wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Snape @ 2004 08 28, 13:03)
[
O as nebuciau net pagalvojus, kad Lina - kilus is lietuvisko zodzio "linas" tongue.gif , juk argi tai ne tarptautinis vardelis, negi ir uzsienines Linos varda gavo nuo musu "linelio" g.gif ?

tiesiog visos pazistamos Linos - brunetes wink.gif

beja ir kt. mineti vardeliai man asociaciju su isvaizda nekelia visai, isskyrus Azuola. Is vis del asociaciju su isvaizda parenkant varda man atrodo neverta labai pergyventi, nebent del pravardziu... na ir asiku kad nebutu -nioliktas su tokiu vardu unsure.gif

o mes gyvendami ne Lietuvoj susigalvojom ivairiausiu vardu, bet grizus/pavarciusi zurnalus, matau kad jie kaip tik dabar labai ant bangos....(pvz, Liepa, Lukas) sad.gif

Gaila, bet ka gi daryti...visus 9 men ir dar pries tai laukem Liepos, negi dabar keisti, nes populiarus ar kam nepatinka....nzn nzn unsure.gif gal neverta? unsure.gif

kaip paziuresi, vardu zodyne: Linas (09.23), Lina, Linė – 1. lietuvių: linas (augalas), 2 graikų: linos „paguodos giesmė“
ir lietuviskas ir ne.........as linkusi ji priskirti prie grynai lietuvisku vardu, kad ir nuo lino, cia panasiai kaip Ramune - Ramunas, Aidas - Aida, Audra - Audrius, va prie to derinuko deciau ir Lina - Linas....... o asociacijos nebutinai visiems turi buti su vardais wink.gif ....... bet man keistai atrodytu, zema apvalute moteriskute ir Liepa...... arba eina bloznutis vaikinukas ir Azuolas.......... Kai kurios asociacijos na nera nesuderinami dalykai, kad ir Ugne, neatrodys kvailai jeigu tai bus mergina ne auksiniais plaukais, bet jeigu merginos vardas ir isvaizda atitinka man nepaprastai grazu.... wink.gif
Atsakyti
QUOTE (klivija @ 2004 08 12, 22:07)
DIRBU IKIMOKYKLINEJE ISTAIGOJE,TAD PARASYSIU VARDUS ,KURIE DAZNIAUSI.BERNIUKISKI:
EDGARAS,MARIJUS(MARIUS),MANTAS,MATAS,DOMINYKAS,MARTINAS,LUKAS.
MERGAITISKI:
GABRIELE,KOTRYNA,EVELINA,KARINA,EMILIJA, DIANA,PAULA,AGATA.

GRAZUS VARDAI,BET LABAI DAZNI smile.gif

[COLOR=red]Ot del mergaitisko vardo KARINA tai apakus esu: nemaniau, kad jis toks populiarus... blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
O MANO MAŽIAMS 1METAI IR 9 MĖN. KADANGI PAS MANE DVYNUKAI REIKĖJO PANAŠIŲ VARDŲ AR BENT JAU IŠ TOS PAČIOS RAIDĖS KAIP PAS MUS PRIIMTA IR MAN ASMENIŠKAI GRAŽU.TAI BERNIUKUI IŠRINKOM ERIKĄ,O MERGAITEI ILGAI GALVOJAU KOL VARDYNE RADAU EMILIJA,GALVOJAU SENAS VARDAS IR GANA RETAS.PASKUI PO KOKIŲ POROS MĖN ŽURNALUOSE PASIPYLĖ EMILIJOS,AIŠKU DABAR NEBEBUS RETAS VARDAS UŽTAT LABAI GRAZUS IR TINKA MANO MERGYTEI.PAKOLKAS AŠ ASMENIŠKAI DAR NESUSIDŪRIAU SU EMILIJA.O ERIKAS MANAU,KAD IRGI GRAŽUS VARDAS,GAL KAM PATIKS GALIT PASINAUDOT. thumbup.gif
Atsakyti