Įkraunama...
Įkraunama...

Netradicinis gimdymas

Draugė rekomendavo filmą. Anglų kalba
einu pati žiurėt
http://quicksilversc...tch?video=45525

Dėl kriščioniškųjų

Buvau ten praeitą savaitę. Nežiau, ar dabar geriau apžiurėjau, ar kas, bet patiko labiau. Ypač priešgimdvybine palata, kuri turi ne tik kamuolius, bet yra ir vonia, ir čiužinukai ir net gi šviediška sienele. Ir gimdymo kedutę galima iš gretimos gimdyklos pasiskolint. Žodžiu, nemačiau kitose gn tokios įvairovės. Turbūt norėčiau gimdyt būtent ten ir neeiti į pagrindinę gimdyklą.
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2008 05 19, 20:16)
Draugė rekomendavo filmą. Anglų kalba
einu pati žiurėt
http://quicksilversc...tch?video=45525




Fainas filmas smile.gif


Atsakyti
biggrin.gif Prisiminiau čionykštį mūsų pokalbį apie gimdymo vandeny nenatūralumą, ir pamaniau, kad visai vietoj neseniai išgirsti žodžiai:
"A: žinduoliams gimdyti vandeny nenatūralu. Liūtai, pavyzdžiui, nelenda gimdyti į vandenį."
B: Taip, bet liūtai taip pat negimdo suskatinti, apraminti, su epidūrų, prakirpti, ir dar - AUKŠTYN KOJOM".
lotuliukas.gif
Arven, paskaitinėjau Tavo pasisakymus skirtingose temose gimdymo tema, ir bandau suprasti - kur lenki? Ko ieškai?
Ir aš einu filmo žiūrėt...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sazha: 31 gegužės 2008 - 19:33
QUOTE(Sazha @ 2008 05 31, 21:33)
biggrin.gif  Prisiminiau čionykštį mūsų pokalbį apie gimdymo vandeny nenatūralumą, ir pamaniau, kad visai vietoj neseniai išgirsti žodžiai:
"A: žinduoliams gimdyti vandeny nenatūralu. Liūtai, pavyzdžiui, nelenda gimdyti į vandenį."
B: Taip, bet liūtai taip pat negimdo suskatinti, apraminti, su epidūrų, prakirpti, ir dar - AUKŠTYN KOJOM".
lotuliukas.gif
Arven, paskaitinėjau Tavo pasisakymus skirtingose temose gimdymo tema, ir bandau suprasti - kur lenki? Ko ieškai?
Ir aš einu filmo žiūrėt...


Ieskau, ko gero, objektyvumo ir pusiausvyros.

Domiuosi zmonemis, kurie taptu mano kasdieniais bendrakeleiviais, jei paisirinkciau akuseres-ginekologes profesija.

Bandau pilnai suprasti savo pacios jausmus, susijusius su gimdymu ir gimimu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arven: 31 gegužės 2008 - 19:43
Šviežias filmas, AČIŪ, Natuke. Ir už info apie krikščioniškus. Tik, regis, aš apsisprendžiau ten nevažiuot ax.gif
Baisus, siaubingas, košmariškas filmas... Tos dalys apie akušerijos istoriją - nežmoniškos... Gimimo verslas... Jooo... Kartu nenusaldintas - parodo nuo-iki, kaip gali būt, ir būna. Objektyvus.
Beje, keli "šarlatanai" - natūralaus/naminio gimdymo grandai, filme parodyti - ir Michel Odent, ir Ina May Gaskin. Arven, filmas - vertas žiūrėjimo, kaip ir šių žmonių knygų skaitymas, na, jei nuoširdu tai, ką parašei. Kaži
Reiktų paplatint tarp medicinos studentų. Kaži, ar labai sudėtinga prie filmo prilipdyt subtitrus? apsiimčiau išverst, garbės žodis.
Gerai palygino akušerius/ginekologus, prieštaraujačius naminiams gimdymams, su geografais, kurie bando aprašyt šalį, kurioj niekad nebuvo, nes per baisu ten eit... tongue.gif
Atsakyti
na nezinau kiek cia bus netradicinis gimdymas,bet jei viskas bus gerai iki nestumo pabaigos,tai tada gimdysiu namuose,dar neapsisprendziau ar naudosiu baseiniuka ar ne.
Papildyta:
QUOTE(Natuke @ 2008 05 19, 18:16)
Draugė rekomendavo filmą. Anglų kalba
einu pati žiurėt
http://quicksilversc...tch?video=45525

sitas filmas tikrai geras,as vakar ji ziurejau,suradau vienam angliskam forume ir nuoroda pas lapkritinukus idejau.tikrai nesitikejau,kad Amerikoj taip gali buti.
Atsakyti
QUOTE(acura_maniake @ 2008 05 31, 21:50)
na nezinau kiek cia bus netradicinis gimdymas,bet jei viskas bus gerai iki nestumo pabaigos,tai tada gimdysiu namuose

Tradicinis NEBEtradicinis gimdymas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sazha @ 2008 05 31, 23:03)
Tradicinis NEBEtradicinis gimdymas  4u.gif


Geras filmas, aišku, jei turi ir kitą nuomonę. Labai teisingai pastebėta. Vyrauja nuomonė - jei padarei cezario operaciją, padarei viską. Šita nuomonė ypač paplitusi tarp VAIKŲ GYDYTOJŲ. Jei jiems yra kažkas įtartina dėl vaiko būklės, lengva ranka nustatoma gimdymo trauma, atsiradusi dėl nedaryto cezario pjūvio. Priežasties net neieškoma. Manau, kad tai yra dažniausia cezario operacijos priežastis.
Atsakyti
Filmas man tikrai patiko, nors gal specialiai šiek tiek sutirštos spalvos - namuose viskas puiku, ligoninėje klaiku ax.gif. Yra JAV ir progresivesnių ligoninių, ir ten leidžia gimdyt kitaip arba tik su midwife, bet žinoma reikia gimdymo plano.

Titrus padaryt yra nesunku, mano vyras darė su vegas, bet man atrodo kad ir su moviemaker galima tai padaryt. Nors aš pati nebandžiau - neturiu tam nei laiko nei pašaukimo blush2.gif

Sazha, tai su kuo tu planuoji gimdyt? Viena su vyru? Su Jurga? Iveta? dar su kuo nors? Kuriam mieste vyks veiksmas?
Atsakyti
Liekam namie, Vilnuj, su vyru ir Jurga. Tik tuo atveju, jei vaikas pasirinktų gimt anksčiau, kai Jurga bus išvykus, važiuotume pas Bangą. Ruošiuosi... ax.gif ir labai džiaugiuos. Taip ramu ramu, sprendimą padarius... nestuke.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytes,

Uz 3 mėnesių manęs laukia pirmasis gimdymas.
Esu labai dėkinga www.supermama.lt forumams ir mamytėms, iš kurių gavau labai daug informacijos.

Perskaičiau daug bauginančių dalykų... Nerimas su kasdiena didėja...

Žinau, kad gimdymas neišvengiamas. Tačiau! Taip norisi Jūsų visų (ir tame tarpe SAVĘS PAČIOS) paklausti...
... KAS JUMS SUTEIKĖ/SUTEIKIA STIPRYBĖS PADĖTI SAVO KŪDIKIUI ATEITI?
Atsakyti
MAn viskas truko apie 30h..Zinai, pasirinkimo neturi, yra kaip yra wink.gif Buvo momentu, kai atrode nebegaliu, daug ko nebepamenu, bet isgirdus ta balseli viskas pasimirsta smile.gif
Taip pat pries gimdyma neskaiciau jokiu istoriju schmoll.gif Kiekvienam viskas individualiai 4u.gif Geriau megaukis nestumu, nesuk galvos wink.gif
Atsakyti