Įkraunama...
Įkraunama...

Valstybės tarnyba

QUOTE(Ingiuxe @ 2013 12 10, 12:36)
žadu ir aš sausį bandyt laikyt kai nebeliks paskaitų. Tik iškilo vienas klausimas, kaip ten yra su ta anglų kalba? visada prieš einant laikyt to bendrojo testo, turi turėt kažkokį pažymėjimą? ir ar būtina tą anglų testą laikyti kažkokiam centre? negi neužtenka kad valstybinį egzaminą laikei, ir kad univere mokeis? :/


VTD puslapyje yra nurodytos akredituotos mokyklos, galinčios testuoti kalbos lygius valstybės tarnautojams. Gal kitos daugiau žino, bet turbūt netinka iš bet kokių kursų pažyma. Juolab, mokyklos valstybinio egzamino rezultatai neįrodo Jūsų kalbos lygmens. Kiek teko girdėti, jei diplomo priedėlyje nėra nurodytas anglų kalbos lygis, - pas mane nebuvo, - tai tikrai turėsite pasitikrinti žinias kažkurioje iš nurodytų mokyklų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingiuxe @ 2013 12 10, 13:36)
žadu ir aš sausį bandyt laikyt kai nebeliks paskaitų. Tik iškilo vienas klausimas, kaip ten yra su ta anglų kalba? visada prieš einant laikyt to bendrojo testo, turi turėt kažkokį pažymėjimą? ir ar būtina tą anglų testą laikyti kažkokiam centre? negi neužtenka kad valstybinį egzaminą laikei, ir kad univere mokeis? :/



netinka bet kokia uzienio kalbos kontora, tik nurodytos vtd psl.
kaip tik siandien issilaikiau anglu k. testa, gavau lygi b1
Atsakyti
QUOTE(Laukinė prerija @ 2013 12 10, 15:40)
netinka bet kokia uzienio kalbos kontora, tik nurodytos vtd psl.
kaip tik siandien issilaikiau anglu k. testa, gavau lygi b1


tai nieko gero, univere ir C1 lygiu mokiausi, o dabar primiršus, sunku bus išvis išsilaikyti, kai anglų nevartoju :/
o beje, išsilaikyti tą anglų k testą reikia tik jau pretenduojant į tam tikrą konkursą, ar būtina prieš laikant BGT?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingiuxe: 10 gruodžio 2013 - 14:52
QUOTE(Ingiuxe @ 2013 12 10, 14:50)
tai nieko gero, univere ir C1 lygiu mokiausi, o dabar primiršus, sunku bus išvis išsilaikyti, kai anglų nevartoju :/
o beje, išsilaikyti tą anglų k testą reikia tik jau pretenduojant į tam tikrą konkursą, ar būtina prieš laikant BGT?

Nesvarbu, kada nori tada laikai, svarbu, kad iki konkurso istaigoje
Atsakyti
QUOTE(Astro @ 2013 12 10, 16:07)
Nesvarbu, kada nori tada laikai, svarbu, kad iki konkurso istaigoje


ačiū in informacija smile.gif
Atsakyti
Labukas visiems ir visoms,
siandien laikiau bendruju gebejimu testa, deja... pirma dali islaikiau, o antros ne schmoll.gif Antroje dalyje dauguma klausimu buvo, kaip reiktu elgtis tam tikroje situacijoje. Kaip pagaut ta kampa, koks atsakymas teisingas? Sudetinga, bent jau man buvo labai, ir kas svarbiausia, kad bendruju mastymo gebejimo testui, tai yra is ko ruostis, o bendruju kompetenciju testui, medziagos kaip ir nera. Prigalvoja situaciju ivairiausiu, su kruva atsakymu, kurie is sono atrodo, kad ne vienas variantas tinkamas ir pabandyk pataikyti, kuris cia pagal juos teisingas.
Atsakyti
QUOTE(Audinga! @ 2013 12 10, 17:56)
Labukas visiems ir visoms,
siandien laikiau bendruju gebejimu testa, deja... pirma dali islaikiau, o antros ne  schmoll.gif  Antroje dalyje dauguma klausimu buvo, kaip reiktu elgtis tam tikroje situacijoje. Kaip pagaut ta kampa, koks atsakymas teisingas? Sudetinga, bent jau man buvo labai, ir kas svarbiausia, kad bendruju mastymo gebejimo testui, tai yra is ko ruostis, o bendruju kompetenciju testui, medziagos kaip ir nera. Prigalvoja situaciju ivairiausiu, su kruva atsakymu, kurie is sono atrodo, kad ne vienas variantas tinkamas ir pabandyk pataikyti, kuris cia pagal juos teisingas.



ir sis testas vis sudetingeja
Atsakyti
QUOTE(Laukinė prerija @ 2013 12 10, 22:57)
ir sis testas vis sudetingeja


Nežinau, ar sudėtingėja, bet tikrai sudėtingas. Susitikrinau kelis klausimus su drauge, kuri laikė vasaros pabaigoj, tai sutapo. Nusprendėm, kad mes ta patį testa laikėm.
Atsakyti
QUOTE(Laukinė prerija @ 2013 12 10, 23:57)
ir sis testas vis sudetingeja

Nzn ar sudetingeja, nes palyginti neturiu su kuo, bet antra dalis man sudetingesne.
Atsakyti
Labas,

Gal esat kas susidūrę ir galėsit patarti ax.gif ...
Norėčiau paklausti, jeigu neatitinku vieno iš specialiųjų reikalavimų pareigybei, šiuo atveju būtų "turėti ne mažesnę nei 1 metų darbo patirtį įgyvendinant užimtumo rėmimo politiką", turbūt net neverta kandidatuoti, nes bus atmesti mano dokumentai? visus kitus reikalvavimu atitinku cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Terė: 11 gruodžio 2013 - 11:27
QUOTE(Terė @ 2013 12 11, 11:26)
Labas,

Gal esat kas susidūrę ir galėsit patarti  ax.gif ...
Norėčiau paklausti, jeigu neatitinku vieno iš specialiųjų reikalavimų pareigybei, šiuo atveju būtų "turėti ne mažesnę nei 1 metų darbo patirtį įgyvendinant užimtumo rėmimo politiką", turbūt net neverta kandidatuoti, nes bus atmesti mano dokumentai? visus kitus reikalvavimu atitinku cool.gif

Jus neatitinkat reikalavimu, koks dar kandidatavimas
Atsakyti
QUOTE(j.ole @ 2013 12 11, 11:28)
Jus neatitinkat reikalavimu, koks dar kandidatavimas

tai taip ir galvojau, tiesiog garsiai pamąsčiau, ačiū už atsakymą 4u.gif
Atsakyti