QUOTE(mintas @ 2014 02 03, 01:41)
Kadangi su šilumos siurbliu termofikato neapsimoka kelti iki aukštų temperatūrų, iš akumuliacinės mažai naudos, tuo labiau, kai grindys dėl didelės masės gali suakumuliuoti
kelis kart daugiau šilumos nei pakankamai talpi akumuliacinė. Turint pakankamai efektyvų grindinį, investicija į akumulacinę talpą yra ekonomiškai nepagrįsta.
siaip logiska del mazos temp is SS, bet galima akumuliacine uzkaitinti naktiniu tarifu ir didesne temp ant kiek butu naudingiau nei be akumuliacines ir naudoti siurbli dieniniu + naktiniu tarifu. Laukiam koridos rezultatu ir daugiau maziau pasimatys kas gaunasi.
Papildyta:
QUOTE(Loreciukaz @ 2014 02 03, 18:02)
o keliu A saugiklius siulot deti?
tai priklauso nuo apkrovos. Siaip darant el projekta yra paskaiciuojamos apkrovos, tada pagal jas parenkami laidai ir automatai. Plius automatu yra skirtingu charakteristiku , dazniausiai naudojamos B ir C, tai reiskia kad B bus jautresnis trumpam jungimui nei C. C naudojami kai pajungiant apkrova gaunasi sroves suolis, pvz variklio paleidimas, arba pvz silumos siurblio kompresoriaus paleidimas be svelnaus paleidimo sistemos. Todel apsvietimui galima naudoti B charakteristikos a.j, arba ten kur kistukiniai lizdai tik tv, kompui ir panas. Ten kur kondicionieriai, ar kokia pirties krosnele ar saldytuvas galima naudoti C.
O jei labai gilintis tai reiktu skaiciuoti trumpo jungimo srove ir pagal tai parinkineti charakteristikas ir a.j. Name geras bandymas yra faze - nulis kilpa matavimas. Pagal ji galima spresti ar tinkamai parinkti apsaugos aparatai.