Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės ligų priežastys -14

QUOTE(^Vakarė^ @ 2013 12 05, 20:51)
Ta nežmoniška konkurencija tarp jų NUOLAT, KIEKVIENAME ŽINGSNYJE, mane varo į beprotybę. Kaip su tuo susigyventi?


O kokia pažįstama problemytė bigsmile.gif Aš saviškius dažnai giriu, apkabinu ir t.t., nes jie ypatingai konkuruoja ne dėl kokių skanėstų ar daiktų, o dėl mano dėmesio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(^Vakarė^ @ 2013 12 05, 21:51)
Neapykanta?  g.gif kad taip labai kažko nekęsčiau nėra, bet jei neapykanta vadinasi ir melo, apgaulės netoleravimas, tada taip. Bet čia jau kažkaip painu viskas. O kaip galima toleruoti melą ir neištikimybę? Pagal šią teoriją tai turėtų visi vaikai praktiškai sirgti astma.


Nakaltink savęs. Vaiko ligos eigai tai įtakos neturės, o tau tai tikrai ne į sveikatą.

Statistikos nežinau, bet kiek teko matyti astma sergančių, tai nesu pastebėjusi jokių neapykantos požymių pas tėvus.

Neapykantai labiau būdingos kitos ligos. Ligoms dažnai priskiriamas paveldimumas, bet kažkaip pagalvojau atvirkščiai - gal neapykanta yra paveldima? Ir per tai liga tampa paveldima?
Na, aš čia jau jūsų stiliumi pradėjau galvoti smile.gif
Paveldimumas ligoms turi labai aukštą procentą. Bet ne absoliutų.
Atsakyti
QUOTE(^Vakarė^ @ 2013 12 06, 17:23)
Gal galima aiškiau?  blush2.gif


Mes gyvename labai sudėtingoje matricoje, kurioje mums net šunys ir katės parenkamos, ne tik vaikai, normalu, kad moteris jaučia, kiek jai vaikų skirta turėti, būna, kad moteris nujaučia, kad jos laukia labai sunkus karmos balansavimas su vaiku, todėl apskritai nenori turėti vaikų... Mes savo viduje viską turime, viską žinome...
Atsakyti
nebežinau kur ieškoti atsakymų, nesusišneku su vyru, jis visiškas negatyvas, jam viskas blogai ką darau, kaip sakau, sakė negali pakęsti manęs, o su kitais žmonėmis jam viskas gerai, sakau iš kur tiek neapykantos man, ką aš tau padariau sako, susivok pati savo galvoje...jam pyktį sukelia mano ne vietoje padėtas puodukas, ar neišplautas šauktas, galų gale aš jam trukdau kaip žmogus kaip po tokia doh.gif nelinkiu jam nieko blogo, su kitais irgi puikiai sutariu, tik su juo vien košmarai kažkokie, jis tiesiog nesišneka su manimi, nekalbink manęs ir pan. aišku dar girdžiu visokių epitetų savo atžvilgiu...
Atsakyti
QUOTE(evuxiene @ 2013 12 09, 10:50)
nebežinau kur ieškoti atsakymų, nesusišneku su vyru, jis visiškas negatyvas, jam viskas blogai ką darau, kaip sakau, sakė negali pakęsti manęs, o su kitais žmonėmis jam viskas gerai, sakau iš kur tiek neapykantos man, ką aš tau padariau sako, susivok pati savo galvoje...jam pyktį sukelia mano ne vietoje padėtas puodukas, ar neišplautas šauktas, galų gale aš jam trukdau  kaip žmogus kaip po tokia doh.gif nelinkiu jam nieko blogo, su kitais irgi puikiai sutariu, tik su juo vien košmarai kažkokie, jis tiesiog nesišneka su manimi, nekalbink manęs ir pan. aišku dar girdžiu visokių epitetų savo atžvilgiu...

Siųski jį į visas keturias puses bash.gif greičiausiai Tave lygina su kita, tik dėl jam vienam žinomų priežasčių nedrįsta išeiti.
Atsakyti
QUOTE(Eva Emilija @ 2013 12 09, 11:29)
Siųski jį į visas keturias puses bash.gif greičiausiai Tave lygina su kita, tik dėl jam vienam žinomų priežasčių nedrįsta išeiti.

kad nėra ir nebuvo tos kitos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(evuxiene @ 2013 12 09, 10:50)
nebežinau kur ieškoti atsakymų, nesusišneku su vyru, jis visiškas negatyvas, jam viskas blogai ką darau, kaip sakau, sakė negali pakęsti manęs, o su kitais žmonėmis jam viskas gerai, sakau iš kur tiek neapykantos man, ką aš tau padariau sako, susivok pati savo galvoje...jam pyktį sukelia mano ne vietoje padėtas puodukas, ar neišplautas šauktas, galų gale aš jam trukdau  kaip žmogus kaip po tokia doh.gif nelinkiu jam nieko blogo, su kitais irgi puikiai sutariu, tik su juo vien košmarai kažkokie, jis tiesiog nesišneka su manimi, nekalbink manęs ir pan. aišku dar girdžiu visokių epitetų savo atžvilgiu...


Pažįstamas tipažas, namuose teroristas, o iš tikrųjų labai silpnas žmogutis po šia kauke slypi...nebeleiskit savęs gniuždyt, tiesiog nebeleiskit...kaip sakoma, kiekvienam tarnui atsiranda ponas...
Atsakyti
QUOTE(Elysa @ 2013 12 07, 01:37)
Nakaltink savęs. Vaiko ligos eigai tai įtakos neturės, o tau tai tikrai ne į sveikatą.

Statistikos nežinau, bet kiek teko matyti astma sergančių, tai nesu pastebėjusi jokių neapykantos požymių pas tėvus.

Neapykantai labiau būdingos kitos ligos. Ligoms dažnai priskiriamas paveldimumas, bet kažkaip pagalvojau atvirkščiai - gal neapykanta yra paveldima? Ir per tai liga tampa paveldima?
Na, aš čia jau jūsų stiliumi pradėjau galvoti  smile.gif
Paveldimumas ligoms turi labai aukštą procentą. Bet ne absoliutų.

Bet gimęs kūdikis tyras, jis nemoka pykti, nekęsti. Tik vėliau jį išmoko tai aplinka. tai kaip ir neturėtų būti paveldima g.gif
Be to maniškis labai gerietis, šypsosi nuolat, visus myli, lipšnus meilutis.

QUOTE(vaižgantė @ 2013 12 08, 19:51)
Mes gyvename labai sudėtingoje matricoje, kurioje mums net šunys ir katės parenkamos, ne tik vaikai, normalu, kad moteris jaučia, kiek jai vaikų skirta turėti, būna, kad moteris nujaučia, kad jos laukia labai sunkus karmos balansavimas su vaiku, todėl apskritai nenori turėti vaikų... Mes savo viduje viską turime, viską žinome...

Na taip, visada žinojau (iš kažkur) kad aš turėsiu 3 vaikus. Ne gana to, aš žinojau (ne maniau, bet tikrai žinojau) kad bus berniukas, mergaitė, berniukas. Ir kai echoskopu patvirtindavo lytį, man jokios nuostabos tai nesukeldavo, nes aš ir taip žinojau. Ir ištikrųjų atrodė, kad vykdau kažkokį planą, lyg būtų užprogramuota manyje tai. Tiesiog taip turi būti, ir niekaip kitaip.
Atsakyti
QUOTE(^Vakarė^ @ 2013 12 09, 10:59)
Bet gimęs kūdikis tyras, jis nemoka pykti, nekęsti. Tik vėliau jį išmoko tai aplinka. tai kaip ir neturėtų būti paveldima  g.gif




Kaip gali kūdikis gimti tyras, jei jis gimsta su šimtų gyvenimų patirtimi? Savyje jis turi visas negatyvias energijas, kurios, kai tik atsiranda tinkamas momentas, tuoj pat pasireiškia... Labai svarbu, kaip jį priima mama, ar pagarbiai žiūri nuo gimimo momento, ar suvokia, kad gimė jos mokytojas, kurio dėka ji galės stipriai paaugti...
Atsakyti
QUOTE(Vlastimila @ 2013 12 09, 11:46)
Pažįstamas tipažas, namuose teroristas, o iš tikrųjų labai silpnas žmogutis po šia kauke slypi...nebeleiskit savęs gniuždyt, tiesiog nebeleiskit...kaip sakoma, kiekvienam tarnui atsiranda ponas...

labai teisingai pastebėjot, iš tiesų žmogutis turintis nemažai psichologinių problemų, baisiausia, kad jau tuoj pradėsiu tikėti, kad aš tikrai kažkokia nenormali, kaip išsivaduoti nuo tokio doh.gif g.gif
Atsakyti

QUOTE(evuxiene @ 2013 12 09, 12:18)
labai teisingai pastebėjot, iš tiesų žmogutis turintis nemažai psichologinių problemų, baisiausia, kad jau tuoj pradėsiu tikėti, kad aš tikrai kažkokia nenormali, kaip išsivaduoti nuo tokio doh.gif  g.gif

tai čia nesunku pastebėt, pradėkit nuo l. mažų žingsnelių, būkit protinga ir pati kažkada nustebsit kokia galinga gali būt...greičiausiai Jūs pati esat labai stipri, dėl tų Jūsų vyras jaučias blogai ir stengias Jus sugniuždyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(evuxiene @ 2013 12 09, 10:50)
nebežinau kur ieškoti atsakymų, nesusišneku su vyru, jis visiškas negatyvas, jam viskas blogai ką darau, kaip sakau, sakė negali pakęsti manęs, o su kitais žmonėmis jam viskas gerai, sakau iš kur tiek neapykantos man, ką aš tau padariau sako, susivok pati savo galvoje...jam pyktį sukelia mano ne vietoje padėtas puodukas, ar neišplautas šauktas, galų gale aš jam trukdau  kaip žmogus kaip po tokia doh.gif nelinkiu jam nieko blogo, su kitais irgi puikiai sutariu, tik su juo vien košmarai kažkokie, jis tiesiog nesišneka su manimi, nekalbink manęs ir pan. aišku dar girdžiu visokių epitetų savo atžvilgiu...

Jusu vyras su jumis toks todel, kad jus jo nemylite. Ir nepasikeis jis, kol jus ji nepradesit myleti. Spreskit pati, ar galesit, ar rasit savyje tiek meiles.

Atsakyti