Įkraunama...
Įkraunama...

Valstybės tarnyba

QUOTE(Levereti @ 2014 03 08, 17:44)
Merginos o ka daryti, jeigu sergu ir turiu nedarbinguma ir paskelbe konkursa, kurio laukiau 2 menesius ir i kuri labai noriu nueiti g.gif  Ar eit biuletenio metu  g.gif

uzdaryti biuleteni ir eiti i konkursa:) jei labai lauket ir norit, tai nebus problema. su biuleteniu konkurse jus negalit dalyvauti, nes sergat ir turit buti namuose.
Atsakyti
QUOTE(Levereti @ 2014 03 08, 18:44)
Merginos o ka daryti, jeigu sergu ir turiu nedarbinguma ir paskelbe konkursa, kurio laukiau 2 menesius ir i kuri labai noriu nueiti g.gif  Ar eit biuletenio metu  g.gif


Aš turėjau vaiko slaugos biuletenį, tai pasiskambinau duotu personalo tel. ir paklausiau ar užsidaryti biuletenį. Tai sakė nereikia, bet kai pati sergi gal kitaip.
Atsakyti
QUOTE(Dagnė @ 2014 03 08, 23:05)
Aš turėjau vaiko slaugos biuletenį, tai pasiskambinau duotu personalo tel. ir paklausiau ar užsidaryti biuletenį. Tai sakė nereikia, bet kai pati sergi gal kitaip.

Kad ir slaugai, juk biuletenis skirtas vaiko slaugai, ne dalyvavimui konkurse. As bet kokiu atveju uzsidaryciau
Atsakyti
kai pats turi bileteni butinai turi uzsidaryti, nes as taip dariau, man kaip tik konkursas ispuole tuo metu smile.gif
Atsakyti
Sveiki,
dar norėjau pasitikslinti, jei prie reikalavimų yra anglų b2 lygis, tai turiu kuo greičiau išsilaikyti ir nusiųsti išsilaikymo dokumento kopiją kartu su visais dokumentais teikiant prašymą dėl darbo? Ar galima vėliau jau einant į patį konkursą? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2014 03 10, 01:47)
Sveiki,
dar norėjau pasitikslinti, jei prie reikalavimų yra anglų b2 lygis, tai turiu kuo greičiau išsilaikyti ir nusiųsti išsilaikymo dokumento kopiją kartu su visais dokumentais teikiant prašymą dėl darbo? Ar galima vėliau jau einant į patį konkursą? 4u.gif

mačiau ir taip, ir taip, aš pati įkėliau skenuotą pažymą su kitais dokumentais kartu, bet esu mačiusi, kai jau pačiame konkurse paprašė žmogaus parodyti pažymą, nes jis jos nebuvo įkėlęs.
Atsakyti
Sveikos,

Turiu gan keistą klausimą: noriu pretenduoti į vieną konkursą miesto savivaldybėje. Joje dirba mano giminaitis (pakankamai tolimas). Jis dirba skyriuje, kuris kuruoja tą atranką, o aš dirbčiau kitame. Nenoriu jokių pažinčių pagalbos ar kažko panašaus, noriu sažiningai gauti darbą. Tiesiog nenoriu, kad tai pridarytų problemų. Kaip manote, ar jei kandidatuočiau nebūtų problemų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Melo_mane @ 2014 03 10, 12:39)
Sveikos,

Turiu gan keistą klausimą: noriu pretenduoti į vieną konkursą miesto savivaldybėje. Joje dirba mano giminaitis (pakankamai tolimas). Jis dirba skyriuje, kuris kuruoja tą atranką, o aš dirbčiau kitame. Nenoriu jokių pažinčių pagalbos ar kažko panašaus, noriu sažiningai gauti darbą. Tiesiog nenoriu, kad tai pridarytų problemų. Kaip manote, ar jei kandidatuočiau nebūtų problemų?  g.gif

nebutu. reiks turet deklaracija privaciu interesu ir joje gal reiktu nurodyti visgi apie ta asmeni.
o siaip ko nesinaudot pazintim? jei tik jos yra tai tik pirmyn. nes kitas turedamas galimybe ja tikrai pasinaudos ir jusu tas saziningumas niekam nerupes:))) ir tas giminaitis turbut nevisagalis, bet uztarima tureti gerai:)
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2014 03 10, 13:48)
nebutu. reiks turet deklaracija privaciu interesu ir joje gal reiktu nurodyti visgi apie ta asmeni.
o siaip ko nesinaudot pazintim? jei tik jos yra tai tik pirmyn. nes kitas turedamas galimybe ja tikrai pasinaudos ir jusu tas saziningumas niekam nerupes:))) ir tas giminaitis turbut nevisagalis, bet uztarima tureti gerai:)


Na gal ir Jūsų tiesa. Kažkaip norisi visada sąžiningai viską padaryt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Melo_mane @ 2014 03 10, 12:56)
Na gal ir Jūsų tiesa. Kažkaip norisi visada sąžiningai viską padaryt  ax.gif

jei atitinkat reikalavimus, norit ten dirbti ir dirbsit - cia jau saziningumas:)
is esmes kiek cia visi sneka kaip pazintys daro savo ir neimanoma laimet, pirmai progai pasitaikius jomis pasinaudotu:) tad turit galimybe ir pirmyn. smile.gif
svarbiausia ten atsisedus sugebet dirbti.
Atsakyti
Laba diena 4u.gif dalyvauju konkurse Vilniaus mieste,laikiau BGT, neislaikiau deja, 17d einu perlaikyti blush2.gif atrodo ruosiausi, bet matyt koja pakiso jaudulys ir kiti faktoriai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2014 03 10, 14:26)
jei atitinkat reikalavimus, norit ten dirbti ir dirbsit - cia jau saziningumas:)
is esmes kiek cia visi sneka kaip pazintys daro savo ir neimanoma laimet, pirmai progai pasitaikius jomis pasinaudotu:) tad turit galimybe ir pirmyn. smile.gif
svarbiausia ten atsisedus sugebet dirbti.

Ačiū Jums už palaikymą 4u.gif
Atsakyti