Įkraunama...
Įkraunama...

Valstybės tarnyba

QUOTE(giedre_giee @ 2014 03 05, 22:23)
Valstybės tarnyvoj taip greit nebūna smile.gif turėsit parašyti prašymą, turės būti įstaigos vadovo įsakymas. Kažkiek laiko praeis smile.gif

aisku, o jei pagal darbo sutarti, tai gal viskas greiciau vyks ?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ilana* @ 2014 03 05, 21:36)
aisku, o jei pagal darbo sutarti, tai gal viskas greiciau vyks ?smile.gif

vistiek turi praeiti laiko, kol iseis sakymas. Pas mus paprastai pora savaiciu uztrunka dokumentu tvarkymas. bet aisku ir nuo istaigos ir nuo to, kiek greitai to darbuotojo reikia gali priklausyti
Atsakyti
QUOTE(Ilana* @ 2014 03 05, 22:16)
Sveikos smile.gif jei laikai konkursa, tai per kiek dienu jau idarbina? ar cia susitarimo reikalas? ar gali but laimi ir vos ne kita diena pradedi dirbti ?



gali ir 14 dienų užtrukti
Atsakyti
QUOTE(Ilana* @ 2014 03 05, 21:16)
Sveikos smile.gif jei laikai konkursa, tai per kiek dienu jau idarbina? ar cia susitarimo reikalas? ar gali but laimi ir vos ne kita diena pradedi dirbti ?


Berods 3 dienos yra skirtos konkurso rezultatų apskundimui, o po to teoriškai gali jau pradėt.
Atsakyti
O jeigu dirbdamas jau valstybes tarnyboje laimi konkursa kitoje istaigoje, tai kiek supratau pagal istatyma senajame darbe rasai prasyma ne atleisti, o perkelti i kita institucija ir tada visos atostogos uzdirbtos ir t.t. lieka kaip ir buvo ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Puma84 @ 2014 03 06, 11:42)
O jeigu dirbdamas jau valstybes tarnyboje laimi konkursa kitoje istaigoje, tai kiek supratau pagal istatyma senajame darbe rasai prasyma ne atleisti, o perkelti i kita institucija ir tada visos atostogos uzdirbtos ir t.t. lieka kaip ir buvo ? g.gif

Aš manau, kad išmokės išmoką už nepanaudotas atostogas ir naujoje darbovietėje atostogos skaičiuosis iš naujo. Nes iš vienos institucijos pereinant į kitą instituciją dirbti pagal institucijų susitarimą, išmoka išmoką už nepanaudotas atostogas.
Papildyta:
QUOTE(luby_lou @ 2014 02 28, 23:49)
Sveikos, merginos, gal kuri laikete anglu testas SIH? Jei taip gal atsimenate kokios mazdaug uzduotys buvo ir kaip sekesi? Is kart atsiprasau jei klausias kartojasi smile.gif


Ar jau laikėt? kaip Jums sekėsi? Aš ketinu eiti kitą savaitę.
Atsakyti
QUOTE(lauritute @ 2014 03 06, 16:08)
Aš manau, kad išmokės išmoką už nepanaudotas atostogas ir naujoje darbovietėje atostogos skaičiuosis iš naujo. Nes iš vienos institucijos pereinant į kitą instituciją dirbti pagal institucijų susitarimą, išmoka išmoką už nepanaudotas atostogas.
Papildyta:
Ar jau laikėt? kaip Jums sekėsi? Aš ketinu eiti kitą savaitę.


Labas, dar ne smile.gif irgi kitą savaitę bandysiu, bet kažkaip baisiau nei prieš BGT, nors su anglų kalba problemų niekad neturėjau, tik kiek primiršus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sypsenele35 @ 2014 03 04, 19:30)
Nežinau, ar nesikartosiu, bet kas dalyvavote pokalbiuose, ar dažnai būna kad 10 balų kas gautų?aš kiek dalyvavau pirmą kartą tokį įvertinimą mačiau..

Būna 4u.gif

QUOTE(Ilana* @ 2014 03 05, 21:16)
Sveikos smile.gif jei laikai konkursa, tai per kiek dienu jau idarbina? ar cia susitarimo reikalas? ar gali but laimi ir vos ne kita diena pradedi dirbti ?

Manęs klausė, kada galiu pradėti dirbti. Pradėjau nuo pirmadienio (konkursas vyko prieš tai trečiadienį) 4u.gif

Atsakyti
Eisiu ir aš laikyti anglų kaune. O ten reikia iš karto pasakyti kokį lygį tikrinsies ar po patikrinimo paskiria? Gal kas pamenat apie B2? Mano anglų nėra labai gera, susišneku, bet netaisyklingai, tai baisiau turbūt nei prieš vadovavimo testą jausiuosi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2014 03 07, 14:23)
Eisiu ir aš laikyti anglų kaune. O ten reikia iš karto pasakyti kokį lygį tikrinsies ar po patikrinimo paskiria? Gal kas pamenat apie B2? Mano anglų nėra labai gera, susišneku, bet netaisyklingai, tai baisiau turbūt nei prieš vadovavimo testą jausiuosi unsure.gif

Paskiria po testavimo koks lygis, pries testavima nebent galit pasakyt kokio reikia, bet tai nieko nepakeis
Atsakyti
QUOTE(Puma84 @ 2014 03 06, 12:42)
O jeigu dirbdamas jau valstybes tarnyboje laimi konkursa kitoje istaigoje, tai kiek supratau pagal istatyma senajame darbe rasai prasyma ne atleisti, o perkelti i kita institucija ir tada visos atostogos uzdirbtos ir t.t. lieka kaip ir buvo ? g.gif

Iseinant is darbo ismoka uz nepanaudotas atostogas kompensacija, o naujam darbe eina stazas toliau, net jei tame tarpe ir iseitum i privatu sektoriu ir vel gryztum i valstybes tarnyba nenutruktu niekas, nepertraukiamas stazas sumuojas toliau
Atsakyti
Merginos o ka daryti, jeigu sergu ir turiu nedarbinguma ir paskelbe konkursa, kurio laukiau 2 menesius ir i kuri labai noriu nueiti g.gif Ar eit biuletenio metu g.gif
Atsakyti