Įkraunama...
Įkraunama...

Populiariausi vardai

QUOTE (Budrevičienė Gerda @ 2004 09 07, 12:29)
O MANO MAŽIAMS 1METAI IR 9 MĖN. KADANGI PAS MANE DVYNUKAI REIKĖJO PANAŠIŲ VARDŲ AR BENT JAU IŠ TOS PAČIOS RAIDĖS KAIP PAS MUS PRIIMTA IR MAN ASMENIŠKAI GRAŽU.TAI BERNIUKUI IŠRINKOM ERIKĄ,O MERGAITEI ILGAI GALVOJAU KOL VARDYNE RADAU EMILIJA,GALVOJAU SENAS VARDAS IR GANA RETAS.PASKUI PO KOKIŲ POROS MĖN ŽURNALUOSE PASIPYLĖ EMILIJOS,AIŠKU DABAR NEBEBUS RETAS VARDAS UŽTAT LABAI GRAZUS IR TINKA MANO MERGYTEI.PAKOLKAS AŠ ASMENIŠKAI DAR NESUSIDŪRIAU SU EMILIJA.O ERIKAS MANAU,KAD IRGI GRAŽUS VARDAS,GAL KAM PATIKS GALIT PASINAUDOT. thumbup.gif

Labai grazus Tavo vaikuciu vardai, ypac sunelio wub.gif thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
Na, jei man butu gimes berniukas, irgi butu Erikas. Net nezinau, kodel, bet man tai pats graziausias vardas berniukui, nors realiai gyvenime nepazinojau nei vieno biggrin.gif
Atsakyti
kazkada isgirdau varda Smilte - jis tada man pasirode toks retas unsure.gif ir keistas, o dabar labai daznai isgirstu tiek gatvej tiek cia forume smile.gif
dar labai daznas Gabriele.
o asmenskai patinka Ula smile.gif ( u ilgoji biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE (SANTA @ 2004 08 12, 22:55)
QUOTE (klivija @ 2004 08 12, 22:07)
DIRBU IKIMOKYKLINEJE ISTAIGOJE,TAD PARASYSIU VARDUS ,KURIE DAZNIAUSI.BERNIUKISKI:
EDGARAS,MARIJUS(MARIUS),MANTAS,MATAS,DOMINYKAS,MARTINAS,LUKAS.
MERGAITISKI:
GABRIELE,KOTRYNA,EVELINA,KARINA,EMILIJA, DIANA,PAULA,AGATA.

GRAZUS VARDAI,BET LABAI DAZNI smile.gif

Jau geriau dazni ,bet grazus thumbup.gif ,nei senoviski is kuriu vaikai tiesiog tyciojasi mad.gif

Tai kad vaikams visi vardai vienodi - is kur jie gali zinoti, kad senoviskas tas vardas ar ne (paprastai maziukai savo seneliu ir mociuciu vardu nelabai zino, ka jau kalbeti apie kitus), cia ju tevai juos "informuoja"


Papildyta @ [mergetime]1097477943[/mergetime]
Aplinkoje ir zurnaluose dazniausiai susiduriu su tokiais vardais:
Ugne (na labai ju daug)
Greta
Gabija
Gabriele
Laura
Emile,-ija
Leja (cia isskirtinai 2003 m. gimimo)

Matas (labai daug)
Mantas
Tomas
Domantas
Augustas
Jokubas
Dovydas
Martynas

Atsakyti
o kaip vardas Meda, ar labai populiarus? Cia jis dar nebuvo paminetas,tai idomu pasidare. Ir vyrui be galo patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Neglaite @ 2004 10 11, 13:07)
o kaip vardas Meda, ar labai populiarus? Cia jis dar nebuvo paminetas,tai idomu pasidare. Ir vyrui be galo patinka smile.gif

Aš dažniausiai vardų populiarumą vertinu pagal tai, kokie jie populiarūs tarp šio forumo mamų biggrin.gif Meda šiuo metu man atrodo gan populiarnas. Taipogi Paulina, Greta, Mija.. Čia anais, šiais metais.. Pora anksčiau buvo Gabrielė, Saulė (iš mergaitiškų). Ai, ką aš žinau unsure.gif Svarbu gražus, ir malonus ausiai būtų abiems tėvams, ir broliams arba seserims mažylio, o populiarumas, ar ką kiti manys - dzin wink.gif Tarkim, Samantos vardą, Lietuvoj tik du kartus girdėjau. Viena Samanta buvo mergytė, prieš kelis metus nužudyta iškrypėlio (brrr sad.gif), o kita Miss Nelaisvės, barietės Kristinos dukra, labai graži mergytė, o pvz. Americėj šis vardas topų viršūnėse.. Bet vardą rinkau pagal skambėjimą, o ne pagal populiarumą labiau (nors, į tai irgi atsižvelgiau kažkiek), taigi ir kitoms siūlau savo širdele remtis, o ne kalendorium kokiu wink.gif
Atsakyti
jo, del populiarumo, tai l.neidomu kai klasej 5-ios vaidos ar dar keli aivarai... huh.gif geriausia naujadara koki padaryt ar kt., juk malonu kai taves nepainioja su kitu bendravardziu wink.gif
Atsakyti
QUOTE
Leja (cia isskirtinai 2003 m. gimimo)

Kadangi pati auginu Leja, tai galiu pasakyti, kad 2003 metais gime 25 Lejos VISOJ LIETUVOJ, tai nemanau, kad tai yra daug wink.gif Tik cia forume net 4 Lejos yra, kazkoks sutapimas ir tiek smile.gif
Atsakyti
QUOTE (nirmeda @ 2004 10 10, 18:04)

o asmenskai patinka Ula smile.gif ( u ilgoji biggrin.gif )

Man irgi Ula thumbup.gif , savo dukryte taip ir pavadinsiu.
Siaip nelabai girdetas , bet forume ne viena karta su siuo vardu susiduriau.
Atsakyti
o kaip jus apie mergaites varda Megan(graziai butu Megute)
Atsakyti
QUOTE (tindi @ 2004 10 14, 14:09)
o kaip jus apie mergaites varda Megan(graziai butu Megute)

labai retas vardas
Atsakyti
QUOTE (tindi @ 2004 10 14, 14:09)
o kaip jus apie mergaites varda Megan(graziai butu Megute)

labai labai thumbup.gif
bet kiek anglijoj ju blink.gif
bet lietuvoj tai nemaciau laugh.gif
Atsakyti